Agencja tłumaczeń Sopot

Agencja tłumaczeń Sopot

Nasz blog zadedykowaliśmy w całości tematowi, jakim są tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne. Jako, że sami zajmujemy się tłumaczeniami zawodowo, przekłady przysięgłe i zwykłe to dla nas codzienność.

Opierając się na naszej wiedzy w tłumaczeniach, przez publikację artykułów tematycznych chcemy wskazać np. jak zostać tłumaczem przysięgłym, jakie tłumaczenia dokonywane są przez poszczególne osoby, jakie pisma należy przełożyć do rejestracji samochodu, nabytego poza granicami kraju, jakie tłumaczenia weselne są niezbędne, aby w urzędzie stanu cywilnego wziąć ślub z cudzoziemcem, jakie tłumaczenia dokumentów są wymagane przy zapisach na polskie studia itp. Proponujemy bezpłatne bazy tłumaczy i biur tłumaczeń, informując o ich branżach. Nie wszyscy tłumacze realizują tłumaczenia prawnicze, lekarskie, techniczne czy tłumaczenia stron internetowych, dlatego wskazane jest, abyś wiedział, gdzie szukać takich ofert.

Publikujemy także informacje, jak zostać tłumaczem przysięgłym, jak wygląda test na tłumacza przysięgłego i jak się do niego najlepiej przygotować. Staramy się obserwować aktualne trendy w branży tłumaczeń przysięgłych i zwykłych i na bieżąco informować o nich naszych czytelników


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 51 (ostatnio: 14.03.2021 14:00:23)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 04.04.2016 23:25:10)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Tłumaczenia and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz