Beczki i kanistry plastikowe

Beczki i kanistry plastikowe

Kanistry plastikoweProdukujemy kanistry spożywcze oraz takie w których przechowuje się chemię, Bez wyjątku wytwarzane w naszej firmie kanistry są odporne na zapachy a także nie wpływają na klasę żywności, w niech przechowywanych. Oferowane przez nas kanistry udostępniane są też z: plombującą nakrętką plastikową, uszczelnieniem umożliwiającym odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom można uzyskać kanister z kranikiem. Istnieje opcja dołożenia różnej ciężkości wkładu. Każdy kanister posiada wygodny zaczep oraz hermetyczną nakrętkę. Kanistry UN posiadają opcje pełnego opróżnienia oraz są idealne do składowania lub paletyzacji. Kanistry z HDPE są bardzo dobre do produktów spożywczych, ponieważ są fizjologicznie nieszkodliwe.

Beczki certyfikowanePrzedstawiamy Państwu beczki plastikowe, które przeszły testy i są przychylne dla przyrody. Beczki z deklem produkowane przez nas są bardzo dobre do składowania oraz do paletowania. Mają też możliwość pełnego wyładowania oraz są dostępne w opcjach beczki od 30 do 220 litrów. Wytwarzane przez nas beczki na wodę, są też bardzo dobre do magazynowania napojów i produktów spożywczych, albowiem są niewrażliwe na przenikanie zapachowe. Każda jedna beczka lub kanister są dostępne w wielu barwach oraz można na nich wytłoczyć różne elementy. W dziale akcesoriów, można znaleźć nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Każde bez wyjątku beczki są biodegradowalne oraz przechodzą testy jakości oraz odporności na uszkodzenia.

Produkujemy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry aż od ponad 30 lat. Wdrożony przez bas system dostawczy ma w ofercie kanistry PE o pojemności od kilku do kilkudziesięciu litrów, a także ponad sto litrowe beczki z pokrywami oraz nakrętkami zaciskowymi. Kanistry oraz beczki umożliwiają magazynowanie w pionie, tak więc mają opcje układania jeden nad drugim. Oddzielnym działem są akcesoria do beczek i kanistrów. Przedstawiamy szeroki pakiet produktów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, zbiorników oraz nakrętek. Do naszego asortymentu należą także beczki ze szczelnym zamknięciem czopowym o pojemności praktycznej ponad 200 litrów oraz pojemniki ibc. Kanistry UN oraz beczki z korkami z tworzywa sztucznego, wytwarzane są z przyjaznych dla środowiska składników posiadających wysoką masę cząsteczkową. Do obsługi wszystkich torów produkcji posiadamy w dyspozycji nowoczesne nadmuchowe linie wytwarzające.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.0082409, Długość geograficzna: 17.169843799999967

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 75 (ostatnio: 16.08.2020 03:04:05)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 19.12.2017 05:11:39)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Budownictwo, unimak Tworzywa sztuczne, unimak Żywność and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz