Faktury online – pewnie, bezpiecznie, bezpłatnie !

Faktury online - pewnie, bezpiecznie, bezpłatnie !

Aplikacja www.automatycznafaktura.pl jest przeznaczona do automatycznego wystawiania i wysyłania e-faktur do listy odbiorców poprzez e-mail. Faktury elektroniczne powstają w formacie PDF i określonego dnia są wysyłane pocztą elektroniczną do wprowadzonych wcześniej lub zaimportowanych odbiorców. Program służy pomocą wszystkim przedsiębiorcom wystawiającym powtarzalne w kolejnych miesiącach faktury jak np. za usługi abonamentowe. Poprzez usprawnienie, zautomatyzowanie procesu fakturowania i dostarczania faktur kontrahentom – tacy przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy – w porównaniu do procesu opartego na fakturach papierowych. Aby cieszyć się z oszczędności wystarczy zdefiniować w systemie: treść faktury, jej wartość, ustalić numerację oraz cykliczność (daty wystawiania/wysyłki).

Przedsiębiorcy chcący wypróbować działanie systemu www.automatycznafaktura.pl – mogą za darmo automatycznie generować do 5 faktur w miesiącu.

Polityka bezpieczeństwa naszego portalu gwarantuje pełną spójność, kompletność, nienaruszalność i dostępność danych online z każdego miejsca z dostępem do internetu. Natomiast e-faktury są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 66 (ostatnio: 07.12.2020 17:48:26)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Biznes i ekonomia, unimak Usługi informatyczne and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz