Głosowanie na stronę o psychologii par

Głosowanie na stronę o psychologii par

Zapraszamy do zapoznania się z blogiem o psychologii i terapii związków. Wraz ze zmnianami społecznymi i formułowaniem nowych form i struktur związków i małżeństw oraz przeformułowaniu modelu rodziny i małżeństwa coraz więcej zainteresowania skierowane jest na mechanizmy, które wpływają na bliskie relacje. Strona psychologia par jest jedną z wielu, które opisują – w takiej czy innej postaci – zagadnienia związane ze związkami.

Jest jednak niezwykła nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez terapeutów i dotyczą dziedzin, które są źródłem radości lub trudności życia w związku, jak umiejętności komunikacyjne, czy kompetencje niezbędne do rozwiązywania nieporozumień i sporów – serwis został zauważony również dzięki swojej odważnej formie. O stronie psychologiapar.pl pisze między innymi to ogłoszenie.

Zobacz stronę

To dobry momemnt, żeby zapoznać się z treścią strony, szczególnie z wpisami o „kontakcie”, „zdradzie”, „uzależnieniach”, i innych tematach widzianych z perspektywy psychologów i psychoterapeutów małżeńskich. Strona umożliwia udział w dyskusji, który możliwy jest również na facebooku.

z wpisu: „Głosowanie – Psychologia Par”


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 16.12.2020 08:37:29)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 28.10.2017 23:47:53)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Popularyzacja and tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz