Blog Archives

Medeste Bielany Wrocławskie

Medeste Bielany Wrocławskie

Chcesz umówić się na wizytę do kliniki medycyny estetycznej? Gabinet Medeste Clinic mieści się na Bielanach Wrocławskich. W naszej klinice komfort pacjentów jest priorytetem. Staramy się żeby pacjent czuł się w naszym gabinecie komfortowo. Nasi doktorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Najpopularniejsze zabiegi to fibryna, powiększanie i modelowanie ust, wygładzenie zmarszczek, botoks, laser frakcyjny CO2, Skinfrax, lipoliza iniekcyjna, wolumetria, nieinwazyjny lifting HIFU i plasmalift. Należy wziąć pod uwagę wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie kształtu nosa, wypełnienie deficytów tkanki preparatem na bazie kwasu hialuronowego i nici liftingujące.

Powiększanie i modelowanie ustChciałabyś powiększyć swoje usta? W naszym centrum mamy duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania ust kwasem hialuornowym. Nasi eksperci zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Osocze bogatopłytkoweZabieg osoczem bogatopłytkowym daje świetne rezultaty, poprawia nawilżenie oraz wygląd skóry okolicy poddawanej zabiegowi.

W Klinice Medeste Clinic spotkacie Państwo doktorów, który zadbają o Wasz wygląd. W ofercie mamy dostępne wiele zabiegów medycyny estetycznej np. wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, wampirzy lifting, Jalupro, laserowy resurfacing twarzy, RF, HIFU.

Posted in diesel Medycyna, diesel Uroda, diesel Zdrowie i uroda | Tagged , , , , | Leave a comment

Opaski identyfikacyjne! Potrzebne czy zbędne?

Opaski identyfikacyjne! Potrzebne czy zbędne?

Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy zainteresowane etykietami. Oferujemy: etykiety termotransferowei etykiety jubilerskie, etykiety foliowe i plombowe, etykiety papierowei syntetyczne, etykiety holograficzne i jubilerskiei etykiety RFID. W dziale urządzeń oferujemy: drukarki kodów kreskowych, drukarki kart plastikowych,metkownice, mobilne terminale danych, czytniki i terminale RFID iskanery kodów kreskowych. Inne rozwiązania W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dla: handlu detalicznego, sprzedaży hurtowej,służby zdrowia, oświaty i bibliotek, przemysłu, transportu i logistyki,motoryzacji, gastronomii i dystrybutorów żywności i w celuturystyki. Wśród drukarek możemy zaoferować: drukarki biurkowe, drukarki półprzemysłowe, drukarki przemysłowe, drukarkisamodzielne, drukarki mobilne, drukarki metek i drukarki RFID. Materiały eksploatacyjne obejmują:kalki barwiące do drukarkek etykiet , kalki barwiące do drukarek kart, etykiety i akcesoria.Wśród skanerów kodów kreskowych, jest dozwolone wyróżnić: skanery do biur isklepów, skanery przemysłowe, skanery ręczne, skanery przemysłowe stacjonarne. Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi napolskim rynku dostawcami materiałów i urządzeń, możemyprędko i sprawnie wyprodukować etykietynie objęte naszą ofertą.

Posted in unimak Poligrafia, unimak Wyposażenie biura | Tagged , , , , , | Leave a comment