Blog Archives

Projekty mieszkań, domów i wnętrz – urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Projekty mieszkań, domów i wnętrz - urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Świadczymy usługi tworzenia projektów. Wykonujemy aranżacje poszczególnych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Dokonujemy metamorfozy kuchni, salonów, łazienek, pokoi dziecięcych, przedpokoi. Pasjonujemy się w organizacji Twojej przestrzeni życiowej tak aby mieszkało Ci sie wygodnie. Tworzymy wystrój, klimat i design każdego lokalu. Stawiamy w projektowaniu na użyteczność. Urządzamy tak by Twój dom przyciągał niebanalnym wyglądem ale i był funkcjonalny. Zamawiając u nas koncepcje wnętrz urzeczywistnisz swoje marzenia o innowacyjnych ,dobrze rozplanowanych czterech kątach. Jeśli Twoje mieszkanie, Twój dom potrzebuje zmian, pilnie zamów projektowanie wnętrz, mieszkania lub domu na naszej stronie.

Posted in diesel Wnętrze | Tagged , , , , | Leave a comment

Dom-Bud – montaż dachów

Dom-Bud - montaż dachów

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo budowlane Dom - Bud. Siedziba firmy mieści się we Włocławku. Na rynku istniejemy od 1989 roku. Specjalizujemy się w usługach ciesielskich, dekarskich oraz pokryciach dachowych. Oferujemy pełną paletę pokryć dachowych, współpracując z wieloma producentami polskimi oraz zagranicznymi. Wykonujemy również prace z artykułów zakupionych przez klienta. Angażujemy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Nasi fachowcy bezustannie uczestniczą w różnych szkoleniach i kursach. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Pełna oferta przedsiębiorstwa opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Usługi | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Remak – konstrukcje stalowe

Remak - konstrukcje stalowe

Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez zakład usług remontowo- montażowych Remak z siedzibą we Włocławku. Realizujemy wszelkie prace remontowe, montażowe oraz budowlane. Możemy ocieplić dowolny budynek, postawić blok lub dom, albo zmontować halę przemysłową. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak gilotyny i prasy krawędziowe do cięcia i gięcia blachy. Wypożyczamy także rusztowania rodzaju Mostostal. Wspieramy na wszelkich etapach inwestycji, od ofertowania po składanie ostatecznych fragmentów. Wykonujemy prace dla wszelkich branż budowlanych, w tym budownictwa przemysłowego oraz mieszkalnego. Wykonujemy prace izolacyjne oraz antykorozyjne. Bliższe informacje o świadczonych przez nas usługach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej gorąco zachęcamy.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

OSK Włocławek

OSK Włocławek

Wiecznie poruszany kłopot ze zdobyciem prawa jazdy nie daje spać wielu osobom. Nauka jazdy we Włocławku nie jest problemem, ponieważ miejscowy Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,Joker" jest szkołą, której kadra jest w pełni profesjonalna , a także przygotowana do szkolenia. OSK ,,Joker" stworzy kierowcę z każdego, nie zważając na poziom doświadczenia. Dzięki tej szkole, prawo jazdy we Włocławku dostanie w zasadzie każda osoba, ponieważ dokładnie przygotowane lekcje , a także prawidłowo przygotowana kadra są wielką zaletą OSK ,,Joker".

Posted in unimak Kursy i szkolenia, unimak Samochody | Tagged , , , , , | Leave a comment