Blog Archives

Art-Bram.pl balustrady, ogrodzenia

Art-Bram.pl balustrady, ogrodzenia

Wszystko co odgradza willę to od wieków przestało być tylko prostą barierą dla nieproszonych gości. Przeobraziło się w coś co jest wyróżnikiem mieszkańców i częścią przydomowego krajobrazu. Właśnie z tego powodu nasza firma parająca się kowalstwem metalowych przedmiotów o charakterze artystycznym ma coraz większe wzięcie. Na rynku wzrasta zapotrzebowanie na ładnie zrobione balustrady. I właśnie coś w tym rodzaju może zaoferować firma Art-Bram. Każdy właściciel domu chce, by to jego dom i to co go ogradza prezentowały się jak najwspanialej. Wyszukane relingi jak również stalowe płoty stanowią tylko część tego, co można zobaczyć w naszym zakładzie. Zaś propozycje i możliwości naszych pracowników kuźni robią niesamowite wrażenie. Tak dobrze i pięknie wykonanych balustrad i kutych poręczy nigdzie indziej nie wyszukacie.

Posted in diesel Ogrodzenia | Tagged , , , | Leave a comment

Inter-Play

Inter-Play

Posiadasz pomysł, żeby urządzić plac zabaw, który będzie obfitował w rozmaite ciekawe akcesoria? Wystarczy, że wstąpisz na domenę internetową, zapoznasz propozycję i przedstawisz, że huśtawka czy też zjeżdżalnia to nic, co jest Ci obce. Każdy znakomicie pamięta swoje dzieciństwo i to, jak istotny jest plac zabaw. To miejsce, które kojarzy się z idyllą dziecięcą i rówieśnikami, którzy mieli sfiksowane pomysły. Każdy takie miał. Skutkiem tego nie pozbawiaj swojego dziecka takich wspomnień. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie odnajdziesz propozycję dotyczącą asortymentu do placów zabaw.

Posted in unimak Dla dzieci | Tagged , , | Leave a comment

Sel Wojciech Markiewicz

Sel Wojciech Markiewicz

Firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu elektryki i elektromechaniki, przezwajanie, naprawa silników elektrycznych. Silniki zakupione w naszej firmie dopasowujemy do potrzeb klienta. Oferujemy wymontowanie urządzenia, jego przewóz do warsztatu w celu remontu oraz powrót, zamontowanie. Laserowe osiowanie urządzeniami PRUFTECHNIK pozwalają naszej firmie zagwarantować ustawienie maszyn w zgodzie z normami oraz wyniki pomiaru mogą być wydrukowane lub przesłane drogą elektroniczną. Posiadamy duży asortyment części zamiennych do zakupu oraz do montażu w naszym warsztacie. Firma SEL dysponuje specjalistycznym oprzyrządowaniem oraz dużym doświadczaniem. Firma SEL oferuje darmowy transport na terenie Szczecina oraz do Stargardu,Gryfina, Polic, Pyrzyc, Świnoujścia, Berlina, Rostock, Schwedt, Frankfurtu na Odrą.

Posted in unimak Firmy wg branż, unimak Szczecin, unimak Usługi | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Żłobek szczecin

Żłobek szczecin

Każdy z nas posiada dzieci i wie jak niełatwo jest wybrać świetne przedszkole dla nich, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Nasz punk przedszkolny jest jednym z nielicznych w na pomorzu, który ma tak szeroką gamę usług. Nasze pociechy nie tylko uczą się języka, pływania możecie je też Państwo zostawić kiedy chcecie iść na sylwestra. Na naszej stronie internetowej możecie zapoznać się ze wszystkich szczegółami naszej oferty. Są na niej też ilustracje z organizowanych urodzin czy innych imprez. Wszelkie nasze dzieci są pod opieką wykwalifikowanych osób posiadających uprawnienia i równego typu certyfikaty. Jeżeli chcesz nas odwiedzić i sprawdzić jak wygląda punkt przedszkolny serdecznie zapraszamy.

Posted in unimak Dla dzieci | Tagged , , | Leave a comment

Strona nautikaczarter.pl

Strona nautikaczarter.pl

Z czym kojarzy Ci się wypoczynek na Mazurach? Świeże powietrze, lasy i, oczywiście, jeziora! Aby jednak w pełni wykorzystać atrakcje, jakie daje „kraina tysiąca jezior”, warto pomyśleć o czynnym wypoczynku nad wodą. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni Nautika Czarter. Proponujemy Państwu czarter jachtów żaglowych i czarter jachtów motorowych w bardzo korzystnych cenach! Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również grup zorganizowanych, takich jak wycieczki szkolne czy firmowe. Na naszej stronie internetowej – nautikaczarter.pl – znajdziecie Państwo najważniejsze informacje o nas. Siedziba naszej firmy mieści się w Mikołajkach. Obecnie nasza flota to cztery jachty motorowe, o których idealny stan techniczny troszczą się doświadczeni specjaliście. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo regulamin oraz przybliżony cennik. Jachty żaglowe i jachty motorowe - link tutaj, będące w posiadaniu Nautika Czarter, zwykle cumują na Jeziorze Mikołajskim, które stanowi świetną bazę wypadową na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Posted in unimak Sport i turystyka, unimak Sporty letnie | Tagged , , | Leave a comment

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą największej w Polsce szkoły spadochronowej. W naszej ofercie znajdą Państwo skoki tandemowe, skoki spadochronowe oraz szkolenia AFF. Pracują u nas najlepsi instruktorzy - rekordziści Polski i świata. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Skaczemy na lotnisku w Kryszynie jak również w Przasnyszu pod Warszawą i w Kamieniu Śląsku koło Opola. Serdecznie zapraszamy także do naszych regionalnych biur sprzedaży w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Zielonej Górze. Zapraszamy do skorzystania z promocji i zrobienia ekstremalnego prezentu komuś najbliższemu. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy.

Posted in unimak Kursy i szkolenia, unimak Organizacja imprez, unimak Sporty letnie | Tagged , , | Leave a comment