Blog Archives

Drzwi zewnętrzne Łódź – vrata.pl

Drzwi zewnętrzne Łódź - vrata.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przedsiębiorstwem Vrata, która zajmuje się sprzedażą oraz montażem drzwi. W naszej ofercie znajdą państwo:

- drzwi wewnętrzne

- drzwi zewnętrzne z montażem

- drzwi do bloków

- akcesoria do drzwi (okucia, klamki drzwiowe, zamki do drzwi)

Mamy drzwi gładkie w wersji standardowej oraz drzwi tłoczone. Posiadamy również dużo wzorów do drzwi w standardowej wersji, wszystkie dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowo jest możliwość zaprojektowania i wyprodukowania indywidualnego projektu.

W naszej firmie pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Dostosowujemy montaż drzwi do twoich potrzeb.

Chcą państwo bliżej poznać naszą propozycję? Wystarczy zadzwonić i umówić się na demonstrację, nasz reprezentant przyjedzie do państwa z katalogami przykładowych drzwi oraz odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasze salony sprzedaży odnajdują się w Pabianicach i Bydgoszczy.

Posted in diesel Drzwi | Tagged , , , , | Leave a comment

PROMETEUSZ pomoce dydaktyczne

PROMETEUSZ pomoce dydaktyczne

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez firmę Prometeusz - Producenta bezpiecznych palców zabaw dla dzieci z rezydencją w Pabianicach. Jesteśmy producentem placów zabaw z pianek, drewna oraz tworzyw sztucznych najwyższej jakości. Żeby spełnić oczekiwania naszych Klientów, dbamy o zróżnicowanie naszej oferty. Nasze place zabaw mogą być zastosowane na zewnątrz budynków szkół i przedszkoli, jak również w salach oraz dziecięcych pokojach. Sprzedajemy różnorodne zabawki wykonywane z wysokiej jakości surowca o różnych cechach w zależności od potrzeb Klienta. Produkujemy także klocki i zabawki drewniane o różnych parametrach i rozmiarach powszechnie stosowane do wyposażenia sal zabaw oraz przedszkoli. Zapewniamy dużą wytrzymałość naszych placów zabaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment