Blog Archives

AGD Serwis Jankowski

AGD Serwis Jankowski

Znowu zawiódł Cię Twój sprzęt AGD? Kolejna firma zostawiła Cię z nienaprawionym sprzętem? Twoja usterka nie wpisuje się w zakres usług gwarancyjnych? Z pewnością szukasz kogoś, kto spokojnie przyjrzy się Twojemu sprzętowi, wyjaśni Ci dokładnie zakres usługi, a także rzetelnie ją wykona za rozsądną cenę. Serwis Jankowski to firma, która dba o swoich klientów i ich zadowolenie. Wiemy, jak potrzebnymi sprzętami w domu jest pralka czy zmywarka, dlatego pilnujemy wyznaczonych terminów napraw. W zakres naszych usług wchodzą: naprawa pralek, zmywarek, piekarników, ekspresów do kawy. Podejmujemy się napraw sprzętów wszystkich producentów. Pracujemy od poniedziałku do soboty. Wykonujemy także montaż nowego sprzętu AGD. Działamy sprawnie i solidnie! Gdzie? Na terenie: Bochni, Krakowa, Wieliczki, Niepołomic, Tarnowa. Zapraszamy!

Posted in diesel Sprzęt AGD, diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Fotele

Fotele

Przedsiębiorstwo F.P.U.H Black Cat Design powstała w 2011 roku. W tym momencie w naszej ofercie znajdą Państwo cieszące się wysokim zainteresowaniem klientów białe komody, szafki rtv, stoły. Oferujemy także meble tapicerowane kanapy, sofy i fotele skórzane i inne. Starając się dorównać wymaganiom nieustannie zmieniającego się rynku meblowego ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, poszerzając swoją ofertę tak, aby odpowiadała ona Państwa wymaganiom. W chwili obecnej jesteśmy partnerem handlowym około 30 przedsiębiorstw z Polski.

Posted in unimak Meble | Tagged , , , , | Leave a comment

Krzesła

Krzesła

Wiodący na rynku meblowym producent krzeseł ma w swojej ofercie najpiękniejsze meble wykonane z drzewa do nowoczesnego wnętrza w atrakcyjnych cenach. Kluczowym zakresem naszej działalności jest produkcja mebli takich jak: stoły i krzesła a także meble na wymiar. Bez względu na to, czy śni Ci się stylowy wystrój w tradycyjnej formie czy preferujesz dzisiejszą stylistykę lub po prostu wyszukujesz mebli odbiegających od popularnych trendów, oferta naszych pięknych mebli spełni Twoje wymagani. Wieloletnie doświadczenie, najświeższa technika i znajomość nowych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją Państwa zadowolenia. Nasze wyroby to zespolenie doskonałości i piękna.

Posted in unimak Meble | Tagged , , , , , | Leave a comment

Instalacje elektryczne kraków

Instalacje elektryczne kraków

Obiektem, działalności firmy F.P.U.H HAARP są inteligentne budynki. Jesteśmy obecni na krajowym rynku od 2012 roku. Oferujemy usługi w obrębie instalacji elektrycznych oraz instalacji nagłośniających, oświetlenia wnętrz i systemów kontroli dostępu, instalacji antenowych. Nasza firma pracuje na najlepszych przyrządach znanych i renomowanych na świecie przedsiębiorstw a do tego używamy najwyższej klasy oryginalnego sprzętu a także używamy komponenty z górnej półki. Nie oferujemy i nie polecamy naszym klientom tworzyw czy też sprzętu nie posiadającego dobrych atestów.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , | Leave a comment