Blog Archives

Producent podłóg

Producent podłóg

www.baront.pl to marka z dużym doświadczeniem, specjalizuje się w produkcjiekskluzywnych drewnianych podłóg, schodów, a także tarasów oraz innych elementów wykończenia wnętrz. Powstała w 1989 roku i od tego momentu prężnie się rozwija - nieustannie ulepsza własną wytwórczość oraz powiększa swój asortyment.Dziś marka Baront jest cenionym producentem podłóg oraz schodów drewnianych i należy do największej na świecie sieci rekomendacyjnej - BNI Polska. Swoje sklepy firmowe posiada natomiast już nie tylko w Polsce, ale i również za granicą. Misją przedsiębiorstwa jest zaspokojenie stale rosnących oczekiwań Odbiorców, dlatego też ciągle doskonali ona swoją linię produkcyjną oraz dostarcza wszechstronnych rozwiązań opartych o najnowsze technologie. W efekcie czego marka wykonuje wiele prestiżowych i wieloformatowych projektów.

Posted in diesel | Tagged , | Leave a comment

Przecinarki i piły taśmowe BOMAR

Przecinarki i piły taśmowe BOMAR

Przecinarki taśmowe stają się niezastąpionymi maszynami w sektorze firm zajmujących się obróbką metali. Pozwalają one w krótkim czasie i bardzo precyzyjnie przygotować detale do dalszej obróbki. Przecinarki taśmowe BOMAR są produkowane z podziałem na następujące segmenty:

Przecinarki grawitacyjne – są to proste urządzenia nie posiadające układu hydraulicznego gdzie operator ręcznie ustawia cięty materiał w imadle oraz po przecięciu materiału musi podnieś do góry ramię przecinarki.

Przecinarki półautomatyczne – maszyny tej serii wyposażone są w układ hydrauliczny, który steruje zamykaniem i otwieraniem imadła a także podnoszeniem i opuszczaniem ramienia. Po nastawieniu długości ciętego materiału przy pomocy jednego przycisku można uruchomić cały cykl cięcia.

Przecinarki automatyczne CNC – cykl cięcia można zaprogramować z podziałem na daną długość i ilość sztuk. Po uruchomieniu ustawionego programu cięcia maszyna sama podaje i odmierza żądaną długość i wykonuje cięcie. Po wykonaniu całego programu maszyna przechodzi w stan gotowości na wprowadzenie kolejnych zadań.

Wszystkie przecinarki taśmowe można doposażyć o całą gamę osprzętu. który usprawnia pracę i obsługę.

Do takiego wyposażenia można zaliczyć:

- zaciski do cięcia w pakiecie

- podajniki rolkowe

- czujniki naciągu taśmy

- dodatkowe układy chłodzenia

- odbiorniki wiór

- i wiele innych

Firma BROMAZ od kilku lat specjalizuje się w sprzedaży i doborze profesjonalnych przecinarek taśmowy.

Posted in unimak Biznes, unimak Kraków, unimak Narzędzia | Tagged , , , | Leave a comment

Metproim – pozłacanie

Metproim - pozłacanie

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Metproim z Młodziejowic pod Krakowem. Wytwarzasz elementy z tworzyw sztucznych lub lekkich metali? Doskonale się składa! Zabezpieczymy je dla Ciebie specjalną, metalizowaną powłoką odporną na ścieranie. Dysponujemy rozległą gamą kolorów, a jeżeli nie odnajdziesz odpowiedniej dla siebie barwy, utworzymy ją dla Ciebie! Posłuży nam do tego nowoczesny spektrofotometr, jaki zezwala na dokładny rozmiar koloru i idealne jego powtórzenie. Dbamy o najwyższą postać naszych powłok, dlatego używamy do ich nakładania nowoczesnych maszyn, które cechują się kolosalną dokładnością pracy. Pomalowane lakierem elementy suszymy i przesyłamy do zadowolonego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz stosowaną przez nas technologią na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Biznes | Tagged , , , , , , , | Leave a comment