Blog Archives

Przeglądy budowlane w Warszawie

Przeglądy budowlane w Warszawie

Firma AKAD oferuje przeprowadzanie generalnych przeglądów nieruchomości na terenie Warszawy. Dzięki rzetelności i staranności firma jest w stanie pochwalić się przeprowadzaniem zobowiązań w nadzwyczaj niedługim czasie. Wszystkie przeglądy przeprowadzane są w dogodnym dla klienta terminie. Przeglądy budowlane obejmują okres 6 miesięcy, dwunastu miesięcy i 5-ciu lat. Sprawdzeniu poziomu technicznego podlegają wszelkie budynki, zarówno gospodarcze, mieszkalne, jak i handlowe. Kompetencja firmy widoczna jest także w trakcie pierwszego obsługiwania klienta. Bardzo wysokią dokładność. Zapraszamy zatem do korzystania z propozycji firmy zajmującej się realizowaniem generalnych przeglądów okresowych nieruchomości.

Posted in diesel | Tagged | Leave a comment

Parking EuroPark

Parking EuroPark

Lotnisko Modlin ulokowane 6 kilometrów od Nowego Dworu Mazowieckiego posiada rozbudowaną bazę parkingową, należącą zarówno prywatnych inwestorów jak i do lotniska. Parking przy lotnisku to około sześćset miejsc dla podróżnych, co więcej wokół terenu lotniska Modlin zostały wybudowane liczne prywatne parkingi. Domeną parkingów okalających podwarszawskie lotnisko jest przede wszystkim cena, oscylująca w okolicy 50 złotych za pięć dni. Dodatkowo parkingi te są nowocześnie wyposażone, posiadają na przykład: całodobową ochronę, systemy kamer przemysłowych, systemy biletowe, a także bezpłatny transport na i z lotniska wygodnymi busami. Wiele z parkingów proponuje też dodatkowe usługi jak np.: motel, autopomoc czy ubikację.

Posted in unimak Warszawa | Tagged , , , | Leave a comment

Parking Modlin

Parking Modlin

Funkcjonuje wiele parkingów zlokalizowanych blisko Lotniska Modlin. Część z nich to niestety tanie, zwykłe parkingi często umieszczone daleko w polu, do których dojazd nie należy do przyjemnych. Na nasze szczęście działają jeszcze parkingi, które oferują kompleksową i profesjonalną obsługę. Jednym z nich jest niewątpliwie Park&Fly uruchomiony zaledwie pięć kilometrów od Lotniska Modlin. To kameralny parking, który przyjmie trzydzieści aut osobowych. Teren parkingu jest utwardzony. Jest strzeżony całodobowo przez rozbudowany system alarmowy połączony z monitoringiem oraz grupą interwencyjną. Parking przy lotnisku Park&Fly pasażerom gwarantuje darmowy transfer na lotnisko. Szybko i sprawnie ponieważ transfer na lotnisko trwa jedynie cztery minuty, a przejazdy realizowane są pakownym i wygodnym vanem. Obowiązujące ceny są jednymi z najniższych wśród konkurencji. Tydzień parkingu to zaledwie 65zł. To naprawdę bardzo dobra oferta. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Posted in unimak Usługi turystyczne | Tagged , , | Leave a comment

Solid Parking – całodobowy parking przy lotnisku Modlin

Solid Parking - całodobowy parking przy lotnisku Modlin Parking Lotnisko Modlin

SOLID PARKING jest prywatną firmą świadczącą usługi parkingowe krótko i długoterminowe wraz z dowozem klientów na Lotnisko Modlin. Konkurencyjne ceny i wysoki stopień bezpieczeństwa to atuty za które ceniony jest parking.

W ramach opłaty miejsca postojowego zapewniony jest szybki i darmowy dojazd na /odbiór z lotniska klimatyzowanym busem - parking oddalony jest tylko 5 km od terminala.

Wszystkie pojazdy podlegają 24 godzinnej ochronie, monitoringu CCTV i ubezpieczeniu - parking jest ogrodzony i dobrze oświetlony w nocy. Na terenie parkingu znajduje się poczekalnia oraz toaleta. Dostępny jest również szybkie Wi-Fi.

Klienci mają możliwość rezerwacji miejsca parkingowego przez formularz dostępny na stronie www lub telefonicznie.

Posted in unimak Motoryzacja | Tagged , , , , , | Leave a comment

Spływy kajakami

Spływy kajakami

Znaczna większość osób niemających nigdy kontaktu z kajakami postrzega, że ten typ rekreacji, czy sportu jest za mało wymagający. Cóż to albowiem za trudność usiąść w kajaku i machać wiosłami – toż kajak niesiony prądem sam płynie, a osoba siedząca w nim zdoła luźno odpoczywać i nic nie robić. Takie przeświadczenie jest jednakże autokratycznie błędne – spływy kajakowe wymagają dużej zaprawy fizycznej i świetnej krzepy oraz dużej prężności ramion. To wszystko czyni, iż spływy kajakowe Rospudą, czy obojętnie inną ciekiem wodnym zdecydowanie nie są polecane dla osób, którzy po raz pierwszy wsiadają do chwiejnego kajaka. Dla młodych kajakarzy rekomendowane są raczej wody płytkie, jeziora oraz inne bezpieczne zbiorniki wodne, gdzie nie ma niebezpiecznych miejsc. Dla doświadczonych kajakarzy mamy zaś propozycję spędzenia interesujących kilku dni na dłuższym szlaku. Proponujemy albowiem profesjonalne i doskonale zaplanowane wędrówki kajakowe i to na takich odcinkach, które do tej pory były okazjonalnie używane rekreacyjnie i turystycznie. Korzystając z naszej propozycji niczym się nie przejmujesz oraz o nic nie martwisz, bowiem to nasi pracownicy zajmują się wszelkimi przygotowaniami.

Posted in unimak Biura podróży, unimak Ogłoszenia, unimak Organizacja imprez | Tagged , , | Leave a comment

Parking Modlin

Parking Modlin

Na parkingu PARK-LOT-MODLIN oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca które są zlokalizowane tylko 3 minuty od terminalu lotniczego w Modlinie. Strzeżony Parking jest zlokalizowany nedaleko Lotniska Modlin. Zapewniamy najniższe ceny, bezpłatny transport na lotnisko i z powrotem. Na więkzości parkingów w Europie jest możliwość odbioru samochodu bezpśrednio z lotniska, u nas także to oferrujemy, po przyjeździe bezpośrednio na Lotnisko nasi pracownicy odprowadzają twój samochód na parking strzeżony park-lot-modlin.pl. Nie tak jak na dużych parkingach dbamy o wygodę i zadowolenie naszych klientów. Jeżeli nie chcesz aby Twój pojazd w zimę po powrocie stał cały zaśnieżony to skorzystaj z naszego parkingu, po powrocie twój samochód będzie bez warstwy śniegu (tylko odśnieżamy aby nie uszkodzić powierchni samochodu). Nasz parking zlokalizowany jest 2900 m od lotniska Modlin, jadąc od strony stacji STATOIL jedź prosto 800 m, po lewej zauważysz nasze banery z reklamą, skręć w lewo, potem prosto 100 m, na rozjeździe w prawo i po 100 m jesteś u nas. Na naszej stronie park-lot-modlin.pl skorzystaj i wypełnij formularz rezerwacji, stosujemy różnego rodzaju promocje dla naszych klientów pozostawiających pojazd na naszym parkingu. Zobacz co w tej możesz uzyskać korzystając z usług parkingu strzeżonego. Zachęcamy Cię do napisania komentarza o świadczonych przez nas usługach parkingowych, pomożesz tym innym odlatującym z Modlina i pozostawiającym na parkingu samochodem najlepszy wybór zarówno jakościowy jak i pod względem obsługi. W pobliżu Lotniska Modlin jest dużo parkingów, staramy się odróżnić jakością obsługi której nie będziesz miał na dużym parkingu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i jesteśmy w stanie zapewnić szereg usług dodatkowych, czego na pewno nie otrzymasz na dużym parkingu. Zimową porą w przypadku problemów z samochodem nie obawiaj się na pewno Ci pomożemy.

Posted in unimak Warszawa | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Parking lotnisko Modlin

Parking lotnisko Modlin

Jeżeli szukasz Parkingu przy Lotnisku Modlin, to skorzystaj z naszych usług: parking lotnisko Modlin "FORTIS" znajduje się zaledwie 5 minut od Lotniska w Modlinie.Nasi klienci mają zapewniony komfort obsługi oraz poczucie bezpieczeństwa pozostawionych samochodów.Parking Modlin jest chroniony 24 godziny, jest ogrodzony, a dodatkowo masz możliwość skorzystania z udostępnionego internetu Wifi lub toalety.Główną zaletą parking Modlin Lotnisko jest położenie w centrum miasta Zakroczym, gdzie przed odlotem możesz zrobić jeszcze drobne zakupy w markecie, lub oczekując na znajomych skorzystać z położonego na przeciwko lokalu gastronomicznego.W zimę zapewniamy, że po jak wrócisz z podróży Twój pojazd na naszym parkingu będzie odśnieżony.W przypadku jakichkolwiek problemów nie musisz się martwić pomożemy Ci uruchomić samochódBezpieczeństwo naszych klientów jest bardzo ważne jedyni mamy uprawnienia do przewozu pasażerów.W cenie usługi zawarty jest oczywiście transport do Lotniska Modlin i z powrotem na parking.Pasażerowie są zawożeni komfortowym pojazdem z klimatyzacją wraz z bagażami.Od nas masz tylko 5 minut na Lotnisko Modlin. Jest to czas realny dojazdu. Przejazd na lotnisko Modlin nie jest zakłócony korkami czy innymi utrudnieniami.Jak wrócisz dzwonisz do nas z lotniska a my w ciągu 10-20 minut jesteśmy aby Cię odebrać.Zabierasz bagaż, dokonujesz opłaty i to wszystko, oczywiście zapraszamy Cię ponownie abyś skorzystał z naszego parkingu.Na naszej witrynie parkingmodlin24.eu możesz także umieścić komentarz naszego parkingu.Dla innych pozostawiających pojazd na naszym parkingu ułatwi to wybór odpowiedniego parkingu.

Posted in unimak Transport, unimak Usługi, unimak Usługi turystyczne | Tagged , , , , , , | Leave a comment