Blog Archives

Semmelrock.pl – bruk klinkierowy

Semmelrock.pl - bruk klinkierowy

Semmelrock to bezsprzecznie jeden z wiodących producentów kostki brukowej, którego działalność na polskim rynku zaczęła się w 2003 roku. Różnorodna oferta w skład której wchodzi nie tylko bogata paleta jeżeli chodzi o wzornictwo i kształty kostki brukowej, ale również płyty, murki i ogrodzenia czy też elementy infrastruktury drogowej, skusi na pewno każdego inwestora czy też odbiorcę. Dzięki stałej pracy zespołu Semmelrock nad rozwojem oferty zdołamy uwolnić naszą wyobraźnię i stworzyć oryginalny klimat w naszym domu lub też firmie. Nie ważne czy przedmiotem naszych poszukiwań są kostki klasyczne czy może postarzane lub płukane, w katalogu firmy Semmelrock każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Więcej wiadomości o ofercie Semmelrock wyszukają Państwo na stronie semmelrock.pl, na którą już teraz zapraszamy Państwa serdecznie.

Posted in diesel Ogrodzenia | Tagged , , , | Leave a comment

Biuro Rachunkowe OTWOCK KSIĘGOWOŚĆ ZUS VAT Warszawa WAWER

Biuro Rachunkowe OTWOCK  KSIĘGOWOŚĆ ZUS VAT  Warszawa WAWER

Biuro Rachunkowe Łysik Bożena. Certyfikat Ministerstwa Finansów / Licencja MF.PROFESJONALIZM i DOŚWIADCZENIE: 10-lat działalności. Dogodny dojazd bez korków, własny parking. Przystępne ceny, negocjowalne indywidualnie dla każdego klienta.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RACHUNKOWO-KSIĘGOWA FIRM:- Doradztwo podatkowe, konsultacje; - Pełna księgowość (spółki akcyjne i spółki z o.o.);- księga podatkowa, karta podatkowa, ryczałt; - wyprowadzanie zaległości;- wewnątrzwspólnotowe nabycie i dostawa towarów; - rozliczenia płacowe, ZUS Płatnik, kadry; - rozliczenia w różnych typach działalności: produkcja, handel, usługi, import-export. Obsługa kadrowa: - prowadzenie kompletnych akt osobowych pracownika; - wykonanie dokumentów nawiązania i rozwiązania stosunku pracy; - prowadzenie kalendarza pracowniczego, szczególnie urlopów wypoczynkowych, chorobowych czy macierzyńskich oraz innych spraw z tym związanych; - sporządzanie dokumentacji przebiegu zatrudnienia, wynagrodzenia (zaświadczenia o zarobkach, deklaracje PFRON; - prowadzenie zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło); - obsługa kontroli ZUS. Obsługa płacowa: - wykonanie list płac z umów o pracę; - utworzenie list płac z umów cywilnoprawnych; - dopilnowanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wysyłanych oraz imiennych raportów miesięcznych do ZUS; - przesłanie dokumentów podatku dochodowego od pracowników do Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40); - wykonanie całorocznego obliczenia podatku ( PIT-4R).

Posted in unimak Doradztwo, unimak Finanse, unimak Podatki | Tagged | Leave a comment

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Zajmujemy się sprzedażą budynków i pozostałych nietuzinkowych konstrukcji stalowych oraz obsłudze tych że inwestycji. Odpowiadamy za każdą budowę od startu do jej końca. Gwarantujemy rozwiązania nowoczesne, solidne, w uczciwej kwocie. Każdy projekt to sto procent naszego zaangażowania i uwagi. Z nami stworzysz własną unikalną konstrukcję wykonaną z profili stalowych i płyty warstwowej. Skontaktuj się jakie mamy ceny konstrukcji stalowych, jak uzyskać pozwolenie na budowę, oraz jak budujemy najlepsze na świecie konstrukcje ze stali.

Posted in unimak Usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

Zdecyduj się na kostkę brukową

Zdecyduj się na kostkę brukową

Z całą pewnością mile jest otaczać się pięknymi rzeczami, móc na czym zawiesić oko. Staramy się o to, abyśmy nie tylko my dobrze wyglądali, niemniej jednak również nasze mieszkania. Jak najbardziej warto o nie zadbać tym bardziej, że są one w pewnym sensie naszą wizytówką. Niewątpliwie warto tutaj połączyć ze sobą piękno z funkcjonalnością i zdecydować się, by przed naszym domem została położona kostka brukowa . Jest to coś, co jest w ogromnej liczbie przypadków spotykane. Ścieżki prowadzą do drzwi, a również z kostki budowane są świetne alejki. Dla nas jest to coś bardzo pożytecznego, bo możemy poruszać się wokół lokalu bez deptania trawy, nie musimy trudzić się na jakikolwiek metodę, dbać o kostkę. Jeżeli takie rozwiązanie nas interesuje, to jak najbardziej warto zdecydować się na to, by znaleźć korporację, jakiej specjalnością jest brukarstwo . Niewątpliwie znajdziemy ją za poleceniem znajomych lub rodziny, a również dzięki sieci internetowej. Możemy liczyć na to, że szef korporacji pomoże nam w ułożeniu dokładnie sprecyzowanej pomysłu, pomoże w wyborze wzorów, podsunie różnorodne propozycje. Dzięki temu niewątpliwie efekt będzie zapierał dech w piersiach. Układanie kostki brukowej wcale nie musi być nudne i proste. Możemy zdecydować się na wiele wzorów. Znajdziemy je w sieci, więc teraz tam warto zajrzeć. Z całą pewnością czymś się zainspirujemy i zastosujemy to w swoim ogrodzie. Niestety jednak różnorodne udziwnienia równają się większym kosztom. Niewątpliwie jednak warto się zdecydować i zapłacić nieco więcej.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , | Leave a comment

M. Brzeziński – rozładunek palet

M. Brzeziński - rozładunek palet

Proponujemy Państwu propozycję przygotowaną przez pracowników przedsiębiorstwa Roboty ziemne Marek Brzeziński. Nasza firma mieści się w Karczewie co określa obszar naszego działania na terenie województwa mazowieckiego. Jednak chętnie podejmiemy współpracę z każdym Kontrahentem, bez względu na położenie terenu budowy czy wyładunku towaru. W naszej ofercie mamy koparki i ładowarki, które pomogą w wykonaniu wszelkich prac. Załadowujemy oraz rozładowujemy kruszywa, materiały budowlane a nawet maszyny budowlane oraz rolnicze. Wykonamy też nasypy i wykopy, pomożemy w przygotowaniu podbudowy pod drogę lub inna inwestycję. Koparki i ładowarki na miejsce docierają z doświadczonym operatorem. dokładniejsze dane o naszej firmie i oferowanym przez nas sprzęcie, państwo na stronie internetowej.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Geodeta Otwock – Firma Parcela

Geodeta Otwock - Firma Parcela

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego biura geodezji i kartografii w Otwocku. Firma geodezyjna Parcela to grupa fachowców działających w branży geodezyjnej od ponad dwudziestu lat. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne na bardzo wysokim poziomie. Pomiary różnic wysokości, pomiary, podziały działek i nieruchomości, sporządzanie map do celów podziałowych i prawnych - te wszystkie usługi zamówią Państwo w naszej firmie. Zapraszamy do biuro Parcela.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , | Leave a comment