Blog Archives

Drewniane domki rekreacyjne -Opole

Drewniane domki rekreacyjne -Opole

Jeśli poszukujesz kogoś kto wykona dla Ciebie domki zrealizowane z drewna to bardzo dobrze trafiłeś. W zakresie wykonywanych przez nas zadań wchodzą m.in. domki rekreacyjne, domki narzędziowe albo altany. W głównej mierze nasze usługi opracowujemy na terenie Opola i dodatkowo jego okolic. Korzystając z naszych usług każdy nabywca otrzyma od nas wycenę składanego poprzez niego zlecenia. Usługi, które opracowujemy robimy zawsze z naciskiem na terminowość , a oprócz tego wykorzystywanie odpowiednich technice. Nasze praktykę jest bardzo duże. Zapewnia to, że właściwie każdy będzie usatysfakcjonowany z naszych usług. Zachęcamy serdecznie.

Posted in unimak Dom | Tagged , , , , | Leave a comment

GOLOMB masarnia szczedrzyk

GOLOMB masarnia szczedrzyk

W firmie GOLOMB ze Szczedrzyka zakupią Państwo w pełni naturalne oraz smaczne wędliny lub inne wyroby z mięsa wieprzowego. Jesteśmy współczesnym zakładem z bogatym doświadczeniem, dlatego zdobyliśmy ufność wielu klientów, nie tylko z naszego rejonu, ale również z krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką postać, ponieważ zwracamy uwagę na pochodzenie mięsa używanego w produkcji oraz rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny w naszym zakładzie. Proponujemy sprawdzone oraz pewne artykuły, ponieważ nie stosujemy konserwantów. W naszej ofercie znajdują się pieczone, wędzone oraz parzone wędliny, surowe i pieczone mięso, podroby, cienkie i grube kiełbasy lub inne produkty. Zarządzamy własnym transportem. Bezustannie inwestujemy także w nasz zakład, a obecnie Mamy sieć sklepów w Opolu i okolicy. Pełna propozycja została zamieszczona na stronie internetowej.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

DOM KULTURY W OZIMKU zajęcia muzyczne

DOM KULTURY W OZIMKU zajęcia muzyczne

Dom Kultury w Ozimku w województwie opolskim to placówka z pięknymi tradycjami i wieloletnim stażem w dziedzinie animowania życia kulturalnego. To idealne miejsce do realizowania swoich pasji i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Dom Kultury przez cały rok prowadzi ciekawe i rozwijające zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Instytucja posiada wydzielone sekcje: taneczną, plastyczną, muzyczną, teatralną, folklorystyczną oraz fotograficzną, a wśród szerokiej gamy proponowanych kursów i programów każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto Dom Kultury urządza imprezy cykliczne dla mieszkańców miasta i gminy Ozimek, takie jak Rejonowy Przegląd Teatrów Jasełkowych, Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych, Jesienny Plener Malarski i wiele innych interesujących wydarzeń. Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem dokładnych informacji na temat propozycji Domu Kultury w Ozimku serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony

Posted in unimak Hobby | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Meble ogrodowe w Opolu

Meble ogrodowe w Opolu

Proponujemy Państwu idealne meble ogrodowe obecne teraz w sprzedaży wg Państwa pomysłów. W naszym przedsiębiorstwie to Ty narzucasz warunki. Jesteśmy chętni na każde propozycje. Jesteśmy również w stanie je doprowadzić do realizacji. Przeprowadzamy zamówienia według indywidualnego projektu. Wszelkie rozmiary mebli możemy dopasować do potrzeb klienta. Planujemy również kompletne wnętrza, które w zestawieniu z naszymi taboretami oraz stołami sformują nieprzeciętny klimat irlandzkiego pubu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie jest pełna oferta.

Posted in unimak Meble | Tagged , , , | Leave a comment