Blog Archives

Sklep z ogrodzeniami

Sklep z ogrodzeniami

Spółka Siat-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep internetowy z artykułami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym e-commerce można spersonalizować przez dobór rozmiaru, koloru czy stylu wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze pozycje z naszego e-sklepu.

Siatka metalowa to kluczowy produkt w naszym sklepie. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Można też wydzielić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym popularnym produktem są panele do grodzenia posesji oraz pasujące do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówka i sztachety blaszane.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest niezwykle duża, dlatego służymy fachowym konsultingiem przy doborze najlepszych produktów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do ogrodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto wyróżnić działy Najczęściej kupowane oraz Wyprzedaże, gdzie przedstawiamy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym sklepie online.

Posted in unimak Ogród, unimak Ogrodzenia, unimak Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Drzwi białystok

Drzwi białystok

To co nas opisuje to doświadczenie i pasja. Bardzo ważne dla nas jest aby każdy klient był zadowolony, dlatego cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Nasze drzwi, podłogi i meble drewniane są najwyższej jakości a usługi montażu są wykonywane przez doświadczonych montażystów. Drzwi są tym elementem domu, który opisuje charakter właściciela, jak również chronią przed warunkami atmosferycznymi i hałasem. U nas znajdą Państwo drzwi zewnętrzne i wewnętrzne spełniające wszystkie oczekiwania. A nasze podłogi i meble drewniane nadadzą naturalny klimat i ciepły wystrój każdym pomieszczeniom. Tylko nasze produkty oferują najwyższą jakość i trwałość. Zapraszamy!

Posted in unimak Drzwi | Tagged , , , , | Leave a comment

Telekwiaciarnia Białystok – florystyczna poczta, kwiatowa dostawa

Telekwiaciarnia Białystok - florystyczna poczta, kwiatowa dostawa

Niebanalne kosze kwiatowe w korzystnej cenie oraz zawsze właściwie przygotowane wieńce na cmentarz sprzedaje nasza kwiaciarnia wysyłkowa Białystok. Na koncie posiadamy tysiące wykonanych zamówień dostarczonych zawsze na czas, wielu usatysfakcjonowanych klientów a także zbudowaną przez całe lata pozytywną renomę w środowisku. Mamy kwiaty z dostawą Białystok w dowolnych wzorach, kolorach, dostosowane do oczekiwań klienta, z nowocześnie dobranym projektem oraz wykonaną dekoracją. Więcej informacji na stronie internetowej kwiaciarni lub pod numerem telefonu 85 874 60 52.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

Adrian Gudewicz – zdjęcia. ślubna.

Adrian Gudewicz - zdjęcia. ślubna.

Fotograf ślubny. – Polska.CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ ADRIAN GUDEWICZ – FOTOGRAF Podlasie.Od zdjęcia zajmuję się zdjęciami ślubnymi. – na początku było to zwykłe hobby, zabawa, łapanie chwil na zdjęciach i powiem Wam, że choć nigdy o tym nie marzyłem to dziś zwykłe zamiłowanie przerodziło się w pasję, który nie każdy ma szansę – kochać.

Dziś zajmuję się w szczególności fotografią ślubną. Lubię fotografować emocje ,które im towarzyszą. Opowiadać historię o Was – dla Was.Być fotografem ślubnym, jest to dla mnie wielki zaszczyt i szacunek, gdy zaręczeni zawierzają mi uwiecznienie na zdjęciach jeden z najważniejszych dni w Ich życiu.

Zapraszam również do odwiedzeniamojej strony naFacebooku i instagramie

Fotografia ślubna Białystok powinna ukazywać ulotność, wydobywać emocje z każdego gestu, czy to będzie uśmiech, płacz czy nawet zerknięcie - powinna zamrozić chwilę, budować wspomnienia nie tylko dla pary młodej ale dla dzieci, wnuków, historii rodzinnej

Posted in diesel Fotografia, diesel Ślub | Tagged , | Leave a comment

Narty Białystok

Narty Białystok

Jest mnóstwo takich znanych turystom miejsc, które ciekawe są dla nich wyłącznie o danej porze roku, a później tracą swój czar oraz nie są już tak fascynujące i warte czasu oraz uwagi. Na szczęście Supraśl i okolice należą do takich wspaniałych miejsc, które zdolne są korzystnie zaskakiwać odwiedzających je turystów przez cały okrągły rok. Wiosną, latem i jesienią kuszą one turystów możliwością zjednoczenia się z naturą chociażby przez odwiedzenie Puszczy Knyszyńskiej, liczne trasy do przebywania niezapomnianych wycieczek rowerowych, a dodatkowo dzięki rzece Supraśla, na której odbywać można, oryginalne jeśli idzie o wrażenia estetyczne, spływy kajakowe. Zimą z kolei również nie będziemy się w Supraślu nudzić. Dlaczego? A dlatego, że na sezon zimowy Supraśl może pochwalić się licznymi trasami narciarskimi. I zupełnie nie potrzebujemy brać swoich nart biegowych, by potrafić się cieszyć urokami tego cudownego sportu. W Supraślu działa bowiem atrakcyjna wypożyczalnia nart Białystok, udostępniająca właśnie narty Białystok za tak niewielką opłatą. Warto skorzystać z jej oferty, żeby idealnie rozkoszować się wszystkimi atrakcjami zimy. W sezonie letnim organizujemy także spływy kajakowe.

Posted in unimak Sporty zimowe, unimak Usługi turystyczne, unimak Wędkarstwo | Tagged , , , , | Leave a comment

Łodzie motorowe

Łodzie motorowe

Woda od zawsze była czymś, co umożliwiało człowiekowi życie, ale dodatkowo utrudniało je w dużym stopniu, ograniczając jego możliwość przenoszenia się w przestrzeni oraz zdobywania coraz większych połaci świata. Dopóki nie wymyślono bezpiecznych środków transportu, umożliwiających efektywne poruszanie się drogą wodną na większe odległości, ludzkie osady były niezwykle małe oraz były od siebie nadzwyczaj często kompletnie odizolowane. Na szczęście w końcu człowiek poszedł po rozum do głowy, oraz wykorzystując dostępną mu wiedzę technologiczną oraz narzędzia, nauczył się projektować, a potem konstruować całkowicie bezpieczne łodzie różnych gabarytów, które bardzo odmieniły sytuację na pozytywniejsze oraz powiększyły jego możliwości podboju oraz odkrywania otaczającego go świata. Wiele rzeczy się od tamtych dawnych czasów zmieniło, jednakże łodzie w gruncie rzeczy pozostały takie same. To dokładnie nimi profesjonalnie zajmuje się nasza firma. Od lat produkujemy łodzie żaglowe i łodzie motorowe, jakie oferujemy w niezmiernie dobrych cenach. Żeby dowiedzieć się o nas dużo, zobacz naszą stronę internetową www.mokol.com.pl

Posted in unimak Tworzywa sztuczne, unimak Usługi turystyczne, unimak Wędkarstwo | Tagged , , , , | Leave a comment

Sklep z akcesoriami meblowymi

Sklep z akcesoriami meblowymi

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja garderoba była bardziej funkcjonalna i pojemna? A może taki kłopot dostrzegasz w kuchni, gdzie wiecznie masz kłopot z przechowywaniem najróżniejszych akcesoriów i ich szybkim lokalizowaniem? Zainteresuje Cię wobec tego propozycja naszego sklepu internetowego, jaki oferuje akcesoria meblowe. Znajdziesz pośród nich wiele systemów skonstruowanych z myślą o garderobie (np. wieszaki, półki, pantografy), kuchni (ociekarki, szafki typu cargo, wkłady szufladowe) i wielu pozostałych przydatnych w domowych pomieszczeniach. Sprawdź jak najszybciej naszą bieżącą propozycję i sam się przekonaj, że trudno Ci będzie znaleźć lepsze rozwiązania.

W naszym sklepie możesz kupić:

- akcesoria do szafek

- półki podblatowe

- maty dekoracyjne Sibu

- nogi meblowe

- i wiele więcej.

Posted in diesel Kuchnia | Tagged , , , | Leave a comment

Fotograf Wojciech Jakubiuk

Fotograf Wojciech Jakubiuk

Wojciech Jakubiuk jest zapalonym fotografem, który zajmuje się profesjonalnym robieniem zdjęć od wielu lat. Przez ponad 5 lat pracował w Gazecie Wyborczej, zatem największym dzienniku w kraju. W tej chwili jest głównie związany ze znaną agencją FORUM, która bez cienia wątpliwości skupia najlepszych ludzi w branży. W jego ofercie głównie zdjęcia ślubne Białystok, sesje fotograficzne, reportaże z konferencji, a oprócz tego fotografia reportażowa, na przeróżnych firm albo fotografia przemysłowa. Głównie zwykł wykonywać fotki na terenie Białegostoku i okolic, chociaż to oczywiste, że jeśli zamówienie na zdjęcia będzie duże, to bez żadnych obiekcji może pojechać gdzieś dalej. Należy także wiedzieć, iż pod adresem www.Jakubiuk.com są do obejrzenia jego niektóre zdjęcia - nieprawdaż, że prezentują się ładnie? Gorąco zapraszamy w takim razie do tego by w przypadku chęci skorzystania z usług uznanego fotografa, skorzystać z właśnie z jego kunsztu.

Posted in diesel Fotografia | Tagged , , , , | Leave a comment

Obłogi sosnowe

 obłogi sosnowe

Chcesz porządnych materiałów, jakie przydadzą Ci się do twojej firmy, aby profesjonalnie oraz sprawnie realizować zamówienia od klientów. Specjalizujemy się w okładzinach okleinach oraz innych materiałach, jakie przydadzą Ci się do twojej pracy. Staramy się zawsze utrzymywać odpowiedni stosunek z naszymi klientami, oraz chcemy być ciągle najlepszymi dostawcami, tak żeby żaden klient naszych produktów nie był zawiedziony. Mamy do dyspozycji także mnóstwo różnych usług, specjalnie przygotowanych dla naszych użytkowników. Po wszystkie inne rzeczy oraz materiały naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową, a również zachęcamy do skontaktowania się z nami e-mailem, lub innym sposobem komunikacji.

Posted in unimak Meble | Tagged , , , , | Leave a comment

Psychoterapia białystok

Psychoterapia białystok

Jaka jest sprzeczność między psychologiem i psychiatrą? Psychologowie są to głównie naukowcy, jacy badają zachowania, ekscytacje i percepcję we wszelkich kontekstach. Ich zapotrzebowania są w znacznym stopniu szersze niż sam temat choroby umysłowej. Wydziały edukacji są największymi pracodawcami dla psychologów. Rola psychologów klinicznych pokrywa się z rolą psychiatrów, ale psycholog białystok nie proponuje terapii specyfikami albo terapii szokowej. Psychologowie pracują przy zastosowaniu poradnictwa i psychoterapii. Nie każdy ma tego świadomość.

Posted in unimak Psychologia | Tagged , , , , | Leave a comment