Blog Archives

Sklep z ogrodzeniami

Sklep z ogrodzeniami

Spółka Siat-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep internetowy z artykułami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym e-commerce można spersonalizować przez dobór rozmiaru, koloru czy stylu wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze pozycje z naszego e-sklepu.

Siatka metalowa to kluczowy produkt w naszym sklepie. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Można też wydzielić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym popularnym produktem są panele do grodzenia posesji oraz pasujące do nich słupki ogrodzeniowe, podmurówka i sztachety blaszane.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest niezwykle duża, dlatego służymy fachowym konsultingiem przy doborze najlepszych produktów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do ogrodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto wyróżnić działy Najczęściej kupowane oraz Wyprzedaże, gdzie przedstawiamy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym sklepie online.

Posted in unimak Ogród, unimak Ogrodzenia, unimak Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Oranżerie

Oranżerie

Na poniższej witrynie internetowej użytkownicy zobaczą ofertę firmy Balmar, która para się projektowaniem ogrodów zimowych. Nie są to jednakże jedyne usługi firmy, o czym wypada się przekonać zwiedzając witrynę – znaleźć na niej bowiem da się wiele informacji na temat systemów ogrodów zimowych, takich jak przykładowo Villa Veranda. Zaciekawieni mają ponadto szansę zobaczenia towarów oferowanych w sklepie lub też mogą zamówić katalog. W galerii opublikowane zostały natomiast zdjęcia wykonanych realizacji. O cenach dotyczących projektów ogrodów interesanci dowiedzieć się zaś mogą wypełniając formularz dostępny pod zakładką „Zapytanie o cenę”.

Posted in unimak Ogrody | Tagged , , | Leave a comment