Blog Archives

Roboty ziemne dąbrowa górnicza

Roboty ziemne dąbrowa górnicza

W sieci znajdziemy bez liku witryn internetowych o tematyce budowlanej, projektowej oraz dekoracyjnej, dużo z nich działa na zasadzie zadawania pytań, na które odpowiadają zawodowcy z danej dziedziny, z właściwej branży. Odszukamy tam też usługi typu koparka będzin, jakie są wymagane na każdej budowie. Jesteśmy w stanie zapytać dekoratorów czy stworzony przez nas pomysł na zaaranżowanie pokoju dziecięcego jest porządny, zdobyć odpowiedź czy przyzwoicie zrobimy przestawiając ścianę a też, jakich farb musimy używać na swoich ścianach. Specjaliści działają w każdej dziedzinie oraz odpowiadają na każde zapytanie, dzięki czemu w pewnych momentach nie musimy sami zadawać własnego a wyłącznie przeszukać wcześniejsze odpowiedzi, być może ktoś już posiadał podobny kłopot do naszego oraz ekspert odpowiadał mu na nie.

Posted in diesel | Tagged , , | Leave a comment

Geodeta dąbrowa górnicza

Geodeta dąbrowa górnicza

Jeżeli oczywiście poszukujesz pomocy geodety, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie odnalezienie pracowni geodezyjno - kartograficznych, jakie służą dziś wieloma usługami geodezyjnymi. Zapraszamy do sprawdzenia witryny geodeta będzin. Geodezja jest dość istotną nauką, z której skorzystać z pewnością będziemy musieli w wielu kwestiach związanych chociażby z nieruchomościami (na przykład w związku z ich rozgraniczeniem). Pracownie geodezyjne oraz kartograficzne koncentrują wykwalifikowanych geodetów, jacy pomogą nam rozwiązać dużo kłopotów, a również wykonają na nasze życzenie szczególne pomiary przestrzeni, mniejszych lub też większych.

Posted in diesel | Tagged , | Leave a comment

Szkolenia bhp i kursy bhp EKOL-BHP

Szkolenia bhp i kursy bhp EKOL-BHP

Poszukujecie Państwo firmy do przeprowadzenia szkoleń bhp pracowników Waszej firmy lub ewentualnie innych usług z zakresu bhp. Jako firma usługowo doradcza polecamy nasze usługi w tym zakresie. Specjalizujemy się w kursach bhp wszystkich grup zawodowych, kursach e-learning, kursach pierwszej pomocy oraz kursach ppoż. Prowadzimy szkolenia bhp w Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Gliwicach Poza tym polecamy stworzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wdrażanie systemu HACCP oraz doradztwo z obszaru bhp jak również ochrony środowiska. Jeśli jest taka zainteresowanie doradzimy Państwu z zakresu prawa pracy. uzupełnienia oferty polecamy zakup odzieży roboczej i sprzętu bhp w naszym sklepie internetowym. Naszym mottem jest Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją na stronie internetowej firmy EKOL-BHP.

Posted in unimak Kursy i szkolenia | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Szkolenia bhp, kursy bhp EKOL-BHP na terenie Katowic

Szkolenia bhp, kursy bhp EKOL-BHP na terenie Katowic

EKOL-BHP to firma usługowo-doradcza organizująca wspaniałe szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych, kursy e-learning, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia ppoż. Na szkolenia bhp zaprasza w Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Gliwicach. Proponuje też wykonanie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP jak również doradztwo z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony środowiska. Pracownicy firmy to grupa profesjonalistów, których długoletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalne wykonanie zleconych przez klientów zadań. EKOL-BHP prowadzi również sklep internetowy z odzieżą roboczą jak również akcesoriami bhp. Wychodząc naprzeciw aktualnym i przyszłym klientom firma wciąż rozwija się i poszerza zasięg usług. Mottem kluczowym działalności jest Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zapoznania się ze całkowitą ofertą na stronie internetowej firmy.

Posted in unimak Kursy i szkolenia | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp w Gliwicach

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp w Gliwicach

Profesjonalizm i fachowość w bezpieczeństwie i higienie pracy to to co charakteryzuje firmę EKOL-BHP Zajmujemy się szeroko zrozumiałym bhp w firmach. prowadzimy szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych oraz oferujemy pełny zakres usług z zakresu bezpieczeństwie i higienie pracy. Prowadzimy szkolenia bhp wstępne dla nowych pracowników oraz szkolenia bhp okresowe dla wszystkich grup zawodowych. Szkolenia prowadzimy zarówno w siedzibie naszej firmy jak również u klientów na terenie Katowic, Dąbrowy Górniczej, Zabrza, Tych, Bielska Białej. Polecamy także szkolenia okresowe w formie e-learning udostępniając platformę online. Sporządzamy oceny ryzyka zawodowego i uczestniczymy w zespołach powypadkowych. Prowadzimy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy . Pomagamy pracodawcom w wypełnianiu obowiązków wynikających z prawa pracy. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje rzetelne wykonanie usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej naszej firmy.

Posted in unimak Kursy i szkolenia | Tagged , , , | Leave a comment

Profesjonalne szkolenia bhp Dąbrowa Górnicza EKOL-BHP

Profesjonalne szkolenia bhp Dąbrowa Górnicza EKOL-BHP

EKOL-BHP to firma zajmująca się szeroko pojętym bhp dla firm również na terenie Dąbrowy Górniczej. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie bhp począwszy od szkoleń po audity zakładów pod względem bhp. Proponujemy szkolenia bhp wstępne i okresowe dla wszystkich grup zawodowych. Szkolenia bhp prowadzone są na terenie Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Zawiercia, Tych. Zachęcamy również do szkoleń okresowych w formie e-learning. Oferujemy identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy poprzez sporządzenie oceny ryzyka zawodowego.

Prowadzimy postępowania i sporządzamy kompletną dokumentację powypadkową. A w naszym sklepie internetowym polecamy odzież i obuwie robocze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług poprzez złożenie zamówienia na nasz adres e-mail lub telefonicznie.

Posted in unimak Doradztwo, unimak Kursy i szkolenia, unimak Sklepy internetowe | Tagged , , , | Leave a comment

Na pellet

Na pellet

Pellet jest ogromnie energetycznym i nie drogim paliwem, który powstaje z odpadów obrabianego drzewa – wiórów czy też pozostałości z drzew wszystkich typów bez żadnych nienaturalnych domieszek. Poza tym jest to paliwo wydajne i relatywnie niedrogie – pozwala zaoszczędzić niemałe środki finansowe w porównaniu do opalania budynku za pomocą typowych paliw tradycyjnych spotykanych w Polsce. Przedsiębiorstwo Budmet jest docenianym na Polskim i europejskim rynku producentem zróżnicowanych pod względem stosowanego paliwa kotłów co i produktów z branży techniki grzewczej. W zróżnicowanej ofercie oferuje również efektywne kotły i palniki na pellet przystosowane do montażu na kotłach tradycyjnych. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą pieców grzewczych.

Posted in unimak Ogrzewanie | Tagged , , | Leave a comment

PODROBEX podrobex

PODROBEX podrobex

Podrobex z Żelisławic to zarazem zakład specjalizujący się w wytwórczości pokarmu z wołowiny dla psów i kotów oraz jego sprzedażą. W korzystnej cenie proponujemy wysokiej jakości mięso wołowe, bez dodawania aromatów oraz konserwantów. Sprzedajemy pokarm pod przeróżną postacią, mrożone i świeże, w porcjach o różnej wielkości, w zależności od złożonego zamówienia. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo mięso dla dorosłych psów i szczeniąt, kotów, mielonki, podroby (serca, wątroby, płuca, ozory czy przełyki), a także półprodukty do wyrobu pokarmu dla ryb akwariowych. Nasz zakład znajduje się pod stałą kontrolą weterynaryjną, także mogą Państwo liczyć na zakup sprawdzonego i pełnowartościowego produktu. Realizujemy zamówienia od przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

Global Water – jonizatory do wody, filtry wody

Global Water - jonizatory do wody, filtry wody

Filtry do wody, systemy odwróconej osmozy, zmiękczacze, lampy uv, akcesoria. Filtry do wody - bo zdrowie jest najważniejsze! Systemy uzdatniania wody to nasza pasja, dlatego już od ponad dwudziestu lat z powodzeniem wdrażamy nowoczesne rozwiązania do domów i przedsiębiorstw, aby każdy mieszkaniec, pracownik miał dostęp do zdrowej i czystej wody.

Szeroka gama produktów, z różnych zakresów cenowych oraz możliwość doboru parametrów filtrów do wody, stacji uzdatniania pozwala celnie trafiać w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami poszczególnych zmiękczaczy, czy też lamp uv, szczególnie te ostatnie są cennym zabezpieczeniem zdrowia naszych rodzin przed nagłymi zakażeniami sieci wodociągowych różnego rodzaju wirusami lub roztoczami, tudzież bakteriami Coli.

Więcej informacji na:

FORUM - forum.osmoza.pl

stronie informacyjnej - osmoza.pl

sklepie internetowym - sklep.osmoza.pl

Posted in unimak Sprzęt AGD | Tagged , , , | Leave a comment

Hybryda elektrowni wiatrowej i słonecznej

Hybryda elektrowni wiatrowej i słonecznej

Firma Mzcomplex propaguje wykorzystywanie energii słonecznej tudzież przydomowej elektrowni wiatrowej do bezpośredniej produkcji energii elektrycznej zwaną powszechnie pod nazwą energii fotowoltaicznej. Energię słoneczną możesz wykorzystywać w systemach ogrzewania wody, które mogą być wykorzystane, jako źródło ciepła lub po prostu do włączenia turbiny wytwarzającej prąd. Ta sama energia z łatwością współgrać może np. z kominkiem będącym podstawowym systemem ogrzewania domu. Fotowoltaiczny system dzięki wielu badań przybrał w końcu taką formę, że bez problemu radzi sobie z konwersją promieniowania energii słonecznej na energię elektryczną. Ze względu na duże zmiany klimatyczno-pogodowe proponujemy elektrownie hybrydowe, o których więcej dowiesz się na stronie www.mzcomplex.pl Biorąc pod uwagę, że w Polsce pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł energii nie ma jeszcze bogatej historii montaż i realizacja projektu nie będzie dla nas żadnym utrudnieniem. Znakomite pomysły na wykorzystanie elektrowni znajdziesz na naszych stronach internetowych.

Posted in unimak Budownictwo, unimak Ekologia | Tagged , , , , | Leave a comment