Blog Archives

Sklep Ital Truck oferuje części do Iveco

Sklep Ital Truck oferuje części do Iveco

Podejmując wyboru sklepu sprzedającego części zamienne do samochodów ciężarowych możesz mieć do dyspozycji licznych dystrybutorów w okolicy. Jeżeli jednak nie znajdziesz poszukiwanych podzespołów w swojej miejscowości na pewno zaczniesz rozglądać się w sieci. Możesz tak trafić na sklep wysyłkowy Ital Truck, który jest administrowany przez ludzi wyśmienicie znające branżę motoryzacyjną i różnice w częściach zamiennych mnóstwa producentów. Sklep oferuje podzespoły oryginalne stosowane w pierwszym składzie oraz substytuty wielkiej rzeszy wytwórców (m.in. Lema, Depo, Emmerre, Covind, Clean Fileters i inne). W ITAL TRUCK oferowane są jedynie podzespoły zamienne do ciężarówek wyprodukowanych przez Iveco (przede wszystkim do Iveco Daily, lecz również do Iveco EuroCargo oraz Iveco Stralis). Przez wąską specjalizację masz pewność, że kupujesz u specjalistów, którzy z pewnością mają dużą wiedzę częściach zamiennych do Iveco.

Posted in unimak Części samochodowe | Tagged , , , , | Leave a comment

Prototyp

Prototyp

Studio Prototyp powstało z miłości projektowania oryginalnych projektów, przede wszystkim przystosowanych do wymagań odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i świetny design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od niedawna zajmujemy się również projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi tworzenia i aranżacji wszelkiego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam powierzchnia została odpowiednio i prawidłowo wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Za sprawą naszego doświadczenia, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego standardu wykonanego projektu.

Usługi realizowane przez naszą firmę, wykonujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Pracujemy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Posted in diesel Architektura, diesel Ogrody | Tagged , , , , | Leave a comment

AUTO – RENT wypożyczanie samochodów

AUTO - RENT wypożyczanie samochodów

Poszukują Państwo samochodu do ślubu, na rodzinny wyjazd wypoczynkowy, a może chcą dojechać na spotkanie służbowe? Bez problemu znajdą Państwo takie rozwiązanie w przedsiębiorstwie Auto - Rent z Suszca. Swoje usługi świadczymy na rynku lokalnym, w następujących miastach: Żory, Rybnik, Pszczyna, Mikołów, Łaziska, Skoczów i Suszec. Wynajmujemy pojazdy marki Honda Civic, na krótkie oraz dłuższe terminy, powyżej 30 dni. Proponujemy klimatyzowane samochody, całkiem sprawne, bezpieczne i komfortowe, w dwóch wariantach kolorystycznych, ciemnozielonym i ciemnoczerwonym. Do tego auta posiadają wszelkie potrzebne ubezpieczenia - OC, AC oraz NW, aby jak najbardziej ograniczyć odpowiedzialność naszych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny najmu, a dla stałych współpracowników możliwość negocjowania cen. W celu zapoznania się z innymi informacjami zachęcamy do odwiedzenia strony.

Posted in unimak Motoryzacja | Tagged , , , , , , | Leave a comment