Blog Archives

Www.wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Www.wypozyczalnia-pyrzowice.eu

Wypożyczalnia samochodów Solid Car oferuje Państwu najem samochodów osobowych przeróżnych klas. Jeśli lądujesz na lotnisku w Pyrzowicach oraz pragniesz wydzierżawić samochód to serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej firmy. Zapewniamy całościową obsługę, niezawodne pojazdy oraz pełną ochronę ubezpieczeniową.

Posiadamy wielki wybór aut w różnych klasach. Wyłącznie my gwarantujemy dojazd do interesanta i nadzwyczaj konkurencyjne zniżki w wypadku dłuższego wypożyczenia.

Stale poszerzające się ogromne grono naszych kontrahentów tylko potwierdza naszą renomę. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Nasze przedsiębiorstwo serdecznie zaprasza wszystkich potrzebujących wynajęcia pojazdu do skorzystania z naszej oferty. W swoim garażu mamy samochody, które jedynie czekają by służyć Wam. Jako nieliczni zapewniamy dojazd do kontrahenta i bardzo atrakcyjne rabaty w wypadku dłuższego najmu.

Jednymi z podstawowych naszych kontrahentów są osoby wypożyczające samochód na lotnisku w Pyrzowicach. Mamy fachowy skład pracowników, który ułatwi wybrać w sam raz rodzaj auta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www gdzie jest możliwość zarezerwować wynajem samochodu i dostać więcej wiadomości.

Posted in diesel Wynajem samochodów | Tagged , , , , | Leave a comment

Parking w Pyrzowicach

Parking w Pyrzowicach

Osobom wylatującym z Portu Lotniczego Katowice Airport na urlop, w podróż w interesach lub do znajomych chcielibyśmy zaprezentować propozycję postoju pojazdu na bezpiecznym miejscu parkingowym. Nasz parking w Pyrzowicach oferuje także przyjazną obsługę, dozorowanie 24h na dobę teren oraz komfortowe położenie tuż obok Terminali A i B lotniska Katowice Airport. Te wszystkie cechy posiada nasz parking w Pyrzowicach. Kwota za miejsce postojowe samochodu obejmuje również transport na Terminal oraz odbiór po przylocie. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę www.parkingumadzi.pl, gdzie znajduje się pełna oferta naszego parkingu w Pyrzowicach, informacje kontaktowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

Posted in diesel Usługi turystyczne | Tagged , , , | Leave a comment

Parking Pyrzowice

Parking Pyrzowice

Jeśli wybierają się Państwo z Portu Lotniczego Katowice - Pyrzowice na urlop, podróż służbową lub do rodziny pragnęlibyśmy zaproponować Państwu ofertę przechowania samochodu na strzeżonym parkingu. Nasz parking w Pyrzowicach zapewnia przyjazną obsługę, pilnowanie 24h na dobę plac oraz doskonałe położenie tuż obok Terminali A i B lotniska Katowice - Pyrzowice. To wszystko cechuje "Parking u Madzi". Cena za postój pojazdu obejmuje również dowóz do Portu Lotniczego oraz odbiór po przylocie.

Posted in unimak Usługi turystyczne | Tagged , , , , | Leave a comment

Peri Parking

Peri Parking

W dobie lotnisk i samolotów, często uczęszczanych przez wiele osób, potrzeba punktów w których człowiek korzystający z lotniska będzie mógł spokojnie pozostawić swoje auto. Z racji tego, że lotniska potrzebują dla siebie dużego terenu, bywają one z reguły odległe od miast. W takim przypadku, aby dostać się na lotnisko i wyjechać w podróż należy do niego dotrzeć na własną rękę. Można skorzystać z taksówki czy autokaru, ale najczęściej ludzie wybierają swoje auta. Właśnie dlatego powstał parking przy lotnisku Pyrzowice . To punkt gdzie klient lotniska bezpiecznie może zostawić własny samochód do czasu powrotu. Parking Pyrzowice dostępny jest dla wszystkich modeli aut. Bez znaczenia jest tu czas, na jaki ma zostać auto. Parking lotnisko Katowice oferuje szereg miejsc parkingowych. Nie warto zostawiać auta w ogólnodostępnym i niestrzeżonym miejscu. Myśli na temat tego, czy samochód jest bezpieczny, nierzadko potrafią popsuć wyjazd. Zobacz co oferujemy - warto zaparkować swoje auto na naszym parking w Pyrzowicach i spokojnie wyruszyć w podróż samolotem.

Posted in unimak Biznes | Tagged , , , , | Leave a comment