Blog Archives

Jetsystem.pl – Cięcie wodą maszyny

Jetsystem.pl - Cięcie wodą maszyny

Czy maszyna do cięcia wodą to narzędzie, jakiego szukasz? Jeżeli zależy Tobie na takim systemie, który jest zgodna z najnowszymi ciekawostkami w technologii i pochodzi od specjalistów w branży wytwórców koniecznie zobacz co ma do zaproponowania jetsystem.pl. W ofercie firmy znajduje się jedynie certyfikowany sprzęt, odporny nawet na wyjątkowo ciężkie warunki. Cechą specyficzną wyposażenia jetsystem.pl jest także nadzwyczaj mała awaryjność. To wszystko to właśnie dzięki znajdującym się w ofercie urządzeniom doskonałych marek - Omax oraz Maxiem. To czołówka, jeżeli gra toczy się o maszyny hydrostrumieniowe i te do cięcia ciśnieniowego.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Jetgarnet- piasek do piaskowania

Jetgarnet- piasek do piaskowania

Polecamy serdecznie dostarczany przez nas piasek ścierny - zawsze mocno wyselekcjonowany oraz wybrany tak, ażeby spełnić nawet najwyższe oczekiwania. Pilnujemy, ażeby wszystkie proponowane przez nas ścierniwa docierały do określonego miejsca na czas - co jesteśmy w stanie Państwu zapewnić dlatego, że JetGarnet zajmuje się nie jedynie sprzedażą, ale również wyrobem oraz dystrybucją ścierniwa. Uprzejmie zapraszamy Kontrahentów z przeróżnych branż - od przemysłu, po branżę budowlaną. Jako marka znana w pełnej Europie dajemy gwarancje na swoje materiały, zarówno pod względem ich wydajności jak oraz bezpieczeństwa użytkowania. Jeżeli są Państwo zaciekawieni częściami WaterJet - również służymy pomocą.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Jetsystem.pl – Cięcie strumieniem wody

Jetsystem.pl - Cięcie strumieniem wody

Szukacie maszyn do cięcia wodą, zaawansowanych technologicznie oraz importowanych od popularnych specjalistów znanych na całym świecie? Poważnie myślicie o wprowadzeniu technologii cięcia wodą do własnej firmy? Pragniecie posiadać pełne przekonanie, że kupujecie sprzęt certyfikowany, o nadzwyczaj małej awaryjności oraz nadający się do pracy w kłopotliwych warunkach? Uprzejmie zapraszamy na stronę internetową firmy JetSystem, kwalifikowanego dystrybutora sprzętów MAXIEM oraz OMAX na Europę Wschodnią oraz Środkową. Nasze maszyny z sektora narzędzi hydrostrumieniowych oraz cięcia ciśnieniowego sprawdziły się już w wybitnie wielu przedsiębiorstwach, o czym zaświadczają dziesiątki zadowolonych kontrahentów. Gwarantujemy solidne doradztwo oraz wsparcie w doborze sprzętu, zajmiemy się również dystrybucją oraz serwisowaniem sprzętów - oferujemy wszystko, czego Państwo potrzebują w obrębie technologii hydrostrumieniowych.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Jetgarnet.pl

Jetgarnet.pl

Ścierniwa JetGarnet to dokładnie wyselekcjonowany i wybrany piasek ścierny, szeroko stosowany w działach przemysłowych do piaskowania, obróbki strumieniowej i cięcia wodą. Stworzona przez nas firma na co dzień zajmuje się jego produkcją i dystrybucją, zapewniając zawsze terminowe dostawy. JetGarnet to marka doceniana w całej Europie, a nasze produkty znamionują się zawsze wysoką wydajnością i bezpieczeństwem eksploatacji - zarówno dla środowiska, jak i dla człowieka. Spełniamy restrykcyjne wymogi, zarówno te stawiane przez organy państwowe a również te Klientów, którzy korzystają z naszego ścierniwa. Ponadto zajmujemy się również sprowadzaniem i sprzedażą części WaterJet, używanych do cięcia wodą. Wszystkich zaciekawionych współpracą w zakresie kupna ścierniwa bądź też kompetentnego oprzyrządowania do cięcia wodą serdecznie zapraszamy do wejścia na witrynę i kontaktu.

Posted in diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Księgowość nie musi być trudna

Księgowość nie musi być trudna

Księgowa Elbląg to skromny portal który powstał w celu wsparcia ludzi z dobrymi problemami księgowymi. W witrynie odnajdziemy wiadomości które dotyczą zmian w prawie podatkowym oraz poradniki które pokażą że księgowość nie jest taka straszna. Portal tworzony jest przez dwie bogate w doświadczenie księgowe które w tej branży pracują od lat. Dzięki temu wiesz że wiadomości które odnajdziesz na portalu zawsze na czasie. W witrynie odnajdziemy formularz kontaktowy dzięki czemu wszyscy użytkownicy odwiedzający mogą zadać pytanie. Pod koniec każdego miesiąca planowane jest wybranie często powtarzających się pytań i odpowiedzi na nie w formie przyjaznego Q&A.

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

Biuro rachunkowe Adrem

Biuro rachunkowe Adrem

Biuro rachunkowe Adrem działa na rynku od wielu lat. Nasza firma została założona z myślą o małych, mikro i średnich przedsiębiorcach. To właśnie do nich kierujemy swoja ofertę. Indywidualny stosunek do klienta to coś co jest dla nas najważniejsze. Z każdym klientem budujemy wieź która przekłada się na pozytywne relacje i zaufanie. Nasi klienci nie powinni się denerwować o to czy ich sprawy załatwiane są w sposób prawidłowy. Wszystkiego pilnuje najlepszy zespół. Biuro rachunkowe Adrem posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów a także wykupione ubezpieczenie cywilnoprawne nazywane potocznie OC. Powinniśmy się pochwalić wysoką składką tego ubezpieczenia. Dobro interesów naszych klientów to podstawa. Z końcem sierpnia zostanie uruchomiona usługa księgowości online. Dzięki temu będą państwo mieli wgląd w swoje dokumenty z każdego miejsca na świecie.

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

Badanie rezonansem magnetycznym

Badanie rezonansem magnetycznym

Choroby mózgu są niezwykle poważne i bez względu na okoliczności żeby dowiedzieć się w jakim stanie znajduje się nasz mózg. Badanie przeprowadza się przez specjalne i bardzo pomocne urządzenia. Na szczęście w wielu stolicach województw w Polsce znajdują się gabinety w których można wykonać tego rodzaju badanie. Bardzo ważne jest aby stosować się do kilku bardzo ważnych porad takich jak Opróżnienie pęcherza moczowego czy nie jedzenie przed badaniem. Więcej szczegółów na pewno przekaże nam neurolog lub osoba przeprowadzająca badanie. Za pomocą fal emitowanych przez urządzenie możemy wykonać nie tylko badania serca ale też innych narządów na przykład kości i stawów.

Posted in unimak Zdrowie | Tagged , , , , | Leave a comment

PPHU Konstal – artykuły wykończeniowe

PPHU Konstal - artykuły wykończeniowe

P.P.H.U. KONSTAL prowadzi doradztwo, sprzedaż, a także przeprowadza kompleksowy montaż okien, drzwi i innego typu stolarki otworowej z PCV. Istnieje w branży od wielu lat dzięki czemu ma bardzo duże doświadczenie, oraz znakomite umiejętności, które owocują terminową realizacją zleceń i rzetelną obsługą, która jest dla nabywców najważniejsza. W obszernym asortymencie usług znaleźć można też montaż żaluzji, rolet i parapetów z rozlicznych materiałów wysokiej jakości. Nawiązując współpracę z KONSTAL mogą Państwo mieć gwarancję terminowej realizacji, bezpieczeństwa, jak również pełnej satysfakcji. Fachowi doradcy posłużą pomocą przy wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych, jak i rzetelnie wykalkulują każde zlecenie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej.

Posted in unimak Okna | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

THOMEYER- biuro rachunkowe

THOMEYER- biuro rachunkowe

Danuta Thommeyer dzięki bogatemu doświadczeniu zyskanemu poprzez pracę w organizacji kontroli państwowej stworzyła biuro rachunkowo-podatkowe, które zyskało popularność wśród dużego grona klientów. Biuro Thomeyer zaczęło swoją działalność w 1995 roku i na skutek rzetelności, profesjonalnej obsłudze, najlepszym programom rachunkowym, doradztwu podatkowemu najwyższej jakości, szybko odniosło sukces. Mało tego, tym co wyróżnia je na tle innych tego typu jednostek jest zapewnienie gwarancji tajności,a ponadto terminowego realizowania zadań. W swojej bogatej ofercie proponuje - firmom, przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym- skorzystanie z możliwości kompleksowej i profesjonalnej obsługi. W dodatku właścicielka biura rachunkowo-podatkowego Thomeyer posiada wymagane ubezpieczenie OC, w związku z czym ponosi pełną odpowiedzialność nie tylko za jakość, ale i za poprawność wykonywanych usług. Kancelaria rachunkowa znajduje się w Elblągu.

Posted in unimak Podatki | Tagged , , , , , | Leave a comment

REPROSKAN Drukarnia

REPROSKAN Drukarnia

Szukasz firmy łączącej w jednym drukarnię, poligrafię i reklamę? Sprawdź ofertę, którą przyrządziła dla Ciebie mieszcząca się w Elblągu firma Reproskan. Dział poligraficzny zaspokoi oczekiwania nabywców chcących skorzystać z takich usług jak kopiowanie, drukowanie, skanowanie dokumentacji czarno-białej i kolorowej, bez względu na format i ilość, przemysłowe usuwanie dokumentacji czy realizowanie pieczątek. Natomiast dla nabywców chcących zainwestować w reklamę Reproskan oferuje: projekt graficzny na indywidualne zamówienie, wizytówki, ulotki, foldery, teczki ofertowe, papier firmowy, gadżety reklamowe, plakaty, banery, bilbordy, roll up’y, ścianki ekspozycyjne, bilbordy czy grafikę samochodową. Jeżeli oczekujesz profesjonalizmu i najwyższej jakości usług oraz artykułów skorzystaj z propozycji firmy Reproskan, która działa w specjalności od dziesięciu lat. Więcej wiadomości znajduje się na stronie.

Posted in unimak Drukarnie i poligrafia | Tagged , , , , , , , | Leave a comment