Blog Archives

Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych

Firma Multichem z lokalizacją w Luboniu należy do głównych firm w Polsce w zakresie produkcji lakierów samochodowych. Oferujemy wszechstronne recepty a także fachowe wyroby w dziedzinie samochodowych remontów i obszernie zdefiniowanej technologii powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 państwach poprzez nasze przedstawicielstwa a także dystrybutorów. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na niezawodny technologiach,metodach,procedurach a także doskonałego gatunku materiałach. Dzięki temu, jak również korzystając z profesjonalnych maszyn, bogato wyposażonego laboratorium a także grona specjalistów tworzymy wyroby najwyższej gatunku w szerokiej rozpiętości barw. Wyprodukowane w naszej fabryce powłoki są proste w zastosowaniu a także gwarantują optymalne odzwierciedlenie barw i niezmienne, atrakcyjne tony.

Obok lakierów barwnych w naszym asortymencie mieści się również lakier bezbarwny samochodowy. Posiada on właściwości gwarantujące świetny rezultat polerowania, jak również wysoki blask. Jednocześnie jego wielka przezroczystość pozwala na prawie doskonałe odzwierciedlenie przykrytych nim materiałów.

Lakier samochodowy

Potrzeby klientów zmuszają producentów lakierów artykułów o wszechstronnym spektrum zastosowań, dokładnych barw, urozmaiconych stopni połysku, a także szybkich terminów dystrybucji. Lakiery przemysłowe Multichem zapewniają optymalny system lakierów dla każdej powierzchni, a także każdego podkładu zapewniający rekordową trwałość, zabezpieczenie antykorozyjne a także wartości wyglądu. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u wytwórców maszyn dla budownictwa, pojazdów użytkowych, wyposażenia magazynowego, wytwórców maszyn, maszyn włókienniczych, dźwigów, kompresorów.

Preparaty lakiernicze

Sporządzane przez Multichem materiały lakiernicze powstają na nowoczesnych maszynach i są wykonane z maksymalnej gatunku surowców, projektowanych dla klientach kładących dużą wagę na poziom, niezmienność,prostotę aplikacji i obróbki. Zestawy, naszych lakierów i baz pozwala uzyskać lakiery zarówno, jednocześnie zabezpieczające oraz ozdobne. Zapewniane przez nas materiały do lakiernictwa występują w szerokiej asortymencie i pozwalają na wszechstronne recepty dla rozlegle zdefiniowanego przemysłu, w tym w szczególności pojazdów.

Mieszanie lakierów

Kompleksowym rozwiązaniem w zakresie mieszania lakierów są stworzone dzięki Multichem systemy kolorów a także systemy doboru kolorów, które zapewniają błyskawiczne i bezproblemowe dopasowanie koloru. Zarazem przypadku metodzie bazującej na rozpuszczalnikach podobnie jak wodorozcieńczalnej, w skład systemu wchodzą: seria barwników, aplikacja recepturowa, urządzenie do pomiaru masy, a także katalog barw. Z ich pomocą mieszanie lakierów umożliwia błyskawiczne i bezproblemowe precyzyjne odzwierciedlenie wymaganej barwy. Nieodłączną część jakiegokolwiek z systemów doboru koloru PROFIX stanowi aplikacja recepturowa MIXING COLOURS. Selekcję koloru zaczynamy od odszukania w żądanego kodu koloru. Po wprowadzeniu kodu w wyszukiwarkę programu, odnajdujemy specyfikację dla interesujący nas barwę, zgodnie z którym przeprowadzimy mieszanie lakierów. Prostota naszych systemów doboru koloru sprawia że wszelka mieszalnia lakierów samochodowych potrafi stosować go z powodzeniem.

Posted in diesel Budownictwo, diesel Produkcja przemysłowa, diesel Samochody | Tagged , , , , | Leave a comment

Ubezpieczenia Luboń

Ubezpieczenia Luboń

Rozsądnie rozumujący człowiek powinien się ubezpieczyć - gdy jesteśmy młodzi, nie posiadamy rodziny, zapewne nie rozmyślamy o swojej przyszłości. To całkowicie typowe zjawisko wśród sporej grupy młodych ludzi. Jednakże latka lecą, nareszcie zakładamy familię, mamy jakieś dzieci, ogólnie jesteśmy zwykłymi Polakami. No i właśnie wtedy bardzo dużym błędem jest ciągłe pomniejszanie ogromnego znaczenia posiadania ubezpieczenia Poznań! Oczywiście nie ma żadnego sensu za bardzo straszyć, należy patrzeć pozytywnie na swoją przyszłość, ale i tak przydałoby się ubezpieczyć!

W szczególności godne zainteresowania są pzu ubezpieczenia - w zasadzie PZU to firma, która wśród mieszkańców Polski cieszy się wielką estymą. Doskonale wiemy, że jeśli chcielibyśmy zabezpieczyć swoją przyszłość, byt swojej rodziny, bez cienia wątpliwości powinniśmy docenić właśnie PZU. Nie można powiedzieć, iż dosłownie wszystkie oferty ubezpieczycieli są w naszym przypadku OK, ale nigdy nie zapomnijmy o nawet takich zagrożeniach, które są raczej rzadko spotykane, ale mimo wszystko są w stanie się wydarzyć.

Bardzo często Polacy uważają, że koszt ubezpieczenia Luboń w zasadzie będzie sporym comiesięcznym kosztem. Całkowicie mylne przeświadczenie! Najczęściej ubezpieczenie raczej nie będzie bardzo znaczącym kosztem. Przecież nie ubezpieczamy ogromnego przedsiębiorstwa, a więc ubezpieczenie naprawdę nie będzie drogie. Takie firmy jak choćby PZU Poznań oferują wiele zniżek, a więc nawet nie można się dłużej zastanawiać. Rządzący Polską pomagają nieubezpieczonym osobom wyłącznie w razie medialnych wydarzeń - powodzenie, etc. Takie są realia.

Posted in unimak Ubezpieczenia | Tagged , , | Leave a comment

Fotograf ślubny Poznań

Fotograf ślubny Poznań

Bycie fotografem to zajęcie wymagające od człowieka szeregu specyficznych cech. Dobry aparat oraz sprzęt do cyfrowego obrabiania są istotne i w praktyce wystarczające, aby być fotografem. Ale aby zostać świetnym fotografem, trzeba charakteryzować się właśnie pewnymi cechami. Jedną z najbardziej wymagających form fotografii jest bez wątpienia fotografia ślubna. Czym więc powinien wyróżniać się fotograf na ślub z Poznania? W pierwszej kolejności powinien posiadać umiejętność analizy danej sytuacji i podejmowania decyzji. W trakcie ślubu wydarzenia po prostu się stają, nikt tu nie pozuje do zdjęć. Jeżeli więc fotograf wychwyci wzrokiem interesujące ujęcie, musi je szybko zrealizować. Drugą istotną cechą jest umiejętność zachowania oraz znajomość zasad grzecznościowych. W trakcie swojej pracy fotograf właściwie powinien trzymać się niejako w tle wydarzeń. Jego niesubtelne zachowanie może bowiem zakłócić ceremonię i zabawę. Następną, niezwykle istotną cechą, która jest konieczna, aby zdjęcia ślubne w Poznaniu spełniły oczekiwania Państwa Młodych jest sztuka odkrywania piękna w każdej osobie. Wiemy doskonale, że wielu ludzi na zdjęciach wychodzi fatalnie. Obiektyw często nas paraliżuje i wtedy mówimy że ktoś jest niefotogeniczny. Dobry fotograf poznański potrafi w każdej osobie podkreślić jej piękno. Omówione powyżej cechy wskazują nam wyraźnie, że bycie fotografem posiada wymiar również osobowościowy. Pewnych cech nie możemy po prostu w sobie wypracować. Z niektórymi się rodzimy i później jedynie możemy je szlifować. Dlatego jeśli ktoś nie posiada powyżej omówionych cech, może mieć problem stać się mistrzem zdjęć ślubnych. Odkrycie w sobie tych cech a później dodanie do nich doskonałego warsztatu sprawiły, że dzisiaj pragniemy zaoferować nasze usługi w zakresie fotografii ślubnej. Oryginalne pomysły a także otwartość na propozycje wszystkich klientów owocują sesjami, przynoszącymi wszystkim ogromną radość i jednocześnie pozwalają zachować tak piękne wspomnienia w wyjątkowy sposób.

Posted in unimak Fotografia, unimak Imprezy, unimak Poznań | Tagged , | Leave a comment

Www.uni-druk.pl

Www.uni-druk.pl

Kiedy chcielibyśmy wydrukować trochę większą liczbę stron, ulotek, broszurek, etc., z całą pewnością powinniśmy korzystać z usług oferowanych przez drukarnię. Może wirtualna drukarnia poznań jest najlepszym wyjściem? Jeśli w grę wchodzi druk książek, ulotek i reszty, liczyć się powinna jakość, lecz również atrakcyjna cena. Wiadomo jak to bywa - chcemy, aby wszystko było w porządku, lecz w żadnym wypadku nie zamierzamy za dużo płacić. Naprawdę często to właśnie wirtualna drukarnia luboń jest najbardziej wskazaną opcją.

Współczesny świat to triumf nowych dróg przekazu, które jednak nie mają szans do końca nam zastąpić klasycznych sposobów rozpowszechniania wiadomości. Nieustannie zainteresowaniem cieszą się ulotki, foldery reklamowe i książki, których wprowadzeniem w życie zajmują się liczne drukarnie. Papierowe medium mocno stawia opór Sieci i coraz bardziej rozpowszechnionym wynalazkom, które bez ustanku próbują strącić je z podium, a najlepiej zupełnie zastąpić, jednakże wydaje się to niewykonalne.

Posted in unimak Drukarnie i poligrafia | Tagged , , | Leave a comment

PALAB badania ultradźwiękowe

PALAB badania ultradźwiękowe

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo PALAB Szczeszek Sp.j., które od 2008 roku zajmuje się przeprowadzaniem ekspertyz technicznych i realizowaniem badań nieniszczących dla podmiotów z branży NDT. Przeprowadzane przez nas badania demaskują nieciągłości występujące w detalach konstrukcji: lanych, kutych, walcowanych albo spawanych, dzięki czemu realne jest ich szybkie wyeliminowanie. testy nieniszczące można przeprowadzać na każdym etapie przebiegu produkcyjnego. Nasza propozycja jest bardzo konkurencyjna, z uwagi na fakt, iż posługujemy się innowacyjnym sprzętem finansowanym ze środków UE. Odróżniają nas wysoka jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej.

Posted in unimak Produkcja przemysłowa | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Najlepszy hotel w Poznaniu

Najlepszy hotel w Poznaniu

Fantastycznie położony pensjonat Max Hotel Poznań, reklamujący się w prasie za pomocą ogłoszenia, w rodzaju „pokoje w hotelu”, zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! Na użytkowników hotelu czekają doskonałe pokoje wyposażone w łazienkę oraz TV , a także z darmowym dostępem do Internetu oraz miejsca na darmowym parkingu i szwedzki stół w ramach porannego śniadania, wliczony w koszty pobytu. Placówka Max Hotel Poznań trudni się także organizowaniem bankietów oraz eleganckich przyjęć , a także udostępnia doskonale wyposażoną salę konferencyjno-bankietową, idealną do przeprowadzania rozmaitych szkoleń oraz spotkań biznesowych. By poznać kompleksową ofertę pensjonatu Max Hotel Poznań, należy wpisać w sieć kombinację słów „hotel Poznań” albo rzucić okiem na http://hotelmax.com.pl. Hotel umożliwia rejestrację za pośrednictwem Internetu.

Posted in unimak Hotele i noclegi, unimak Poznań | Tagged , , , | Leave a comment

Systemy nawadniające Poznań

Systemy nawadniające Poznań

Marzysz o niezwykłym i zadbanym ogrodzie? Interesuje Cię oryginalne oświetlenie ogrodów? Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą – błyskawicznie zauważysz pożądane efekty. Proponujemy Państwu systemy automatycznego nawadniania, które włączane w należytym czasie, dozują konkretną ilość wody poszczególnym roślinom rosnącym w ogrodzie. Podstawową zaletą tego systemu jest także to, że jest on praktycznie niewidoczny. Tego rodzaju system to zwłaszcza okazja do zaoszczędzenia dużej ilości Twojego czasu, pracy, a także pieniędzy. Zainwestuj w systemy automatycznego nawadniania, postaw na oryginalne oświetlenie ogrodowe i ciesz się niezwykłym otoczeniem Twojego domu. Przedstawiamy także profesjonalne hydrofory do stabilizacji ciśnienia w instalacji wodnej.

Posted in unimak Ogród, unimak Sklepy internetowe, unimak Usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

FARM-PAK Producent opakowań dla farmacji

FARM-PAK Producent opakowań dla farmacji

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu jednostkę Farm - Pak z Lubonia. Specjalizujemy się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych dla farmacji. Powstaliśmy w 1987 roku. Oferujemy szeroki asortyment produkowanych przez nas słoików, pojemników, dozowników i butelek razem z zamknięciami (wieczka i nakrętki o pojemnościach od 30ml do 2000ml). Wszystkie posiadają zamknięcia gwarancyjne - pierścień zrywający, taśma zrywana lub membrana aluminiowa zgrzewana indukcyjnie. W naszej ofercie posiadamy też pojemniki zamykane podwójną nakrętką zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Nasi pracownicy to zawodowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą kompetentnym doradztwem i pomocą podczas doboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia plus konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

Posted in unimak Tworzywa sztuczne | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

PrezentBox – Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

PrezentBox - Sklep z prezentami, Wyposażenie wnętrz

Witam - trafiłeś tam gdzie powinieneś. Prezentbox to idealne na małe i duże zakupy. W naszym sklepie kupisz super prezent na imieniny, parapetówkę, dzień babci, prezenty ślubne czy prezenty do domu. Nasz asortyment z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz to najbardziej znane europejskie i światowe marki zgromadzone w jednym miejscu w sklepie Prezentbox. W ofercie odszukasz zaparzacz do herbaty i kawy, szklanki, kubki. filiżanki do kawy i espresso, akcesoria łazienkowe np: wieszaki na ręczniki, akcesoria do wina np zestawy do wina, karafki do wody i wina. Ogromny wybór porcelany białej i zdobionej, zarówno porcelana na sztuki ale też w gotowych serwisach obiadowych i do herbaty. Znajdziesz również bardziej bogate prezenty np zegary ścienne, kominki na biopaliwo komplety garnków, formy do zapiekania. Zapraszamy do odwiedzin w naszym Centrum Prezentów - tam wybierzesz poza wspomnianymi prezentami ślubnymi czy do domu także prezenty dla niego, dla niej, dla Kibica, dla dziewczynki ..... - ponad 4000 extra i jedynych w swoim rodzaju propozycji na prezent.

Posted in unimak Sklepy internetowe, unimak Wnętrze, unimak Wyposażenie | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

ABC rolnictwa – przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

ABC rolnictwa - przystawka do rzepaku, kosa boczna, miernik strat ziarna

Portal ABC rolnictwa oferuje sprzedaż cenionych urządzeń dla farmerów. Proponujemy najwyższej jakości przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Współpracujemy bezpośrednio z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze oferty cenowe są wysoce konkurencyjne. Oprócz dostawy urządzeń gwarantujemy także najwyższej jakości serwis posprzedażowy.

Przystawka do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Stół stanowi istotne uzupełnienie kombajnu, pozwala bowiem na poważną redukcję strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Umożliwia dokonywanie zbioru w optymalnym momencie, zabezpieczać przed stratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbiorów osiągają poziom ok. 350kg/ha, zmniejszają się do minimum koszty, związane z eksploatacją sprzętu i nakładem pracy.

Przystawka do rzepaku do kombajnu BIZON Z056 / Z058 Stół do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnu zbożowego marki BIZON Z056 / Z058.Stół mocowana jest do hedera kombajnu. Specjalna konstrukcja gwarantuje, że koszony i zbierany materiał nie będzie się zsuwał z obszaru przystawki nawet przy zjeżdżaniu z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne powodują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę ze stołem. Możliwe jest stosowanie pojedynczej kosy bocznej, jednak rekomendujemy stosowanie dwóch kos bocznych. Zastosowanie dwóch kos bocznych pozwala na elastyczne operowanie kombajnem oraz dokładny zbiór nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy elektryczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Przystawka do rzepaku do kombajnu HAGO Stół do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, dedykowana jest do wszystkich typów kombajnów zachodnich marek, np. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Stół mocowana jest do hedera kombajnu. Szerokość przystawki oraz mechanizmy napędzające kosy wykonywane są każdorazowo do danego modelu kombajnu. Kosy boczne powodują równe przycinanie łanu, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę ze stołem.Dzięki zastosowaniu dwóch kos bocznych możliwe jest precyzyjne zbieranie nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy elektryczne.Proponujemy zastosowanie następujących rodzajów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosy boczne elektryczna ZIEGLER są bardzo istotnym akcesorium do przystawki do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się tylko po prawej lub (rekomendowane rozwiązanie) po obu stronach przystawki w celu osiągnięcia równego przycięcia łanu w trakcie koszenia.Napęd stanowi silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch transmituje pasek zębaty o dopracowanym profilu, idealnie przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza zapewniają perfekcyjne koszenie, a szybkość i dokładność cięcia zmniejsza do minimum ilość ubytków. Noże tnące umiejscowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału pozwala na możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez wymogu zastosowania dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w idealnie dobranym tempie. Specjalne osłony zabezpieczają ostrza podczas postoju kosy.W komplecie znajdują się: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.

Posted in unimak Narzędzia, unimak Produkcja przemysłowa, unimak Rolnictwo | Tagged , , , , | Leave a comment