Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Piękne chwile warto utrwalać na dłużej. W czasach techniki cyfrowej rzadko kiedy wywołujemy zdjęcia, trzymając pliki jedynie w komputerze lub na nośnikach danych. Urok zdjęć jest jednak największy właśnie wtedy, gdy w możemy usiąść z fotoksiążką i powspominać miłe chwile.

Takie pamiątki w postaci pięknych zdjęć równie doskonale prezentują się na większych powierzchniach, dlatego też coraz więcej ludzi decyduje się na zdjęcia na płótnie. Obecne płótna canvas przystosowane do druku cyfrowego są bardzo dobrej jakości i to właśnie na nich najlepiej drukować najbardziej lubiany obraz lub zdjęcie. Ta forma aranżacji wnętrz jest obecnie bardzo popularna, a także nadaje domowi wyjątkowy klimat. Fotograficzne wydruki wielkoformatowe na płótnie są również bardzo popularną formą upominków. Doskonale pasujące jako forma podarunku dla nowożeńców, podarunku do nowego mieszkania albo prezent urodzinowy.

Nasze obrazy na płótnie są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ wykonywane są w technologii pigmentowej oryginalnymi tuszami EPSON ULTRACHROME HDR oraz na oryginalnych mediach marek tj. ILFORD i Fomei.


Ocena: 4,33/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 61 (ostatnio: 04.01.2021 09:37:27)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 16.08.2017 21:19:29)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Drukarnie i poligrafia, unimak Sklepy internetowe, unimak Wnętrze and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz