Okularki do pływania

Okularki do pływania

Od najmłodszych lat kochamy obcować z wodą. Uwielbiamy sporty wodne – w tym pływanie (profesjonalne jak i amatorskie), oraz nurkowanie. Wychodząc na przeciw potrzebom osób z wadami wzroku stworzyliśmy sklep internetowy oferujący produkty, które jeszcze do niedawna były bardzo trudne do znalezienia – okulary do pływania pływackie i maski do nurkowania z korekcją wad wzroku.

W sklepie okulary-plywackie-korekcyjne.com znajdziecie Państwo okulary na basen najlepszych marek na świecie, które polepszą komfort pływania przy posiadaniu wady wzroku. W naszej ofercie znajdują się okularki do pływania korekcyjne dla dzieci jak i dorosłych. Dysponujemy szerokim asortymentem modeli okularów pływackich z mocą ujemną jak i z mocą dodatnią. Oferowane przez nas okulary korekcyjne do pływania dostępne są również z parametrami niestandardowymi – czyli również dla osób z astygmatyzmem lub starowzrocznością. Nasze produkty są bezpieczne (posiadają filtry UV, wykonane są z materiałów nie posiadających latexu, zabezpieczone warstwą przeciw parowaniu Anti-Fog) i skutecznie polepszają jakość przebywania w wodzie. Gwarantujemy, iż każdy znajdzie coś dla siebie – bardzo duży wybór rozmiarów, kolorów zarówno dla kobiet jak i mężczyzna, dzieci i dorosłych. My zatroszczymy się by pływanie bez okularów lub szkieł kontaktowych już więcej nie było problemem. Wystarczy, że nas odwiedzisz. Zapraszamy.

Dodatkowo nasz asortyment poszerzamy ofertą masek do nurkowania. Oczywiście większość z nich skierowana jest do klientów posiadających wadę wzroku. Zarówno krótkowidzów jak i dalekowidzów. Zapraszamy do zaznajomienia się również z tą ofertą.


Ocena: 4,5/5 (4 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 09.08.2020 18:31:46)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 20.04.2016 17:28:33)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Sklepy internetowe, unimak Sport i turystyka, unimak Zdrowie and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz