Drukarnia

Doświadczona firma Inex druk zaprasza Państwa na swoją stronę firmową. Przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła bardzo duże doświadczenie w branży. Uzyskała tytuł profesjonalnej a oprócz tego solidnej firmy, zarówno wśród klientów polskich jak a oprócz tego zagranicznych.

Przedsiębiorstwo Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum artykułów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w dziedzinie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje. Pracuje na nowoczesnym parku maszynowym, który jest nieustannie rozbudowywany. Posiada własne, fachowe studio projektowe i DTP/CTP.

Przedsiębiorstwo Inex druk to drukarnia opakowań. Jest firmą bardzo elastyczną a oprócz tego gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W szerokiej propozycji przedsiębiorstwa jest np. profesjonalne a oprócz tego szybkie drukowanie, to znaczy perfekcyjny nakład na kilku innowacyjnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest sposobność doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym a oprócz tego szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na składanie ulotek w wieloraki sposób. Inex nakład oferuje także uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, oraz klejenie wszystkich zadrukowanych produktów.

Na ich stronie internetowej firmy mogą Państwo zapoznać się z bogatą propozycją. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest też duży opis możliwości technologicznych tej uznanej a oprócz tego rzetelnej firmy.

This entry was posted in diesel Drukarnie i poligrafia and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz