Film Safety Experts

Zdjęcia filmowe kręcone w trudnych warunkach żądają nie tylko należytego podejścia, wyposażenia i przygotowania, ale też wsparcia fachowców. Jest tak przede wszystkim, kiedy kręcone są filmy wspinaczkowe. Jeżeli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie jedynie dla aktorów, ale również operatorów i pełnej ekipy filmowej. By tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie tylko przekazywać, ale także wzbudzać emocje, eksperci powinni do granic możliwości skupić się na swojej pracy. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc specjalistów, dla których zabezpieczanie planu filmowego typu Broad Peak Film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas oferta skierowana jest dla producentów filmowych, którzy wiedzą, jak istotne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego oraz którzy chcą dbać o ekipę filmową, pracować bez pośpiechu, bezpiecznie oraz w głównej mierze w oparciu o fizyczną oraz psychiczną pomoc profesjonalnych osób, którym naprawdę wolno zaufać.

Zabezpieczenia planu filmowego – dlaczego my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w stworzonym przez nas wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa. Skonstruowany przez nas zespół to nie jedynie wykwalifikowani profesjonaliści, ale oraz miłośnicy, którzy regularnie biorą udział w wyprawach ratowniczych.

Jesteśmy entuzjastami – są wśród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści i instruktorzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków stworzonego przez nas składu może pochwalić się gigantycznym doświadczeniem nie tylko jeżeli chodzi o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, ale również filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, żeby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na każdą okoliczność.

Gigantyczny zakres kompetencji i zdobyte doświadczenie zezwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na niezwykle trudnym, cyklicznie niedostępnym dla zwyczajnego człowieka obszarze, nie jedynie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Stworzona przez nas oferta obejmuje nie jedynie zabezpieczanie planu filmowego jeżeli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi również w innych trudnych oraz nieosiągalnych miejscach.

Oferujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak:

  • granie, mosty oraz konstrukcje fabryczne,
  • groty,
  • rzeki,
  • drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na systematyczny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych i ekspedycjach, nasze zdolności są bezustannie poprawiane. W związku z tym mieliśmy radość brać udział w wielu projektach, ubezpieczając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie obrazy filmowe jak:

  • Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)
  • Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad peak film – zatroszczymy się o bezpieczeństwo na planie filmowym

W tej chwili mamy przyjemność oferować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego „Broad Peak”, reżyserii Leszka Dawida, z niezwykle znaną polską obsadą. Premiera filmu będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełnym opisem każdego z członków naszej idealnej ekipy, sprawdzenia referencji i kontaktu w razie pytań.

This entry was posted in diesel Film and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz