Gdzie w Albanii na wakacje?

Gdzie w Albanii na wakacje?

Ksamil to urocza, nadmorska miejscowość położona na południu Albanii. Niektóre pensjonaty i hotele w obrębie Ksamil są czynne cały rok, lecz najwięcej osób wybiera to miasteczko między majaem a październikiem. Za sprawą południowego położenia, Ksamil oferuje turystom ciepły, śródziemnomorski klimat i piękną, przejrzystą morską wodę. Hotel w Albanii, położony w Ksamil zaspokaja apatyt na, morskie przyjemności do których należy nurkowanie, znajdują się tu doskonałe restauracje słynące ze świeżych owoców morza i wszystko czego może chcieć turysta. Do plusów zabookowania hotelu w Ksamil zalicza się przede wszystkim niewielki wymagany budżet, a dzięki korzystnemu kursowi walut, turyści z Polski mogą zaszaleć nad Adriatykiem bardziej niż nad naszym morzem. Bezpośrednie sąsiedztwo Ksamil to Park Narodowy o którego przyrodę pilnie dba rząd, mamy tam okazję doświadczyć prawdziwej egzotyki i obcej dla nas roślinności.

Albania to górzysty kraj z dostępem do długiej linii brzegowej i piaszczystych plaż, które przyciągają podróżnych. Po upadku komunizmu w Albanii, demokratyczny rząd dokłada starań by gałąź turystyczna się rozrastała. Nie można w Albanii zapomnieć o zabytkach, pozostałość starożytnej historii jest wciąż obecna w licznych miastach oraz miasteczkach. Obecne są także wpływy tureckie, tak w kuchni jak i architekturze. Kuchnia Albańska jest bogata w bałkańskie akcenty i smaki, ale posiada też wpływy tureckie.

Albania oczami polskiego turysty przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Niewielkie ceny noclegów w Albanii przyciągają nowych turystów, a liczne atrakcje i piękne plaże, pozwalają w pełni cieszyć się urlopem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0242701, Długość geograficzna: 19.974572099999932

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 16.11.2020 22:22:44)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak apartamenty nad morzem and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz