Linki sponsorowane – Kraków

Linki sponsorowane - Kraków

Czy jest coś, czego wciąż nie wiesz o linkach sponsorowanych i Google AdWords? Jeżeli tak – bez żadnego ale wpadnij na prowadzoną przez nas domenę internetową. Odszukasz tutaj nadzwyczajne szkolenia AdWords – bez względu od tego, jak ogromna jest Twoja erudycja na ten temat, z pewnością nauczysz się tutaj czegoś atrakcyjnego. Kampanie linków sponsorowanych są wybitnie ważne w pracy każdego pozycjonera i każdego, kto prowadzi swoją domenę internetową bądź też punkt sprzedaży. Właśnie dlatego należałoby zainwestować w swoje zdolności i przybyć na szkolenia AdWords.

Firma prowadzi również szkolenia AdWords, kładąc nacisk na zagadnienia praktyczne. Skutkiem tego tydzień po fundamentalnym szkoleniu odbywa się druga sesja (ma prawo być online), podczas której bada się rezultaty kampanii linków sponsorowanych wdrożonej podczas pierwszego spotkania.

Firma oferuje również szkolenia Google AdWords prowadzone w 2 sesjach, po których klient ma prawo do gratisowych konsultacji jeszcze przez parę tygodni. Szkolenie jest dokumentowane certyfikatem. W dodatku przeważnie kontrahenci mają szansę otrzymania tzw. kuponu AdWords.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 08.12.2020 00:17:41)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 12.05.2016 12:07:28)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in unimak Kursy i szkolenia and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz