Blog Archives

Zamiatarki

Zamiatarki

Gwarantujemy Ci, że stworzona przez nas strona internetowa to wizytówka komisu, które wyprzedaje nieco inne pojazdy. Są to pojazdy wyjątkowe, czyli samochody pożarnicze , drogowe lub ewentualnie inne szczególne auta, które z pewnością miałeś szansę oglądać. Na naszej idealnej stronie znajdziesz opis działalności oraz ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o tych, którzy są zaciekawieni tego typu pojazdami. Jeżeli zamiatarki są dla Ciebie priorytetem - nie zwlekaj. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, żeby dokonać kupna. Na stronie znajdziesz więcej wiadomości.

Posted in unimak Usługi | Tagged , | Leave a comment

Tłumaczenia Szczecin Prawobrzeże

Tłumaczenia Szczecin Prawobrzeże

Coraz więcej osób posługuje się kilkoma językami zagranicznymi jednocześnie. Jeśli masz postanowienie dołączyć do osób doskonalących znajomość języka lub chcesz uczyć się od podstaw to powinieneś zainteresować się naszą propozycją - tłumaczenia Szczecin Prawobrzeże. Uczymy języków zagranicznych od lat. Nasza personel to doświadczeni prelegenci, bardzo niejednokrotnie obcokrajowcy, którzy uczą w Polsce. Uczymy posługując się nowoczesnym oprogramowaniem oraz dostarczając pełen zasób książek i innych materiałów. Zatelefonuj i zapytaj o naszą propozycję na naukę języków.

Posted in unimak Korepetycje | Tagged , , | Leave a comment

Kamienne fontanny ogrodowe z duszą…

Kamienne fontanny ogrodowe z duszą...

Prowadzę niewielką manufakturę rzeźby z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w artystycznej obróbce kamienia. Tworzymy unikatowe fontanny, rzeźbę i inne dekoracje do ogrodu z naturalnego piaskowca. Szczególnie cieszą nas nowe wyzwania, wyjątkowe projekty, dedykowane zamówienia. Sprostać wymaganiom klientów o bardziej wysmakowanym spojrzeniu na otaczający ich świat, starającym się uciec od sztampy, i przaśnej stylistyki to dla nas wyzwanie. Naszą pasją jest tworzenie indywidualnych realizacji, przy współpracy zaprzyjaźnionych, sprawdzonych projektantów. Wzornictwo prac jest efektem poszukiwania u źródeł. Pełnymi garściami można czerpać inspiracje z prac starych mistrzów. Szczególnie czarują klimaty starej Prowansji, czy Toskanii. Tam tradycje są wielkie, a kamienne dekoracje są nieodłączną częścią każdego krajobrazu. Kamień to materiał trwały, pozostaje na wieki, często jego wybór był naturalnie podyktowany lokalną dostępnością. W moje okolicy jest mnóstwo starych i nowych wyrobisk piaskowca. Budulec ten jest podstawą niemal wszystkich przedwojennych budynków w naszym rejonie. Piaskowiec jest zwykle relatywnie miękki i łatwy w obróbce, zwłaszcza tuż po wydobyciu, natomiast po wyschnięciu staje się twardszy. Z tego względu od wieków z powodzeniem jest stosowany w budownictwie, jako materiał konstrukcyjny zdobniczy i rzeźbiarski.

Posted in unimak Ogród | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment