Blog Archives

Apartamenty Szklarska Poręba Dla Ciebie

Apartamenty Szklarska Poręba Dla Ciebie

Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO od wielu lat zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Duże doświadczenie agentów, którzy tworzą zespół DOMO sprawia, że transakcje takie jak sprzedaż, kupno, wynajem czy też zamiana domów, mieszkań, działek czy też lokali usługowych to „bułka z masłem”. DOMO to biuro, które od wielu lat posiada znakomitą renomę w regionie i wciąż powiększa grono zadowolonych klientów. Nieruchomości Jelenia Góra DOMO posiadają również ofertę specjalną - Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Są to malowniczo komfortowe nieruchomości położone w górskich miejscowościach, które przyciągają turystów z całej Polski zarówno latem jak i zimą. Karpacz i Szklarska Poręba to popularne ośrodki narciarstwa biegowego oraz zjazdowego, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na doskonałą infrastrukturę narciarską, zabytki o ciekawej historii, zapierające dech widoki z Karkonoszy, trasy rowerowe o zróżnicowanym stopniu trudności i wiele innych atrakcji. Karpacz i Szklarska Poręba to miejsca doskonałe na odpoczynek i jednoczesne zarabianie pieniędzy.

Posted in unimak Nieruchomości | Tagged , , , | Leave a comment

DALMACIJA pizza

DALMACIJA pizza

Pizzeria Dalmacija u Zlatka to uroczy lokal mieszczący się w Zielonej Górze. Zapraszamy na wyborną pizzę, zdrowe i świeże sałatki i sycące dania z makaronu i ryżu, do spożycia na miejscu lub z dostawą do domu. Od 2002 roku cieszymy się zaufaniem oraz mamy wielu stałych klientów. Naszą specjalnością jest pizza, przygotowana na cieście wypiekanym podług unikalnej receptury, a także dania kuchni bośniackiej i chorwackiej. Dobierając nasze menu, od początku kierowaliśmy się zagwarantowaniem jak największego wyboru i najlepszej jakości artykułów. Ważny jest dla nas też estetyczny wygląd podawanych potraw oraz wyjątkowy klimat, zatem w naszym lokalu jest ciepły wystrój oraz panuje przyjazna atmosfera. Takie połączenie czyni nasz lokal idealnym miejscem do spotkań towarzyskich, randek lub na rodzinne posiłki. Na stronie internetowej mieści się nasze menu.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , , | Leave a comment

ETALON Oznakowanie drogowe

ETALON Oznakowanie drogowe

Pierwsze doświadczenia Firmy ETALON sięgają roku 1973. Proponujemy Państwu realizacje projektów organizacji ruchu, a także tymczasowe oraz trwałe zabezpieczanie wszelkiego rodzaju prac w obrębie oraz poza drogami. Montujemy oznakowanie pionowe, takie jak znaki, tablice oraz lustra drogowe, progi spowalniające ruch pojazdów. Ponadto zajmujemy się ustawianiem ostrzegawczych oraz blokujących barier, słupków na ulicach, parkingach i w innych miejscach. Współpracujemy z firmami wykonującymi oznakowanie poziome, a także montujemy elementy odblaskowe. Cały czas się rozwijamy, inwestujemy w nowoczesny sprzęt i poszerzamy zakres usług. Gwarantujemy terminową i solidną realizację wszystkich zleceń. Działamy najczęściej w zachodniej części województwa dolnośląskiego oraz w innych miejscach kraju. Dodatkowe informacje do znalezienia na stronie internetowej.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

Darmowe ogłoszenia

Darmowe ogłoszenia

Poszukiwanie informacji na każdego rodzaju temat wiąże się dzisiaj nieodzownie z poszukiwaniem ich w Internecie. Nie zwykle popularnym i często wyszukiwanym tematem są ogłoszenia. Serwisy ogłoszeniowe pełnią w sieci bardzo pozytywną funkcję – zwłaszcza jeśli oferują darmowe ogłoszenia. Typowy serwis ogłoszeniowy jest zbudowany z gałęzi kategorii, w których są prezentowane dodane przez użytkowników ogłoszenia. Dane firmy lub osoby, zdjęcia oraz linki to tylko niektóre elementy, które oferowane są osobom dodającym ogłoszenia. Wystarczy jeszcze wybrać okres, przez jaki ma się pojawiać nasze ogłoszenie i tyle. Teraz pozostaje tylko czekać na oferty.

Posted in unimak Ogłoszenia | Tagged , , | Leave a comment

Usługi transportowe Jelenia Góra

Usługi transportowe Jelenia Góra

Firma Transpol mieści się w Jeleniej Górze, niedaleko granicy polsko - czeskiej i polsko - niemieckiej. Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stały ekspresowy transport do Państw ościennych. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie do Czech i Niemiec a także innych państw europy zachodniej oraz państw skandynawskich. Chętnie nawiążemy stałą współpracę na dogodnych dla Państwa warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Posted in unimak Transport | Tagged , , , , , , | Leave a comment