Blog Archives

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona sołectwa Krzelów - Młoty. Na stronie udostępniane są najświeższe wiadomości dla mieszkańców sołectwa, takie jak terminy wywozu nieczystości, obwieszczenia Wójta Gminy Wińsko, dotyczące miejscowości Krzelów i Młoty, zawiadomienia o zebraniach wiejskich, imprezach i innych działaniach organizowanych przez Radę Sołecką. Osoby zainteresowane historią gminy Wińsko zapraszamy do zapoznanie się z historią Krzelowa i Młotów.

Posted in unimak Wrocław | Tagged , , , | Leave a comment

Wiadomości z gminy Wińsko

Wiadomości z gminy Wińsko

Regionalny serwis informacyjny z gminy Wińsko. Informacje ze strony są adresowane przede wszystkim do mieszkańców gminy i osób zainteresowanych gminą Wińsko ale nie tylko. Na stronie winsko.eu można znaleźć informacje o gminie, o wydarzeniach organizowanych przez miejscowe organizacje pozarządowe i sołectwa. Zainteresowani znajdą również wiadomości z parafii z terenu gminy oraz sąsiadujących z nami gmin i powiatów.

Posted in unimak Portale | Tagged , , , | Leave a comment

Drukarnia druk

Drukarnia druk

Internetowy portal „Logos” to drukarnia internetowa działająca i proponująca swoje usługi przez sieć. Logos to spółka, która podaje świetne produkty drukarskie. Obiecujemy nadzwyczaj prędkie terminy realizacji zleceń na druk plakatów. Nasze wydruki przeprowadzamy w technologii druku cyfrowego. Zapewniamy wysoką jakość wydruku oraz atrakcyjne opłaty. Zapraszamy drukarnia-logos.pl.

Posted in unimak Drukarnie i poligrafia | Tagged , , | Leave a comment