Blog Archives

Wycena nieruchomości Toruń

Wycena nieruchomości Toruń

Nazywam się Tomasz Wierzbicki - Rzeczoznawca majątkowy w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum zajmującej się wyceną mieszkań na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo mam uprawnienia budowlane do kierownictwa budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Zdobyłem Tytuł Starszego inspektora do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jestem uczestnikiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco śledzę i analizuję sytuację na rynku nieruchomości.

Zapraszam na moją stronę - wycenia nieruchomości Bydgoszcz

Posted in diesel Nieruchomości | Tagged , | Leave a comment

Skuteczna dieta

Skuteczna dieta

Firma Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska gwarantuje kompetentne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Klienta a oprócz tego fachową obsługę. Niemałe doświadczenie w branży, indywidualne podejście do klienta a także dogłębny wywiad dietetyczny pozwalają na opracowanie rzetelnego planu diety. Dieta niejednokrotnie rozumiana jest jako odchudzanie, wszelako nasza firma planuje przekuć to niewłaściwe postrzeganie. Uczymy, że prawidłowe odżywianie ma oddziaływanie na całą kondycję ciała a także samopoczucie. Zapewniamy kompleksowe usługi, fachowość a oprócz tego indywidualne stosunek do problemów każdego z pacjentów.

Posted in diesel | Tagged , | Leave a comment

Kamizelki szkolne

Kamizelki szkolne

Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Mamy duże doświadczenie, działalność została rozpoczęta w 1985 roku. Od samego początku specjalizujemy się w swetrach. Nasze wyroby są znane i cenione zarówno w kraju, jak i na terenie Unii Europejskiej. Wyróżnia je bogate wzornictwo oraz ciekawa kolorystyka. Nowoczesne urządzenia i maszyny oraz wykorzystanie wysokogatunkowej włóczki zapewnia wyroby unikalnej marki. Każdorazowo staramy się aby prezentowana oferta pasowała do nowoczesnych trendów w branży odzieżowej. W asortymencie zakładu znajdują się wyroby: swetry męskie, swetry damskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, leśników, straży; sukienki i spódnice; swetry i kamizelki szkolne; peleryny i swetry komunijne. Zajmujemy się również produkowaniem pod zamówienie według wzorników dostarczonych przez odbiorcę. Surowce, z których produkujemy nasze towary to: bawełna, wełna, lycra, akryl i inne, w zależności od potrzeby zamawiającego. Produkcję oddajemy również na eksport, najczęściej do Niemiec. Oferujemy wyjątkowo dobrej jakości odzież po atrakcyjnych cenach. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Sweter wcale nie musi pogrubiać figurę, a do tego wesprze w dodaniu powabu. Sweter o kroju tuniki, przyciętej pod biustem. Ten będzie idealny gdy zechcesz ukryć swój brzuch. Najlepszy będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto podkreślić, że tunika o długości nachodzi na pośladki bardzo dobrze komponuje się z prostymi spodniami. Sweter z luźno opadającymi połami idealny będzie jeśli chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu ubiór odwróci uwagę od zbyt dużych bioder. Sweter z pionowym splotem doda figurze lekkości.

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na rozległe badanie wzroku wraz z testem ciśnienia oka, badanie przesiewowe pod kątem zapalenia spojówki. Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również okulary przeciwsłoneczne znanych projektantek. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi renomowanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na start. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zabarwiają się w samochodzie). Okulary progresywne już od 390zł. Atrakcyjne ceny oraz wiele promocji!

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment

Modne dywany

Modne dywany

W branży dywanów i wykładzin działamy bardzo długo, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą naczelną zasadą jest motto: najważniejszy jest zadowolony klient. Zależy nam na tym aby kupujący po położeniu dywanu w domu był naprawdę zadowolony i pewny naszego produktu. Dywan jest jednym z najważniejszych elementów tworzących klimat naszego domu lub mieszkania. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go oddać bądź zamienić na inny model. Cieszące się największą popularnością dywany w sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, włochacze, dla dzieci. Sprzedając dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach liczymy zostać miło zapamiętani i zdobyć zaufanie klienta oraz chęć powrotu na strony naszego sklepu. Towar został rozdzielony na kategorie: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Dziecięce, Tradycyjne, Ręcznie wycinane, Exclusive, Wełniane i Bestsellery. Wierzymy, że zaprezentowana oferta przypadnie do twojego gustu, cały czas jest ona zwiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną na stronie sklepu internetowego oraz do odwiedzenia naszego salonu Dalladyn, znajdującego się w Bydgoszczy.

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment

Dezynfekcja

Dezynfekcja

Firma wykonuje tanio i sprawnie usługi dotyczące odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i wnętrz budynków jak również fumigacji magazynów na zboże. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym w Bydgoszczy i okolicach. Usługi przeprowadzamy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody chemiczne oraz fizyczne. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Dajemy gwarancję na wyjątkową skuteczność oraz odpowiedzialność w tępieniu wszelkich szkodników - gryzoni, os, robactwa. Tępimy szkodniki sanitarne jak również magazynowe. Wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości, które mają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Zwalczamy gryzonie w mieszkaniach i domach, w pomieszczeniach magazynowych, w zakładach przemysłowych różnych branż. Wysokość ceny naszych usług zależy od ilości i jakości zużytego preparatu. Stałym odbiorcom udzielamy korzystnych rabatów i promocji. Wystawiamy faktury VAT. Prócz tego prowadzimy także sprzedaż wielu różnych środków deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla klientów indywidualnych. Dezynfekcja to działanie mające na celu intensywne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

Hale stalowe

Hale stalowe

Biuro architektoniczne się w projektowaniu budynków o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada wyjątkowy system stalowych hal. To super nowoczesny i konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest ulepszany w kontekście następnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także zarządzaniem na potrzeby inwestycji budowlanych. Naczelną ideą biura jest, aby realizacje były zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z inwestorem, kładąc nacisk na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność i ich optymalizację. Pozwala to zoptymalizować czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzona jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych przy użyciu niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa konstrukcji. Wielkie doświadczenie projektowe w zakresie opracowywania projektów architektonicznych hal stalowych jak i budynków mieszkalnych gwarantuje nam z powodzeniem również oferować usługi w zakresie montażu budynków.

Posted in diesel | Tagged , , , | Leave a comment

Blask Uśmiechu Stomatolog Bydgoszcz

Blask Uśmiechu Stomatolog Bydgoszcz

Nasz gabinet dentystyczny prowadzimy wiele lat. Przez cały czas dążymy do wzrostu komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasza ekipa wciąż podnosi doświadczenie przez szkolenia, sympozja, kursy. Mamy świadomość faktu, że zwiększanie naszej wiedzy jest wręcz nieodzowne do prawidłowej pracy z pacjentem, korzystania ze wszystkich możliwości technicznych oraz nowinek w naszej branży. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. Nasz zespół tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od samego początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych klientów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przyjść do gabinetu dziesięć minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Pacjentów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o zabranie ze sobą świeżego zdjęcia przeglądowego panoramicznego - w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcie można na od ręki zrobić. Dla dzieci polecamy usługi higienistki stomatologicznej, która wskaże rodzicom jak zbilansować dietę dziecka, aby zęby stały się mocne i odporne na bakterie próchnicze.

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment

Klimatyzacja Bydgoszcz

Klimatyzacja Bydgoszcz

Grupa firm Sanins istnieje na rynku od roku 2005. Jest to grupa dynamicznie rozwijających się i nowoczesnych firm budowlanych. Na przełomie ostatnich lat przygotowaliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych klientów byliśmy zawsze lojalnym kooperantem. Firmy działają zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z wiedzy naszych inżynierów zbudowaliśmy mocny podmiot gospodarczy będący w stanie konkurować z największymi firmami w swojej branży nie tylko na stopie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projektujemy, wykonujemy usługi serwisowe. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Przekrój prac: instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, kotłownie, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Jedna z naszych firm zajmuje się wszystkim w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych jak też gazowych. Realizujemy roboty budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy serwis. Zespół dysponuje doskonałym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres wykonywanych robót: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Posted in diesel | Tagged | Leave a comment

Windykacja długów w Bydgoszczy

Windykacja długów w Bydgoszczy

Biuro Detektywistyczne działa całkowicie legalnie w oparciu o ustawę dotyczące usług detektywistycznych oraz posiada wpis do rejestru MSW. Detektyw posługuje się profesjonalnym sprzętem i metodami pracy. Zapewnione jest świadczenie usług, uwzględniając szczególnie normy moralne, etyki zawodowej oraz poszanowania godności. Gwarantowana jest dyskrecja w kwestii prowadzonych zadań oraz pozyskanych dokumentów. Usługi obejmują: ustalanie pobytu ludzi, adresu zamieszkania, kontaktów personalnych, weryfikowanie stanu majętności i trybu życia osób posiadających długi. Prócz tego usługi obejmują: zdrady w małżeństwie, wykrywanie działań na rzecz konkurencji przez pracowników firm; gromadzenie dokumentów dotyczących mobbingu, pedofilii, narkomanii młodzieży, łapówkarstwa. Zajmujemy się też ustalaniem metod oraz kanałów kradzieży w przedsiębiorstwie. Drugi obszar działań biura obejmuje dochodzenie roszczeń majątkowych w drodze porozumienia, przy pomocy kontaktów telefonicznych i negocjatora terenowego. windykacji wierzytelności polecamy również sprawdzenie wiarygodności danych podawanych przez osobę posiadającą długi, ustalanie majątku i standardu życia ludzi unikających regulowania zobowiązań. Zajmujemy się uzyskiwaniem uznania długu ułatwiającego egzekucję komornika. Bierzemy udział w ustaleniu ratalnej spłaty długów.

Posted in diesel | Tagged , , , , | Leave a comment