Blog Archives

SKYEYE

SKYEYE

Rejestr gruntów i budynków, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne,inwentaryzacja budowli hydrotechnicznych to tylko nieliczne przykłady przedsięwzięć, do realizacji których kluczowe jest wykorzystanie zobrazowań terenu: ortofotomapa, numeryczny model terenu czy chmura punktów to niektóre z nich. Innowacyjna technologia umożliwia pozyskanie danych do stworzenia wskazanych produktów poprzez zastosowanie bezzałogowego samolotu zaopatrzonego w odpowiednią aparaturę optyczną. Otrzymane z nalotu informacje gwarantują dokładną i bieżącą prezentację terenu.Firma Skyeye tworzy numeryczne modele powierzchni, zobrazowania 3D, ortofotomapy, które znajdują zastosowanie w wielu specjalnościach. Dostarczane przez Skyeye mapy dokładnie oddają rozmiary, formę oraz odległości, cechują się wysoką dokładnością. Zdobywanie danych przy użyciu dronów jest mniej kosztowne niż zastosowanie tradycyjnych rozwiązań.

Posted in diesel Doradztwo, diesel Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Glassart

Glassart

Piękne schody wraz z balustradą stanowią nie tylko część konstrukcyjną ale także dekorację niejednego wnętrza. Firma Glassart dysponuje wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i realizacji elementów zabudowy wykonanych ze szkła, naturalnego drewna i stali. Materiały wykorzystywane do realizacji usługi cechują się najwyższą jakością i unikalnym, eleganckim designem. Balustrady szklane, ściany także stworzone ze szkła, czy nowoczesne schody nadają wyjątkowy charakter wnętrzom, przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. W ofercie firmy Glassart obok komponentów wnętrz znajdują się także elementy zewnętrzne budynków, w tym zabudowa tarasu czy ogrody zimowe.

Posted in diesel Architektura, diesel Wnętrze | Tagged , , | Leave a comment

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Wypożyczalnia samochodów Toruń

Planujesz wyjazd, jedziesz na uroczystości weselne, musisz załatwić coś poza miastem? Dla właścicieli samochodów wskazane czynności nie są problemem, co jednak uczynić, jeśli nie posiadamy samochodu lub w decydującym momencie nasze auto odmówiło posłuszeństwa? Wynajem aut Toruń w firmie Go-Cars to prosty i bezpieczny środek na wykorzystanie komfortowego środka transportu. Go-Cars to wypożyczalnia samochodów zarówno osobowych, jak i busów. Firma dostarcza pewne samochody z całkowitym wyposażeniem marek Ford czy Mitsubishi. Każdy samochód jest wyekwipowany za darmo w komplet opon zimowych oraz dysponuje niezbędnym ubezpieczeniem. Wynajem samochodów Toruń w Go-Cars to dodatkowo prosta umowa bez ograniczenia kilometrów oraz przystępne ceny dla każdego klienta. Szczegółowe informacje na stronie www.gocars-torun.pl

Posted in unimak Transport, unimak Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Palety kujawsko pomorskie

Palety kujawsko pomorskie

Palety są najczęściej skonstruowane z drewna i mają tradycyjne wymiary, ściśle z normami ISO. Na obszarze całej Polski jest szereg miejsc, gdzie można nabyć lub sprzedać tego rodzaju produkt. Palety kujawsko pomorskie to wysokiej jakości platformy do przesyłania i przechowywania materiałów. Najlepsze palety Toruń odnaleźć można w Paletorium, gdzie prowadzony jest skup oraz sprzedaż palet. Jednostka ta posiada kilka punktów w całym województwie. Skup palet Toruń w Paletorium to bezpieczeństwo, solidność artykułu i pełne przekonanie, że produkty są stosowne z normami. W Paletorium można nabyć lub zbyć palety EUR rozmaitego typu oraz przemysłowe. Drobiazgowe informacje dotyczące aktywności Paletroium znajdują się na stronie internetowej www.paletorium.pl.

Posted in unimak Transport, unimak Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Montaż wykładzin

Montaż wykładzin

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej placówki sprzedaży w Toruniu bądź Włocławku. Oferujemy bardzo przystępne ceny takich produktów jak dywany czy wykładziny dywanowe. Posiadamy odpowiednio dużą hale sprzedażową pozwalającą zaprezentować większą część naszej oferty. Świadczymy usługi z zakresu obszywania dywanów i wykładzin, konserwacji tego typu asortymentu. Wykonujemy zlecenia dla firm, intytucji państowych itd. jeżeli chodzi o montaże wykładzin wraz z uprzednim przygotowaniem podłoża. Oferujemy zniżki dla stałych klientów oraz profesjonalne doradztwo naszych handlowców.

Posted in unimak Podłogi | Tagged , , , , | Leave a comment

Masa – meble stylowe

Masa - meble stylowe

Od 20 lat w Toruniu znajduje się firma Masa Meble salon meblowy oraz studio mebli kuchennych, która sprzedaje wyposażenie do domów, biur oraz innych pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdują się meble Black Red White, ale inwestując w swój rozwój, wprowadzamy także produkty innych producentów. Sprzedajemy meble wielu rodzajów, wyprodukowane z różnych materiałów, tapicerowane, z drewna, w naturalnej okleinie, skórzanie oraz lakierowane, a także w naprawdę zróżnicowanej stylistyce, są to kanapy, narożniki, fotele, krzesła, stoły, stoliki, ławy, komplety mebli wypoczynkowych, kuchennych oraz meblościanki oraz meble systemowe. W salonach powita Państwa przyjemna oraz fachowa obsługa, jaka z przyjemnością doradzi w zakupach i w aranżacji pomieszczeń. Na obszarze miasta oferujemy bezpłatne dostarczenie mebli do domu klienta. Można również skorzystać z profesjonalnego montażu. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji.

Posted in unimak Meble | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Zakład pogrzebowy Toruń

Zakład pogrzebowy Toruń

Zgon drogiej osoby to trudne doznanie, którego pragnęlibyśmy za wszelką cenę uniknąć. W tej tragicznej sytuacji na krewnych czy opiekunów umarłego spada powinność poradzenia sobie ze wszelkimi formalnościami i zaaranżowania uroczystości pogrzebowej. W każdym mieście działają zakłady pogrzebowe, które udzielają pomocy przy planowaniu pochówku. Zakład pogrzebowy USKOM od wielu lat oferuje kompleksowe usługi związane nie tylko z organizacją uroczystości pogrzebowych ale także z wykonywaniem nagrobków oraz konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Torunia. Usługi pogrzebowe Toruń to między innymi porady w materii organizacji pogrzebów, kremacji zwłok, przechowywania, czy przewozu zwłok. Zakład pogrzebowy Toruń od jakiegoś czasu oferuje klientom kolejną usługę, opiekę nad grobami.

Posted in unimak Religia, unimak Usługi | Tagged , , , , | Leave a comment

Przekładnie

Przekładnie

Sztywna kontrola jakości w celu pozyskania wysokich standardów pozycji produkowanych według rysunków i charakterystyk Klienta oraz bogato wyposażony magazyn o całkowitej powierzchni 1500m2 to tylko niektóre atuty firmy Chiaravalli, działającej od 2006 roku w Toruniu. Firma będąca wydziałem Chiaravalli Transmissioni SpA - działającego we Włoszech producenta podzespołów mechaniki maszyn oferuje wieloraki zbiór akcesoriów: koła pasowe, koła łańcuchowe, koła zębate, przekładnie silniki oraz sprzęgła. Akcesoria te są niezbędne w wielu branżach: rolniczej, spożywczej, tekstylnej, budowlanej, motoryzacyjnej czy maszynowej. Produkty firmy Chiaravalli charakteryzują się najwyższą jakością i cieszą się renomą wśród odbiorców.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , | Leave a comment

Strony mobilne

Strony mobilne

Strona internetowa 8k.com.pl jest własnością agencji reklamowej. Charakteryzują się projektowaniem, ulepszaniem, modyfikowaniem witryn internetowych. Zapewniają najwyższej jakości standard i przyjemną współpracę, zapewniając sobie dużą ilość zadowolonych klientów. Tak też na stronie istnieje możliwość aby wynaleźć ich projekty razem z ocenami zadowolonych konsumentów. Profesjonaliści wykorzystują tylko z innowacyjnych technologii, zapewniając sobie tym sposobem gromadę wiernych nabywców. Zapraszają do współpracy nad nowymi projektami. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej agencji.

Posted in unimak Tworzenie stron | Tagged , , , , | Leave a comment

Soma – oddziaływanie reklamy

Soma - oddziaływanie reklamy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Pracowni Badań Społecznych i Marketingowych Soma. Nasze centrum badań powstało w 2007 roku w Toruniu. Oferujemy: badania socjologiczne, psychologiczne, statystyczne, marketingowe, ewaluacyjne i usługi audytorskie. Badania psychologiczne lub oddziaływanie reklamy. Prowadzimy wywiady kwestionariuszowe, bezpośrednie, telefoniczne, internetowe i ankiety pocztowe. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, żeby każde zlecenie było realizowane błyskawicznie, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Prosimy o kontakt mailowy telefoniczny bądź osobisty w siedzibie naszej firmy w Toruniu. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment