Blog Archives

Inter-Play

Inter-Play

Posiadasz pomysł, żeby urządzić plac zabaw, który będzie obfitował w rozmaite ciekawe akcesoria? Wystarczy, że wstąpisz na domenę internetową, zapoznasz propozycję i przedstawisz, że huśtawka czy też zjeżdżalnia to nic, co jest Ci obce. Każdy znakomicie pamięta swoje dzieciństwo i to, jak istotny jest plac zabaw. To miejsce, które kojarzy się z idyllą dziecięcą i rówieśnikami, którzy mieli sfiksowane pomysły. Każdy takie miał. Skutkiem tego nie pozbawiaj swojego dziecka takich wspomnień. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie odnajdziesz propozycję dotyczącą asortymentu do placów zabaw.

Posted in unimak Dla dzieci | Tagged , , | Leave a comment

Sel Wojciech Markiewicz

Sel Wojciech Markiewicz

Firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu elektryki i elektromechaniki, przezwajanie, naprawa silników elektrycznych. Silniki zakupione w naszej firmie dopasowujemy do potrzeb klienta. Oferujemy wymontowanie urządzenia, jego przewóz do warsztatu w celu remontu oraz powrót, zamontowanie. Laserowe osiowanie urządzeniami PRUFTECHNIK pozwalają naszej firmie zagwarantować ustawienie maszyn w zgodzie z normami oraz wyniki pomiaru mogą być wydrukowane lub przesłane drogą elektroniczną. Posiadamy duży asortyment części zamiennych do zakupu oraz do montażu w naszym warsztacie. Firma SEL dysponuje specjalistycznym oprzyrządowaniem oraz dużym doświadczaniem. Firma SEL oferuje darmowy transport na terenie Szczecina oraz do Stargardu,Gryfina, Polic, Pyrzyc, Świnoujścia, Berlina, Rostock, Schwedt, Frankfurtu na Odrą.

Posted in unimak Firmy wg branż, unimak Szczecin, unimak Usługi | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Żłobek szczecin

Żłobek szczecin

Każdy z nas posiada dzieci i wie jak niełatwo jest wybrać świetne przedszkole dla nich, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Nasz punk przedszkolny jest jednym z nielicznych w na pomorzu, który ma tak szeroką gamę usług. Nasze pociechy nie tylko uczą się języka, pływania możecie je też Państwo zostawić kiedy chcecie iść na sylwestra. Na naszej stronie internetowej możecie zapoznać się ze wszystkich szczegółami naszej oferty. Są na niej też ilustracje z organizowanych urodzin czy innych imprez. Wszelkie nasze dzieci są pod opieką wykwalifikowanych osób posiadających uprawnienia i równego typu certyfikaty. Jeżeli chcesz nas odwiedzić i sprawdzić jak wygląda punkt przedszkolny serdecznie zapraszamy.

Posted in unimak Dla dzieci | Tagged , , | Leave a comment