Blog Archives

Naklejki wypukłe

Naklejki wypukłe

Zajmujemy się profesjonalną produkcją naklejek wypukłych 3D. Nasze naklejki wypukłe charakteryzują się wysoką jakością zarówno nadruku jak i materiałów wykorzystywanych do produkcji. Wszystko to przekłada się znacząco na długowieczność i wieloletnią trwałość naszych naklejek wypukłych. Możemy zaoferować naszym klientom pełną i profesjonalną obsługę w zakresie produkcji naklejek wypukłych. Mamy nadzieję, że klienci, których obsługujemy dzięki temu staną się naszymi stałymi odbiorcami, gdyż staramy się poprzez wysoką jakość naklejek wypukłych budować z nimi wieloletnią relację i współpracę opartą na zaufaniu. Jeśli jesteś zainteresowany produkcją naklejek wypukłych skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy w tym temacie i dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązania. Nasze produkty to wiele możliwości graficznych i opcji kolorystycznych podłoża więc na pewno jesteśmy w stanie dobrze wykorzystać możliwości naklejek wypukłych do zwiększenia siły promocji Twojej firmy lub do oznakowania Twoich produktów.

Posted in unimak Poligrafia | Tagged , , , , , , , , , , | Leave a comment

Naklejki wypukłe

Naklejki wypukłe

POLINAL to czołowa firma i lider w branży produkcji naklejek wypukłych. Produkcja tego typu naklejek wymagają szczególnie dużych umiejętności i połączenia wiedzy o projektowaniu z doświadczeniem w zakresie zaplecza produkcyjnego. Sprawne połączenie tych dwóch obszarów i dodanie do tego obsługi klienta na najwyższym poziomie pozwala naszej firmie dostarczać naklejki wypukłe do szerokiego grona firm z wielu branż i sektorów. Warto zauważyć rosnące znaczenie w temacie naklejek wypukłych produktu jakim są litery wypukłe 3d, które tworzą często napisy wypukłe 3d. To wyjątkowo estetyczne połączenie ciekawego kształtu i niepowtarzalnej formy naklejek wypukłych pozwala nam zaoferować produkt wyjątkowy pod względem formy i niepowtarzany wśród firm konkurencyjnych. Takie naklejki wypukłe mogą stanowić dla naszych klientów sposób znaczącego odróżnienia się od konkurencji i wyprzedzenia ich w trendach rynkowych i sposobie na profesjonalne oznakowanie produktów. Znakowanie to bardzo istotna funkcja, jaką spełniają naklejki wypukłe w zakresie ich zastosowań. Pozwalają na nadanie produktom naszych klientów niepowtarzalnej formy,Naklejki wypukłe są uszlachetnieniem produktów naszych odbiorców. Jeśli również jesteś zainteresowany dołączeniem do grona naszych zadowolonych klientów naklejek wypukłych zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Posted in unimak Poligrafia | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Druk naklejek

Druk naklejek

POLINAL to drukarnia specjalizująca się w wysokojakościowy druku naklejek. Nasze realizacje to naklejki produkowane głównie na folii samoprzylepnej. Wykorzystanie folii samoprzylepnej białej jako podłoża w druku naklejek dale szereg możliwości zadruku poprzez wykorzystanie techniki druku cyfrowego. Pełno kolorowa opcja druku naklejek pozwala na odwzorowanie bardzo wielu wymagających graficznie projektów. Niezależnie od ilości kolorów przygotowanych na projekcie w skali CMYK nasza drukarnia naklejek poradzi sobie z tymi projektami, gdyż nasze maszyny produkcyjne posiadają wiele opcji kolorystycznych. Warto podkreślić, że nasi klienci często korzystają z folii innych niż standardowa biała. Może to być folia srebrna lub złota matowa albo folia o dowolnym kolorze podłoża z dostępnych we wzorniku. Aby zapewnić maksymalnie dokładne odwzorowanie detali nasz druk naklejek realizowany jest jedynie na maksymalnych ustawieniach jakościowych naszych maszyn. Wysokie rozdzielczości druku pozwalają na precyzyjne odwzorowanie projektów, które posiadają bardzo drobne detale i elementy. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty druku naklejek.

Posted in unimak Poligrafia | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Naklejki 3d

Naklejki 3d

Produkcja naklejek 3d to dość skomplikowana sprawa i nasi klienci często pytają nas o szczegóły związane z procesem produkcji. Chętnie udzielamy naszym klientom w tym zakresie dokładnych informacji, gdyż wiemy, że pomoże to naszym klientom na jeszcze lepsze wykorzystanie naklejek 3d w promowaniu swoich firm i zwiększaniu w nich sprzedaży. Naklejki 3d mają w tym zakresie bardzo wiele do zaoferowania gdyż można je wykorzystać zarówno do celów promocyjnych jak i do celów wizerunkowych i znakowania produktów. Tak wiele opcji wykorzystania naklejek 3d pozwala nam współpracować z wieloma firmami bardzo różnych branż i poznawać potrzeby wielu różnych partnerów handlowych. Warto zauważyć, że naklejki 3d są często spotykanym produktem w naszym otoczeniu. Często wystarczy przyjrzeć się bliżej otaczającym nas produktom, aby zauważyć że zastosowanie takich naklejek jest bardzo powszechne między innymi na kasach fiskalnych w wielu sklepach, na sprzęcie RTV - AGD, na piecach, i na wielu innych otaczających nas produktach powszechnego użytku. Tak powszechne użycie motywuje nas jeszcze bardziej do codziennej pracy nad doskonaleniem naszych naklejek 3d. Zapraszamy do kontaktu i poznania bliżej tych wyjątkowych produktów, które na stałe wpisały się w otaczający nas krajobraz.

Posted in unimak Poligrafia | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment