Blog Archives

Stypa Nowa Sól

Stypa Nowa Sól

Smaczne pizze w Nowej Soli tylko w pizzerii Oaza. Darmowy dowóz jedzenia do domu pod wskazany adres. Używamy tylko świeżych produktów do gotowania jedynych w swoim rodzaju obiadów z kuchni polskiej i włoskiej. Posiadamy klimatyzowane sale, które pomieszczą 50 osób oraz ogródek piwny gdy na dworze zrobi się cieplej. Obsługujemy wesela i śluby, pierwsze komunie, przyjęcia urodzinowe i imprezy okolicznościowe, a także spotkania biznesowe. Rekomendujemy naszą specjalność zakładu pizzę Oaza, oferujemy oczywiście wybór własnych składników. Do każdej pizzy dodajemy sosy za darmo. Nasza pizzeria mieści się w mieście Nowa Sól, przy ulicy Kościuszki i posiada wiele miejsc parkingowych.

Posted in unimak Restauracje i catering | Tagged , , , | Leave a comment

Figury ogrodowe

Figury ogrodowe

Firma Rosłon z Nowej Soli obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu przetrwała tak długi czas na krajowym, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z ważniejszych w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Typową domeną działalności biznesu są jednak figurki dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które spotykamy w prawie każdym ogrodzie w Polsce i chociażby w Niemczech. Inny filar specjalizacji firmy stanowią makiety reklamowe i sprzedażowe dla uznanych światowych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Posted in unimak Ogród | Tagged , , , , | Leave a comment

Różne możliwości odpoczynku na powietrzu – Jazda konna

Różne możliwości odpoczynku na powietrzu – Jazda konna

Praktykowanie różnych sportów to z jednej strony idealny sposób na spędzanie wolnego czasu, a z drugiej strony możliwość zadbania na nasze zdrowie oraz kondycję. Dobrym pomysłem jest decydowanie się na takie sporty jakie możemy uprawiać na świeżym powietrzu. W ten sposób możemy oraz zadbać o odpowiednie ukrwienie naszego organizmu oraz dostarczenie płucom niezanieczyszczonego powietrza. Jest to, szczególnie wskazane dla tych osób, jakie spędzają czas w dużych miastach. W takich aglomeracjach miejskich na co dzień korzystamy z bardzo zanieczyszczonego powietrza. Z tego powodu podczas wolnego czasu warto poszukać takich miejsc, jak obozy jeździeckie, gdzie możemy połączyć możliwość spędzania wolnego czasu z jazdą konną czyli aktywnym wypoczynkiem. Obecnie obozy jeździeckie możemy znaleźć przy coraz większej liczbie kurortów oraz ośrodków wypoczynkowych. Wynika to między innymi z tego, że jazda konna fascynuje coraz większa liczbę polaków. Ludzie poszukują również świeżego powietrza jakie można znaleźć w regionach z dala od dużych ośrodków miejskich. Najczęściej obozy konne znajdują się poza rejonem miejskim. Takie ośrodki możemy również odszukać w pobliżu dużych miast. W ten sposób możemy potraktować obozy konne, jako sposób na spędzenie wolnego czasu podczas weekendu, czy świąt. Sport w jakich możemy korzystać ze zwierząt jest bardzo doskonałym sposobem na rozwój dla dzieci. Wiele chorych dzieci również korzysta z jazdy na koniach, by poprawić ich koordynację ruchową. Jazda konna to również sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z możliwością spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bywa to ważne, zwłaszcza w przypadku decydowania się na spędzanie wakacje w kraju.

Posted in unimak Hobby | Tagged , , | Leave a comment

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon na terenie Nowej Soli w województwie lubuskim.

Likwidujemy problemy z komputerem, z systemem Windows. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza branża to opieka informatyczna.

Jeżeli Twój notebook jest zepsuty, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez utraty danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy połączenie z internetem.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój leciwy PC zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

przywracamy usunięte pliki podczas formatowania dysku. Podpowiemy jak stworzyć kopię zapasową plików na nośniku zewnętrznym.

Jeżeli masz przedsiębiorstwo zatroszczymy się o stałą opiekę informatyczną. Doradzimy jaki hardware wybrać, poprawimy pracę systemów, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne kursy z obsługi sprzętu i programów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w przystępny sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw internetu.

Nie zostawaj w tyle – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas nie znane - obiecujemy je poznać. Garść porad znajdziesz na naszej stronie www.

Posted in unimak Usługi informatyczne | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment