Blog Archives

Stypa Nowa Sól

Stypa Nowa Sól

Smaczne pizze w Nowej Soli tylko w pizzerii Oaza. Darmowy dowóz jedzenia do domu pod wskazany adres. Używamy tylko świeżych produktów do gotowania jedynych w swoim rodzaju obiadów z kuchni polskiej i włoskiej. Posiadamy klimatyzowane sale, które pomieszczą 50 osób oraz ogródek piwny gdy na dworze zrobi się cieplej. Obsługujemy wesela i śluby, pierwsze komunie, przyjęcia urodzinowe i imprezy okolicznościowe, a także spotkania biznesowe. Rekomendujemy naszą specjalność zakładu pizzę Oaza, oferujemy oczywiście wybór własnych składników. Do każdej pizzy dodajemy sosy za darmo. Nasza pizzeria mieści się w mieście Nowa Sól, przy ulicy Kościuszki i posiada wiele miejsc parkingowych.

Posted in unimak Restauracje i catering | Tagged , , , | Leave a comment

Figury ogrodowe

Figury ogrodowe

Firma Rosłon z Nowej Soli obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu przetrwała tak długi czas na krajowym, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z ważniejszych w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Typową domeną działalności biznesu są jednak figurki dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które spotykamy w prawie każdym ogrodzie w Polsce i chociażby w Niemczech. Inny filar specjalizacji firmy stanowią makiety reklamowe i sprzedażowe dla uznanych światowych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Posted in unimak Ogród | Tagged , , , , | Leave a comment

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon na terenie Nowej Soli w województwie lubuskim.

Likwidujemy problemy z komputerem, z systemem Windows. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza branża to opieka informatyczna.

Jeżeli Twój notebook jest zepsuty, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez utraty danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy połączenie z internetem.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój leciwy PC zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

przywracamy usunięte pliki podczas formatowania dysku. Podpowiemy jak stworzyć kopię zapasową plików na nośniku zewnętrznym.

Jeżeli masz przedsiębiorstwo zatroszczymy się o stałą opiekę informatyczną. Doradzimy jaki hardware wybrać, poprawimy pracę systemów, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne kursy z obsługi sprzętu i programów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w przystępny sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw internetu.

Nie zostawaj w tyle – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas nie znane - obiecujemy je poznać. Garść porad znajdziesz na naszej stronie www.

Posted in unimak Usługi informatyczne | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment