Blog Archives

Jurek-Catering Serwis

Jurek-Catering Serwis

Firma Jurek-Catering od wielu lat działa na rynku Krakowa i Katowic, świadcząc usługi cateringowe. Świadczymy usługi w zakresie organizacji: bankietów, wesel, kongresów, konferencji, pikników firmowych, imprez integracyjnych sympozji w miejscach wskazanych przez klientów. Jurek-Catering posiada odpowiednie zaplecze i jest w stanie obsłużyć imprezy od kilku do kilku tysięcy osób. Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową, odświeżoną stroną internetową, na której prezentujemy nasze doświadczenie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, w trakcie którego zapoznamy Państwa z naszymi możliwościami.

Posted in unimak Organizacja imprez | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Zakładanie ogrodów Kraków

Zakładanie ogrodów Kraków

Nasza spółka od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych w Krakowie i okolicach, planowaniem a także organizowaniem parków dla zainteresowanych pojedynczych jak również instytucjonalnych. W naszych adaptacjach często stosujemy kamień, czy do wytworzenia skalniaków, a często także, żeby w piękny sposób umiejscowić wodę w ogródku w formie wodospadów, oczek wodnych albo stawów. Wielu z naszych odbiorców po zaaranżowaniu i zrobieniu parków prosi nas o usługę w pielęgnacji i nadzorowaniu krzaków i drzew. Proponujemy też wycinkę drzew w Krakowie i okolicach (procedurą alpinistyczną a także z wysięgnika)jak również zbieranie murawy i wszelkie zabiegi polecane do utrzymania pięknego trawnika. Rekomendujemy swoje usługi.

Posted in unimak Ogrody | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Wróżka na telefon

Wróżka na telefon

Przepowiadanie przyszłości intrygowało mężczyzn i kobiety od zawsze. Dowolny król i królowa miała swojego astrologa. Sprawdzano urodziny ważnych osób, a również dywinacje robiono przed każdym ważkim wydarzeniem w świecie. Dziś wróżenie jest zwyczajnym profesją i mnóstwo kobiet i mężczyzn używa z porad jasnowidza. Do używanych dziś rodzajów prognozowania wlicza się astrologię, numerologię oraz karty tarota. Bywają również różne odmiany kart, a także możemy prognozować standardowych kart do grania. W zasadzie prognozować możemy ze wszystkiego, dajmy na to układu chmur, cokolwiek nam się przywidzi. Przedstawiamy witrynę o astrologii. Dziś możemy zamówić sobie horoskop przez telefon i niekoniecznie powinniśmy pchać się do wróżki. Jeśli zależy nam na tym, żeby zrobiła nam horoskop wróżka z Krakowa, to starczy luknąć na jej witrynę i machnąć maila albo zatelefonować.

Posted in unimak Ezoteryka, unimak Hobby | Tagged | Leave a comment

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Jako najlepsza na małopolskim krakowskim rynku firma cateringowa Jurek-Catering podjeła się zaproponować swoje posługi w nowatorskiej branży i udostępnić każdym potrzebującym naszej usługi swoje składy , w jakich uzbieraliśmy ekwipunek (talerze, kielichy, sztućce, obrusy, szkło, stoliki, krzesełka a także ekwipunek gastronomiczny tj. podgrzewacze, tace, termoporty, garnki, półmiski, perkolatory) wymagany do przygotowania nawet największych party. Swój ekwipunek jesteśmy w stanie posyłać nawet w najodleglejszy zakątek kraju i mogą posiadać Pan/Pani pewność, że dotrze na czas i nieuszkodzony w 100% sprawny. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą .

Nasza propozycja:

- wypożyczalnia gastronomiczna

- wypożyczalnia naczyń

- wypożyczalnia zastawy stołowej

- wypożyczalnia stolików

- wypożyczalnia krzeseł

- wypożyczalnia kielichów

- wypożyczalnia obrusów

- wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

- wypożyczalnia porcelany

Posted in unimak Usługi | Tagged , , | Leave a comment

Wróżby przez telefon

Wróżby przez telefon

Teraz wizyta u numerologa może zostać przeprowadzona przy pomocy rozmowy telefonicznej. Ma to plusy i minusy.Plusy, bo można sobie wyselekcjonować obojętnie którą tarocistkę z obojętnie której partii kraju bez obowiązku dojechania do niej, utraty czasu na przejazdy, bez czekania na termin wizyty i na ogół wychodzi to mniej kosztownie niż spotkanie. Minusy, bo jesteśmy ograniczeni czasem trwania rozmowy, nie widzimy i nie mamy możliwości poznać wróżki, z jaką omawiamy nasze ważne sprawy, a wróżka nie zawsze w czasie takiej rozmowy może wyczuć, czego tak naprawdę potrzebujemy. Bowiem nieraz trafia się, że gawędząc z wróżką nie zauważamy tego najważniejszego zapytania, nieraz dopiero za mniej ważnymi zapytaniami kryje się to najistotniejsze pytanie i z całą pewnością podczas rozmowy bezpośredniej u wróżki prościej tę istotę rzeczy odkryć.

Prezentujemy serwis wróżki Katarzyny Wolny-Sobieckiej, z którą można spotkać się tak na coś takiego jak wróżba przez telefon, jak i na spotkanie osobiste. Można umówić się na postawienie kart tarota, można zamówić indywidualny horoskop astrologiczny lub numerologiczny.

Posted in unimak Ezoteryka, unimak Hobby | Tagged , , , | Leave a comment

Patchworki

Patchworki

Patchwork stał się obecnie bardzo na czasie. W internecie możecie obserwować mnóstwo

portali wytwórców patchworku, wiele sklepów z rękodziełem, w których pokazują swoje prace twórcy wyrabiający patchworki, a też wiele

portali poświęconych technice patchworku. Metoda ta wywodzi się z czasów kryzysowych w Anglii, gdy panie domu nie mając do szycia nowych surowców musiały szyć z tego co miały od ręką, zatem starych rzeczy, z których niektóre fragmenty posiadały jeszcze całkiem dobrą fakturę. Takie części krojono na nieduże kawałki, jakie można było łączyć w wielkie rzeczy. W taki sposób wytwarzano narzuty albo inne niezbędne artykuły użytkowe. Owa nazwa wywodzi się od patch, czyli łata.

Teraz wykorzystuje się tę technologię do szycia ogromnie

niezwykłych, cudownych rzeczy dekoracyjnych. Wyrabia się w ten sposób kołdry, piękne poszewki, lecz też przeróżne

ubrania, pokrycia foteli lub sof, fartuchy kuchenne i wszystko, co tylko fantazja twórcy może wymyśleć.

Posted in unimak Kultura i sztuka, unimak Wyposażenie | Tagged , , , , | Leave a comment