Blog Archives

Odzysk ciepła – zechik.pl

Odzysk ciepła - zechik.pl

Zaufanie naszych Klientów i praktykę – to coś, co zdobywamy już od 20 lat. Jesteśmy specjalistami w zaprojektowaniu i wykonawstwie instalacji wewnętrznych, w tym klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferujemy pełny zakres usług: projekt, transport, instalację urządzeń, a też pomoc technologiczną. Zgłaszając się po pomoc technologiczną, będziesz zaskoczony szybkością naszego serwisu. Reagujemy na prośby techniczne do 8 godzin, ale w wyjątkowych okolicznościach możemy skrócić czas dosłownie do godziny. Mamy wszelkie niezbędne autoryzacje producentów urządzeń m.in. TOSHIBA, M.A.S., CARRIER, TECNAIR. Znamy się na tym, co robimy - w trosce o nasze kompetencje regularnie gościmy na sympozjach tematycznych i odbywamy warsztaty techniczne i produktowe.

Posted in unimak Energetyka | Tagged , , , | Leave a comment

Pranie tapicerki

Pranie tapicerki

Zajmujemy się wszystkim, co powiązane z pięknem pojazdów – dzięki nam posiadane przez ciebie auto będzie mogło cechować się rewelacyjnym wyglądem! Prowadzona przez nas familijna firma ma w swojej dziedzinie spore doświadczenie, w trakcie czynności aplikujemy jedynie wysokiej jakości środki znanych firm. Gdy twój samochód został uszkodzony, zajmiemy się kompleksową naprawą. Eliminujemy szkody powstałe na parkingach, nierówności karoserii, malujemy felgi, przeprowadzamy reperacje polimerów, tapicerki. Renowacja lakieru, naprawianie wgnieceń to nasza specjalność. Również przeprowadzamy rewaloryzacje lakieru samochodowego i przekrojowy auto detaling, by wóz mógł wyglądać wyjątkowo! Kiedy poszukujesz fachowców w swojej dziedzinie, zapraszamy już teraz do odwiedzenia naszej oferty na witrynie w internecie!

Posted in unimak Tapicerka, unimak Warsztaty samochodowe | Tagged , , , , | Leave a comment

Tanie kasetony reklamowe

Tanie kasetony reklamowe

Wyśmienita kampania marketingowa, to dźwignia handlu. Wie o tym każdy młody czy też starszy nieco przedsiębiorca. Nie ma się tym samym po co zdumiewać, iż właśnie takie posługi jak reklama Kraków są w minionym terminie tak nader poszukiwane. Animujemy do zaznajomienia się z naszą rozległą ofertą w kwestii reklamy i agencje reklamowe Kraków w tym mieście i nie tylko. Urzeczywistniamy bowiem rząd innych zleceń, też poza jego obrębem. Zajmujemy się w urzeczywistnianiu reklam zauważalnych w mieście, takich jak kasetony Kraków. Taki kaseton przed Twoją Firmą bezsprzecznie pozwoli Ci na pozyskanie uwagi większej grupy konsumentów. Nienagannie dajemy sobie z określaniem wartościowego celu dla polskich nabywców, poprzez co nasze materiały stoją na niewiarygodnie wzniosłym poziomie. Reklama, to baza o której nie można zapomnieć w prawie każdym rodzaju działalności. banery Kraków - nasze towary namacalne są w wielu punktach kraju, na jego obrzeżach, a podobnie w pobliskich miejscowościach. Korzystaj z usług tak zaznanej reklamy Kraków bandy ekspertów od marketingu i ciągnij wielu kontarchentów do swojej marki.

Posted in unimak Agencje reklamowe, unimak Billboardy, unimak Usługi reklamowe | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Bramki obrotowe

Bramki obrotowe

Kontrola dostępu to zagadnienie powiązane z bezpieczeństwem i polityka bezpieczeństwa. Dokładniej mówiąc kontrola dostępu polega na określaniu, kto może posiadać dostęp do wybranych pomieszczeń. Niemniej jednak kontrola dostępu może obejmować nie tylko pomieszczenia, mogą to także być np informacje komputerowe czy dokumenty papierowe firmy. Dobrze zaplanowana i przygotowana kontrola dostępu gdzie wykorzystane są bramki obrotowe umożliwia na bezproblemowe działanie firmy, z jednoczesnym dbaniem o właściwa ochronę danych firmy oraz dodatkowo jej majątku. Dzisiaj w znaczącej liczbie sytuacji kontrola dostępu, a raczej jej zaplanowanie i wdrożenie w żywot, zlecane jest firmom, które się w tym specjalizują. Bardzo często także firmy zajmują się potem serwisem urządzeń, które zostały prócz tego zastosowane oraz dodatkowo okresowymi przeglądami instalacji, jeżeli takowa była zamontowana. Aby kontrola dostępu spełniała prywatne zadanie, powinny być co jakiś czas edytowane skrypty dostępu w bramkach obrotowych bądź hasła do komputerów, przy tym trzeba sporządzić specjalne procedury, które będą opisywały, jak trzeba się zachować w sytuacji np zagubienia karty magnetycznej, która ułatwiała dostęp do wybranych pomieszczeń.

Posted in unimak Budownictwo, unimak Budownictwo, unimak Kraków | Tagged , , | Leave a comment