Blog Archives

Karty magnetyczne

Karty magnetyczne

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Trudnimy się produkcją z zakresu kart plastikowych, zbliżeniowych i wielu innych akcesoriów z dziedzin pokrewnych. Dzięki naszym rozwiązaniom osiągniesz przewagę nad konkurencją, będziesz miał dodatkową formę reklamy indywidualnej spółki i dużo więcej. Gwarantujemy Państwu bogate zaplecze produkcyjne, w którym jesteśmy w stanie tworzyć karty magnetyczne, plastikowe, zbliżeniowe. Druk wykonujemy za pomocą technologii cyfrowej, offsetowej i sposobnością sitodruku. Jesteśmy w stanie utworzyć zamówienia od paru egzemplarzy do wielu milionów. Produkowane przez nas towary spełniają normy ISO 7810, 7811 , a dodatkowo 7816, projektujemy są na bazie wypasioną komponentów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Posted in diesel Drukarnie i poligrafia | Tagged , , | Leave a comment

DDD Robak – Dezynsekcja Mińsk Mazowiecki

DDD Robak - Dezynsekcja Mińsk Mazowiecki

Jeszcze nie tak dawno, bo około 10 lat wstecz nasza firma wykonując zlecenia na dezynsekcje w budynkach zamieszkałych przez ludzi musiała zabezpieczyć poddawany zabiegowi lokal przed wydostaniem się oparów preparatu na, zewnątrz ponieważ były one o nie przyjemnym zapachu oraz szkodliwe dla ludzi. Dzisiaj sprawa wygląda zgolą inaczej, ponieważ obezna substancje nie powodują uszczerbku na zdrowiu oraz nie wydzielają nieprzyjemnych zapach, oczywiście należy liczyć się z tym, iż dezynsekcja jest wykonywana przy zastosowaniu jednak preparatu chemicznego.

Posted in unimak usługi | Tagged , , , | Leave a comment

Mieszkania Mińsk Mazowiecki

Mieszkania Mińsk Mazowiecki

Firma VILLA DEVELOPMENT funkcjonuje na rynku od ponad 7 lat, lecz jej korzenie w branży budowlano-remontowej sięgają o wiele wcześniej, bo aż do 1984 roku. Czas ten zapewnił nam obszerne doświadczenie w obszarze budownictwa, realizacji, remontów i stworzyć dobrane zaplecze fachowców. Pozyskane doświadczenie owocuje budową kolejnych bloków mieszkalnych, apartamentowców, osiedli domów jednorodzinnych. Wszystko to, aby spełnić i podołać Państwa marzeniom oraz oczekiwaniom o solidnych i estetycznych budowlach zlokalizowanych w miłym i kameralnym otoczeniu, sprzyjającym odpoczynkowi, pełnych prywatności, ciszy i spokoju. Zapraszamy na nową stronę firmy, gdzie można zobaczyć ofertę aktualnie sprzedawanych mieszkań.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , , , | Leave a comment

Http://www.yojob.pl/

Http://www.yojob.pl/

Na stronie znaleźć możemy garść przydatnych informacji na temat firmy YoJOB. Początek jej funkcjonowania to rok 2008 - obecnie działa jako nowoczesny portal. Za pośrednictwem YoJOB możemy znaleźć interesującą posadę poza granicami kraju. I to w ponad 29 krajach - m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii, Belgii czy Finlandii. YoJOB to również doskonały sposób na rekrutację solidnych pracowników - zatem, jeśli takowych poszukujemy, rejestracja na stronie rozwieje nasze problemy. Warto wiedzieć firma rekrutuje nie tylko na terenie naszego kraju - funkcjonuje też w krajach byłego Związku Radzieckiego - obniża to znacząco koszty potencjalnych pracodawców.

Posted in unimak Praca | Tagged , , | Leave a comment

Klimatyzacja warszawa

Klimatyzacja warszawa

Klimatyzacja to doskonały pomysł jeżeli nie cierpisz ciepła. Jednakże należy pamiętać, iż montaż klimatyzacji musi nam przeprowadzić specjalista. Z jakiego powodu przede wszystkim dlatego, ponieważ nieprawidłowy serwis, montaż może być katastrofalny w skutkach. Duże wydzielanie roztoczy, którym owocuje taki nieprofesjonalnie przeprowadzony serwis nie ma obojętnego wpływu na nasze życie. Aby mieć gwarancję co do dokładnie poczynionych prac nad naszą klimatyzacją przede wszystkim należy wybrać do tego renomowaną firmę.

Posted in unimak Elektronika | Tagged , , , | Leave a comment

Niszczarki do dokumentów Kobra, bindownice, laminatory, niszczarki do papieru

Niszczarki do dokumentów Kobra, bindownice, laminatory, niszczarki do papieru

Witamy w biurowerwisie niszczarki.org Od wielu lat jesteśmy dostawcą najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń biurowych. do niedawna nasz sklep oferował jedynie urządzenia biurowe takie jak niszczarki do papieru wallner, niszczarki do dokumentów, niszczarki Kobra, laminatory, bindownice, gilotyny, trymery do papieru oraz jako przewodnik po systemach laminacji, oprawy, bezpieczeństwa i archiwizacji dokumentów materiały eksploatacyjne do powyższych dziedzin. Grzbiety do bindowania, okładki do bindowania, folie do laminowania, holdery z klipsem, holdery z taśmą, ozdobny karton wizytówkowy. Rozwój firmy spowodował, iż obecnie mamy w ofercie kilka tysięcy produktów od żywności, środków czyszczących, mebli biurowych, urządzeń konferencyjnych po lampy, wieszaki zegary. Niedawno naszą ofertę wzbogacił także Grawerton, materiały i urządzenia do sublimacji. serdecznie zapraszamy do poznania pełnej oferty naszego sklepu, a także do negocjacji cen.

Posted in unimak Biznes, unimak Sklepy internetowe, unimak Wyposażenie biura | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Geodeta Mińsk Mazowiecki | Firma Parcela

Geodeta Mińsk Mazowiecki | Firma Parcela

Firma geodezyjna z doświadczeniem. Pracujemy na terenie Mińska Mazowieckiego i powiatów ościennych. Jesteśmy firmą rodzinną, opartą na wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym sprzęcie. Świadczymy pełny zakres usług geodezyjnych: podział działek i nieruchomości, pomiary różnic wysokości, przygotowywanie map do celów prawnych i podziałowych. Zapraszamy do naszego biura, gdzie będziecie mogli otrzymać porady z zakresu gospodarowania gruntami.

Biuro Geodezji i Kartografii Parcela.

Posted in unimak Budownictwo | Tagged , , | Leave a comment

Niszczarki do papieru

Niszczarki do papieru

Szanowni Państwo, witamy w naszym biuroserwisie, chcemy Was zachęcić do poznania oferty naszego sklepu. Od wielu lat dostarczamy najlepszej jakości galanterię biurową. Dzięki ogromnemu doświadczeniu stworzyliśmy sklep biurowy a także przewodnik po biurowych systemach archiwizacji prac. Polecamy naszym Kontrahentom m.in. bardzo cenione biurowe maszyny jak np. niszczarki Dahle oraz laminatory rolowe, bindownice drutowe, gilotyny do papieru, trymery do cięcia papieru, testery banknotów. Polecamy również biurowe produkty eksploatacyjne do bindowania – okładki do bindowania, do laminacji – folia laminacyjna, papierowy carrier a także produkty Grawerton, kubki,prasy, podkłady i blachy do sublimacji. Doradzimy Państwu maszynę spełniającą Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do negocjowania cen.

Posted in unimak Biznes, unimak Wyposażenie biura | Tagged , , , , | Leave a comment