Blog Archives

Parking Modlin

Parking Modlin

Funkcjonuje wiele parkingów zlokalizowanych blisko Lotniska Modlin. Część z nich to niestety tanie, zwykłe parkingi często umieszczone daleko w polu, do których dojazd nie należy do przyjemnych. Na nasze szczęście działają jeszcze parkingi, które oferują kompleksową i profesjonalną obsługę. Jednym z nich jest niewątpliwie Park&Fly uruchomiony zaledwie pięć kilometrów od Lotniska Modlin. To kameralny parking, który przyjmie trzydzieści aut osobowych. Teren parkingu jest utwardzony. Jest strzeżony całodobowo przez rozbudowany system alarmowy połączony z monitoringiem oraz grupą interwencyjną. Parking przy lotnisku Park&Fly pasażerom gwarantuje darmowy transfer na lotnisko. Szybko i sprawnie ponieważ transfer na lotnisko trwa jedynie cztery minuty, a przejazdy realizowane są pakownym i wygodnym vanem. Obowiązujące ceny są jednymi z najniższych wśród konkurencji. Tydzień parkingu to zaledwie 65zł. To naprawdę bardzo dobra oferta. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Posted in unimak Usługi turystyczne | Tagged , , | Leave a comment

Solid Parking – całodobowy parking przy lotnisku Modlin

Solid Parking - całodobowy parking przy lotnisku Modlin Parking Lotnisko Modlin

SOLID PARKING jest prywatną firmą świadczącą usługi parkingowe krótko i długoterminowe wraz z dowozem klientów na Lotnisko Modlin. Konkurencyjne ceny i wysoki stopień bezpieczeństwa to atuty za które ceniony jest parking.

W ramach opłaty miejsca postojowego zapewniony jest szybki i darmowy dojazd na /odbiór z lotniska klimatyzowanym busem - parking oddalony jest tylko 5 km od terminala.

Wszystkie pojazdy podlegają 24 godzinnej ochronie, monitoringu CCTV i ubezpieczeniu - parking jest ogrodzony i dobrze oświetlony w nocy. Na terenie parkingu znajduje się poczekalnia oraz toaleta. Dostępny jest również szybkie Wi-Fi.

Klienci mają możliwość rezerwacji miejsca parkingowego przez formularz dostępny na stronie www lub telefonicznie.

Posted in unimak Motoryzacja | Tagged , , , , , | Leave a comment