Blog Archives

Dobre Maszyny S.C. – automaty lakiernicze

Dobre Maszyny S.C. - automaty lakiernicze

Prezentujemy Państwu firmę Dobre Maszyny, mieszczącą się w Strzelcach Opolskich. Jesteśmy znanym i docenianym przedstawicielem firm: Flex-Trim, Rosales, Miniprof, Universal Robots oraz MC w Polsce. Zajmujemy się dopasowaniem technologii i polepszaniem klasy w zakresie szlifowania powierzchni prostych i profilowanych, w tym drewnianych, fornirowanych, MDF pod folię, a także polerowaniem po olejowaniu. Rodzaj naszej technologii przystosowujemy do produkcji klienta. Prowadzimy również sprzedaż maszyn, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych - nowych i używanych - wraz usługami serwisowymi. Mamy między innymi: automaty lakiernicze, roboty, polerki, brykieciarki, frezarki, gilotyny, linie produkcyjne, piły, strugarki, sprzęt transportowy oraz wiele innych urządzeń. Wszystkie kluczowe szczegóły podajemy na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Produkcja przemysłowa | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment

Zakład stolarki Art-Tom – Drzwi zewnętrzne

Zakład stolarki Art-Tom - Drzwi zewnętrzne

Ochrona, trwałość i stylistyka to podstawowe zalety drzwi drewnianych dostępnych w firmie Art-tom.pl. Dokładnie wszystkie drzwi wewnętrzne, drewniane i drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne oferowane przez Art-tom.pl posiadają europejski certyfikat CE. Na wszelkie z nich udzielana jest dwuletnia gwarancja, a dostarczenie ich do Państwa jednostka oferuje już od 1 zł. Na witrynie art-tom.pl prawie każdy wyszuka drzwi zewnętrzne klejone warstwowo o których marzy. Art Tom prezentuje drzwi w różnorodnych barwach i wzorach; drzwi przeróżnej grubości, wysokości i szerokości, też z dostawkami. W Art Tom wyszukają Państwo akcesoria do drzwi: zamki i klamki, a dodatkowo progi, ościeżnice i skrzydła. Drzwi wejściowe do domów i mieszkań oferowane na www.art-tom.pl zrobione są z litego drewna, mogą mieć również wstawki ze szkła weneckiego. W każdych drzwiach montowane będą okucia cenionych przedsiębiorstw.

Posted in unimak Drzwi | Tagged , , | Leave a comment

KORZO Buty – obuwie damskie oraz męskie, torebki

KORZO Buty - obuwie damskie oraz męskie, torebki

KORZO Buty to sklep internetowy z kolekcją butów damskich oraz męskich renomowanych producentów. Znajdziesz u nas wygodne półbuty, czółenka na niższych i wyższych obcasach, sandały w modnych wersjach kolorystycznych a w sezonie zimowym awangardowe botki oraz kozaki. Dla Panów przyszykowaliśmy kolekcję obuwia wizytowego jak i na co dzień. Na koniec doradzimy Ci przy wyborze preparatów pielegnacyjnych aby utrzymać zakupione u nas buty w dobrym stanie przez długi czas.

Posted in unimak Sklepy internetowe | Tagged , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment