Blog Archives

Geodeta Rogów

Geodeta Rogów

Potrzebujesz usługi geodezyjnej? Skontaktuj się z geodetą Michałem Siemaszkiewiczem z Wodzisławia Śląskiego. Dzięki 5-letniemu doświadczeniu Geodeta Czyżowice Michał doradzi Ci i pomoże w niemal każdej dziedzinie geodezji. Tym czego potrzebujesz na pewno nie są definicje, tylko fachowa obsługa, dokładnie dopasowana do Twoich oczekiwań.

Geodeta Skrzyszów uprawniony Michał Siemaszkiewicz wykona dla Ciebie szereg usług geodezyjno-kartograficznych: mapy do celów projektowych, wytyczenia obiektów oraz przyłączy, obsługa geodezyjna budów, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia granic, sporządzania map w formie cyfrowej.

Usługi geodezyjne wykonywane są terminowo i precyzyjnie, w dobrych cenach. Zajrzyj teraz: geodezja wodzisław

Posted in unimak Biznes, unimak Nieruchomości, unimak Usługi | Tagged , , , | Leave a comment

Tłumaczenie niemieckiego

Tłumaczenie niemieckiego

Profesjonalnie tłumaczeniem trudnimy się już trzy lata. Zdobywaliśmy kwalifikacje w szkołach wyższych jak np.: Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, UW. Wyjątkowy nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki ( tłumaczenie ustne i pisemne) ponieważ większość z nas to absolwenci germanistyki. Jako tłumacze borykamy się od czasu do czasu ze sporymi wyzwaniami lingwistycznymi, aczkolwiek nie zniechęcają nas nawet najcięższe frazeologizmy (pojawiały się już nawet takie kuriozalne pojęcia jak ultrafioletowy, temperować, solilokwium, seria). Jednakże tłumaczenie niemieckie przychodzi nam z łatwością, ponieważ jesteśmy nie tylko wyśmienicie wykształceni, ale podczas tłumaczenia opieramy się na fachowcach (jak na przykład betoniarz, tynkarz, operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów mleczarskich, robotnik rozbiórki budowli), którzy dokonują weryfikacji przygotowanego tłumaczenia. Możesz spokojnie powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego dokumentu bez względu na to skąd jesteś (mieliśmy już interesantów z miejscowości Rogoźno, Strzyżów, Ząbki), ponieważ działamy ponadregionalnie (kapela).

Posted in unimak Tłumaczenia | Tagged , , , , | Leave a comment

Omega Optyk – soczewki okularowe

Omega Optyk - soczewki okularowe

Z radością przedstawiamy Państwu Działalność Omega Optyk Maciej Liszka z Prudnika. Już przeszło 30 lat troszczymy się o wzrok naszych klientów, dbając o najwyższą jakość usług. Nasza świetnie wyszkolona kadra w dalszym ciągu doskonali oraz rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić obsługę na najwyższym światowym poziomie. Dysponujemy doskonałym zapleczem technologicznym i najnowocześniejszym sprzętem dzięki czego nasze okulary i pomoce optyczne wykonane są niezwykle starannie plus precyzyjnie. Dodatkowo troszczymy się, by nasza oferta cenowa była niezmiennie atrakcyjna, a proponowane przez nas okulary były kultowe i nadążały za najnowszymi trendami mody w optyce. Ze swojej strony zapewniamy punktualną realizację każdego zamówienia, miłą i doświadczoną obsługę, fachowe doradztwo, zaś również konkurencyjne ceny. Dokładne informacje na naszej stronie internetowej.

Posted in unimak Zdrowie i uroda | Tagged , , , , , , , , | Leave a comment