Blog Archives

Kwatery prywatne w Wetlinie

Kwatery prywatne w Wetlinie

Kwatery prywatne w miejscowości Wetlina usytuowanej w sercu Bieszczadów. Wetlina ulokowana jest u podnóża pasma Połoniny Wetlińskiej, w dolinie rzeki Wetlinka, przez co jest świetnym punktem wylotowym na główne bieszczadzkie szlaki. Nasz dom położony jest w centrum Wetliny i sąsiaduje z malowniczym przełomem Wetlinki. Panująca tu cisza i spokój idealnie pomagają w wypoczynku. Nasi goście mają do dyspozycji trzy dwuosobowe pokoje z własnymi łazienkami . Każdy pokój wyposażono w telewizor z pakietem cyfrowym, lodówkę, czajnik oraz zastawę stołową dla dwojga. Dodatkowo na terenie domu działa bezprzewodowa sieć WIFI (internet). Przy domu przygotowane zostały parking, altana z grillem oraz huśtawka. Nasz dom jest obiektem całorocznym.W okolicy dostępna jest bardzo bogata baza gastronomiczna. Dodatkowo miejscowości Kalnica (7km od Wetliny) działa zaprzyjaźniony wyciąg narciarski.Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na wypoczynek w Bieszczadach.

Posted in unimak Apartamenty w Górach, unimak Hotele i noclegi, unimak Sporty zimowe | Tagged , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Noclegi w Bieszczadach

Noclegi w Bieszczadach

Jeśli uważasz, że góry nie mają Ci wiele do zaproponowania - zmień zdanie, bo stracisz najpiękniejsze widoki oraz bardzo dobre usługi turystyczne. Potwierdzeniem tego są kwatery Bieszczady, które oferujemy na przedstawianej domenie. By zobaczyć propozycję - wejdź, klikając w link noclegi Bieszczady . Tylko tyle dzieli Cię od tego, aby zapoznać najlepszą propozycję noclegową na rynku. Nie czekaj, aż Twoi znajomi wyjadą bez Ciebie. Nie licz, że brak turystyki nie wpłynie na Twoje istnienie. My doskonale wiemy, że musisz wypocząć. Dlatego oferujemy noclegi Solina. Na pewno powinieneś wiedzieć, że noclegi oraz sprawy schronienia podczas każdego wyjazdu to po prostu pierwszeństwo. Nie wolno tego bagatelizować.

Posted in unimak Apartamenty w Górach | Tagged , , | Leave a comment