Blog Archives

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Generalnie po szlakach przemiesza się setki dóbr. Zobacz prawdziwy transport lądowy - ciężarowy. Dlaczego? Zasada jest prosta : jesteśmy w stanie. MaxTrans to ogromna wiedza. A wyjątkowe reguły są z nami od 1996 roku i zawsze obcowaliśmy z transportem międzynarodowym. Sugerujemy naszą domenę transport międzynarodowy po państwach Europy jak : Anglia, Węgry, i Ukraina. Oferujemy dużą obsadę pojazdów, które są gotowe do pracy tak aby fracht mógł być transportowany bezpiecznie dlatego też mamy nowoczesną łączność mobilną a także lokalizację GPS. Nasza domena to normy ekologicznej nazwy EURO 3 i EURO5 także szanujemy środowisko. A także oferujemy spedycję europejską i krajową, to rzetelna usługa oparta na latach doświadczeń. Zobacz jakość, postaw na MaxTrans! Polecamy się – posiadamy profesjonalne usługi z kategorii transportu międzynarodowego i lokalnego ładunków. W ofercie także: wypożyczalnia samochodów.

Posted in unimak Wynajem samochodów | Tagged , , , , | Leave a comment

Wypożyczalnia samochodów z Mielca

Wypożyczalnia samochodów z Mielca

Utrata lub awaria naszego pojazdu zawsze jest kłopotliwa dlatego na pomoc wszystkim przychodzi como24. Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem i użyczaniem aut każdego rodzaju osobom które tego potrzebują pilnie. Nasza firma mieści się w Mielcu i tutaj też stoją wszystkie pojazdy. Zapraszamy do skorzystana z naszych usług firmy i osoby którym zepsuł się samochód, uległy wypadkowi drogowemu i przysługuje im pojazd zastępczy a także wszystkim tym, którzy chcieliby po prostu z różnych powodów pożyczyć sprawdzone auto.

Posted in unimak Wynajem samochodów | Tagged , , , | Leave a comment

Naprawa turbin Mielec

Naprawa turbin Mielec

Rzetelna Naprawa turbin, która robiona jest szczególnie doskonale. Przede wszystkim robimy wszelkiego rodzaju naprawy ale też prowadzimy zamianę turbosprężarek. Gdy masz dośc obecnych napraw wykonywanych przez konkurencję - nie zwlekaj, przyjedź do MR Radka. Mamy duże doświadczenie z zakresu napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Nie tolerujemy kompromisów, dlatego że jest to strata Państwa i naszych pieniędzy, a także czasu. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy na naprawę.

Zapamiętaj nasze dane - Turbosprężarki Mielec, Podkarpacie. Prawdopodobnie to twoja jedyna tak dobrze zrobiona profesjonalna usługa.

Posted in unimak Części samochodowe | Tagged , , , , , , | Leave a comment