Blog Archives

Szkolenia BHP Lębork

Szkolenia BHP Lębork

Chcesz wziąć udział w fachowo przygotowanym kursie BHP? Chcesz dowiedzieć się, jakie są reguły ochrony przeciwpożarowej? Jeżeli tak, to koniecznie musisz zapisać się na kurs, na którym dowiesz się ogromnie użytecznych informacji właśnie na ten temat. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy wykorzystują różnego rodzaju materiały szkoleniowe, by kursanci, jak najlepiej przyswoili wiedzę na temat BHP i PPOŻ. Biuro Usług BHP oferuje ogromnie profesjonalne szkolenia, które mogą być przeprowadzone zarówno u klienta, jak i w siedzibie biura firmy.

Posted in unimak Kursy i szkolenia, unimak Praca | Tagged , , , , | Leave a comment

P. Krawiec – foto pamiątki

P. Krawiec - foto pamiątki

Fotograf Piotr Krawiec, pochodzi z Cewic, miejscowości niedaleko Lęborka, w województwie pomorskim. Przygotowuje reportaże w wersji standard bądź w formie rozszerzonej. Niezawodność, kreatywność i indywidualne podejście do każdego z klientów to atuty współpracy z fotografem. Klienci otrzymują: około 700-1000 zdjęć, dostępnych do odtworzenia na nośnikach DVD i albumów tradycyjnych i fotoalbumów. Doskonała postać możliwa jest dzięki zużyciu odpowiedniego sprzętu fotograficznego, w tym: lustrzanki pełno klatkowej, jasnej, stało ogniskowej i kamery, nagrywającej w technologii w HD. Fotograf dba o wykorzystanie legalnego oprogramowania. Fotograf wszechstronnie obsługuje wesela i śluby. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli. Na naszej stronie znajduje się więcej szczegółowych wiadomości.

Posted in unimak Fotografia | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Pokoje Łeba

Pokoje Łeba

Sailor to hotel, gdzie każdy znajdzie pokój na własną kieszeń. Doskonała lokalizacja tego hotelu powoduje, że hotel posiada mnóstwo klientów przez cały rok. Obsługa w Sailor jest niezwykle uprzejma co świadczy o doskonałym zarządzaniu Sailorem przez prezesa. Kwoty za wynajem pokoju są dosyć zróżnicowane. Mając na uwadze standard i wyposażenie kwater klienci mają szansę wynająć pokój na który ich stać. Co więcej należy wiedzieć, że hotel znajduje się w Łebie w pobliżu morza. Dzięki temu mieszkańcy hotelu mają bardzo blisko morza w Łebie. Niniejszym zapraszamy.

Posted in unimak Hotele i noclegi, unimak Kolonie, obozy | Tagged , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment