Blog Archives

Ewaluacje Warszawa

Ewaluacje Warszawa

MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Firma powstała korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. W tym momencie rozwijamy spółkę korzystając z dopłat unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku uruchomiliśmy filię w Warszawie.Programzostał współfinansowany z funduszy Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego a także funduszy z kasy Polski. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa plus Katowic tworzymy pokaźny efekt synergii w ważnych projektach doradczych. Dysponujemy również pomocą renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw. Oferujemy również szkolenia BHP Gdańsk. Na dodatek współpracujemy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających własny kierunek usług doradczych, oraz w szczególności: technologiach informatycznych a także Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa jak również obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej i usługach targowo-wystawienniczych.

Posted in unimak Doradztwo | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Skoki w tandemie

Skoki w tandemie

SkyDive 3miasto proponuje Wam szczególną formę aktywności połączoną z dużą porcją adrenaliny - skoki w tandemie. Poza tym oferujemy szkolenia Static Line , kurs AFF a także organizujemy imprezy integracyjne.

Od dłuższego czasu coraz bardziej popularne stają się u nas skoki spadochronowe. Dużo ludzi do życia potrzebuje od czasu do czasu dużej dawki adrenaliny. Tacy ludzie. Ludzie ci poszukują różnych form sprawdzenia swoich granic: skaczą na bungee, zdobywają górskie szczyty, skaczą ze spadochronem lub uprawiają inne sporty zaliczane do niebezpiecznych. Do tych form rekreacji należy się specjalnie przygotować. W wypadku skoków spadochronowych powinno się skończyć kurs i pozytywnie zaliczyć egzamin ażeby móc wykonywać skoki samodzielnie. Istnieje jeszcze jedna forma skoków ze spadochronem - skoki w tandemie. Jest to najszybsza i tania metoda zaznania spadochroniarstwa bez dużych formalności. Skok tandemowy wykonuje się jako pasażer z instruktorem z wysokości 4km. Skoki ze spadochronem są zaliczane do sportów ekstremalnych i są uważane za najbezpieczniejszą tego rodzaju dyscyplinę sportową. Instruktorzy, którzy wykonują skoki z pasażerem są bardzo doświadczeni i posiadają specjalne uprawnienia. Spadochron tandemowy składa się z dwóch czasz: głównej i zapasowej, oprócz tego wyposażony jest w specjalne urządzenie zabezpieczające ADD, które mierzy różnice ciśnienia względem czasu i gdy zostaną naruszone warunki bezpieczeństwa skoku, to urządzenie automatycznie otworzy spadochron zapasowy. W skład wyposażenia wchodzi także stabilizator, którego zadaniem jest ograniczyć prędkość spadania do max około 200 km/h.

Posted in unimak Kursy i szkolenia, unimak Organizacja imprez, unimak Sporty letnie | Tagged , , , , , , , | Leave a comment