Blog Archives

Uslugi hydrauliczne Słupsk

Uslugi hydrauliczne Słupsk

Hydraulik z dużym doświadczeniem oferuje usługi hydrauliczne i remontowe w granicach miasta Słupsk a także w znajdujących się w pobliżu miejscowościach. Gwarantujemy wysoką jakość przeprowadzonej naprawy. Naszym kluczowym celem jest rozwój firmy godnej zaufania dlatego szczególną uwagę zwracamy na dotrzymywanie umówionych terminów. Większość z nas zapewne potrafi sobie wyobrazić, co może oznaczać zmaganie się z awarią hydrauliczną przez dłuższy czas. Toteż dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi hydrauliczne były w stanie zaspokoić oczekiwania każdego klienta.

Posted in unimak Remont | Tagged , , , , | Leave a comment

Prosiaczek – przetwórstwo mięsa

Prosiaczek - przetwórstwo mięsa

Zakład produkcyjny i hurtownia PROSIACZEK to solidny partner dla każdego kto szuka produktów mięsnych najlepszej jakości. Firma istnieje w branży od 1994 roku, a zakład produkcyjny działa od 2000 roku. Za sprawą dużego doświadczenia oraz okazałych umiejętności może zaproponować klientom duży asortyment, jak również rzetelną, kompleksową obsługę. Znakomicie zaopatrzona hurtownia zajmuje się sprzedażą produktów drobiowych, wołowych i wieprzowych przeznaczonych do sprzedaży detalicznej i hurtowej. Niepowtarzalny smak i aromat proponowanych doceniło wielu klientów hurtowych i detalicznych ze Słupska. W asortymencie znajdują się: wędzonki, mięsa kulinarne, pasztety, kiełbasy cienkie, parówki, wędliny delikatesowe, wędliny kanapkowe i wędliny podrobowe. Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

Posted in unimak Produkcja przemysłowa | Tagged , , , , , | Leave a comment

Pokoje Słupsk

Pokoje Słupsk

Jeśli chcesz pojechać do Słupska powinieneś wcześniej pomyśleć o wyborze najlepszego hotelu. Bardzo istotne jest aby w czasie twojego czasu wolnego od pracy nic cię nie negatywnie nie zaskoczyło. W związku z tym oferujemy abyś zdecydował się konkretnie na niniejszy hotel, który jest kwintesencją wygody. Noclegi Słupsk w Atenie będą przez ciebie doprawdy mile wspominane. Nasze pokoje Słupsk oferują najwyższe standardy i dzięki temu będziesz czuł się się niezwykle luksusowo i wspaniale. W tym hotelu bardzo odpoczniesz. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, nigdzie w Słupsku nie wypoczniesz w tak komfortowych warunkach jak u nas!

Posted in unimak Hotele i noclegi, unimak Kolonie, obozy | Tagged , , , , , , , | Leave a comment