Blog Archives

Szlifierka do gładzi

Szlifierka do gładzi

MB Budmar specjalizuje się w sprzedaży specjalnych agregatów do kładzenia tynków gipsowych oraz do podawania betonu. W naszej ofercie można znaleźć akcesoria znakomitych firm takich jak chociażby Schwamborn. Wielkie doświadczenie w handlu specjalistycznym ekwipunkiem i wiele zaspokojonych klientów to doskonały przykład, iż można nam zawierzyć w tej kwestii. Nie licząc maszyn zapewniamy także materiały budowlane oraz części zamienne. O ile wyszukują Państwo używanych urządzeń również u nas znajdzie się coś właściwego. Nabywając u nas możesz być pewny, iż wybrane sprzęty będą służyły Ci przez wiele lat. Pełna gwarancja oraz własny park naprawczy wyeliminują wszystkie usterki jakie mogą się Państwu opcjonalnie wydarzyć.

Posted in diesel Budownictwo | Tagged , , , | Leave a comment

Sargo – węgiel

Sargo - węgiel

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Sargo z Kaliskiej. Ta znajdująca się w województwie pomorskim firma jest producentem wysokiej klasy podpałek. Nasze doświadczenie dosięga roku 1996, od początku aktywności zajmowaliśmy się jedynie wytwórczością podpałek. Dziś nieco poszerzyliśmy ofertę- można w niej odszukać już nie tylko najlepszej klasy podpałki w różnych formach od zapałek poprzez bezwonne kostki, aż po żele, ale również akcesoria do grillowania. Proponujemy również profesjonalne rożna, jakie pozwolą Państwu przygotowywać wyborne potrawy. Pomożemy również zaopiekować się szybami Waszego kominka- jeśli są czyste, kominek nie traci swojego czaru oraz roztacza po pomieszczeniu mile ciepło, nadając wnętrzu szczególny klimat. Nasze środki czyszczą szyby nie pozostawiając smug oraz bez konieczności szorowania. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

Posted in unimak Sprzęt AGD | Tagged , , , , , , , | Leave a comment

Sprzedaż, Serwis , Dzierżawa , Wynajem kserokopiarek ,urządzeń wielofunkcyjnych

Sprzedaż, Serwis , Dzierżawa , Wynajem kserokopiarek ,urządzeń wielofunkcyjnych

KSEROKOPIARKI- FIVE to profesjonalny i autoryzowany serwis.

Naszą zaletą jest wieloletnie doświadczenie i współpraca z klientami w zakresie obsługi technicznej: kserokopiarek ,drukarek, fax-ów i innych urządzeń biurowych.

KSEROKOPIARKI- FIVE obsługuje większość marek na rynku:Develop, Konica-Minolta,Kycera Mita,Sharp,Panasonic,Canon.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych:

* okresowe przeglądy technicznych sprzętu biurowego

* naprawy urządzeń oraz wymianę uszkodzonych części i podzespołów

* doradztwo w zakresie zakupu sprzętu właściwego dla danego biura i indywidualnych potrzeb klienta

* serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

*WYNAJEM-URZĄDZEŃ BIUROWYCH

*SERWIS-URZĄDZEŃ BIUROWYCH

*DZIERŻAWA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Gwarantujemy serwisu w ciągu 24-godzin w trybie standard.

Firmy które podpisały z nami umowy serwisowe mają zagwarantowany serwis w ciągu 2-4 godzin od chwili zgłoszenia.

Posted in unimak Drukarnie i poligrafia, unimak Usługi, unimak Wyposażenie biura | Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment