Blog Archives

Wirtualny spacer Fotograf

Wirtualny spacer Fotograf

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Produkt Google umożliwiająca dodanie wnętrza Twojego biznesu do wizytówki w Street View. Wirtualna panorama pozwala zabrać klientów do do wnętrza Twojego biura. Utworzenie wirtualnej wizytówki Twojego biznesu w mapach Google umożliwi całkowicie połączyć Twój biznes z innymi usługami od Google w internecie. Dzięki dodanie wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twoja firma stanie się bardziej widoczna wyszukiwarce Google, a więc usprawni pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od dawna tworzę panoramy 360 dla instytucji, a moje realizacje możesz zobaczyć na mojej stronie, zapraszam. Widoczność strony www jest bardzo ważna by móc docierać do internautów – moje wirtualne spacery polepszą widoczność Twojego biznesu w internecie i będzie doskonałym punktem marketingowym zwiększającym sprzedaż i zwiększającym zaufanie internatów do Ciebie. Technologia Street View jest bardzo dobrym narzędziem do przyciągnięcia klientów. Nazywam się Jacek Żak i posiadam studio fotograficzne, ponadto jestem rekomendowanym fotografem Google. Dysponuję profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz oprogramowaniu. Wirtualne spacery wykonuję na terenie całego kraju, a głównie w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Bydgoszczy. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Oferuję kompleksową usługę wraz ze zintegrowaniem zrobionego wirtualnego spaceru do Street View dla biznesu.

Posted in diesel Usługi marketingowe | Tagged , , , , | Leave a comment

CIERESZKO firmy ubezpieczeniowe rumia

CIERESZKO firmy ubezpieczeniowe rumia

Biuro Ubezpieczeń Ciereszko, reprezentuje Polskie Firmy Ubezpieczeniowe oferując Państwu konsulting w zakresie wyboru ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, życiowych, turystycznych i dla przedsiębiorstw. Gwarantem wysokiej klasy usług jest bogata propozycja i różnorodność artykułów ubezpieczeniowych. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi: TUiR WARTA S.A., Gothaer (PTU SA), Compensa, PZU S.A., HDI Asekuracja, GENERALI GROUP. Dzięki pomocy doświadczonych Agentów Ubezpieczeniowych mamy możliwość zaoferowania najkorzystniejszych rozwiązań, które dopasowane będą do Państwa indywidualnych potrzeb i zagwarantują Państwu spokój i bezpieczeństwo. Zapraszamy do Biura w Rumi ul. Pułaskiego 14. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy!

Posted in unimak meble biurowe | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

CBS – projektory

CBS - projektory

Firma CZECHOLIŃSKI - BIURO SERWIS jest znakomitym partnerem wszystkich, którzy pragną wyposażyć swoje biuro w profesjonalne urządzenia wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Swą aktywność rozpoczęła w marcu 1995 roku, a aktualnie jest jednym z czołowych dystrybutorów wysokiej jakości urządzeń biurowych od uznanych producentów zagranicznych m.in. SHARP, GLORY, LAURA, MAGNER, DORS, OPUS, IDEAL, SUNWOOD czy EBA. W powiększonym asortymencie można odnaleźć rozmaitego typu kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, projektory, niszczarki dokumentów oraz liczarki banknotów. Ponadto świadczy usługi w zakresie serwisu wybranego sprzętu. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, a także znakomitej obsłudze CBS posiada na swoim koncie dużo pozytywnych referencji, a grono zadowolonych ze współpracy odbiorców ciągle się zwiększa. Więcej dokładnych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Posted in unimak Wyposażenie biura | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Biuro rachunkowe Rumia

Biuro rachunkowe Rumia

Przedsiębiorstwo Ankora to doskonała i fachowa propozycja dla jednostek szukających solidnej obsługi w aspekcie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie rachunkowości. Funkcjonujemy od ponad dwunastu lat, realizując różne sprawy z zakresu prowadzenia księgowości dla firm, organizacji i innych. Prowadzimy usługi także dla petentów krajowych, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, osób prywatnych i firm. Nieustannie się kształcimy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą. Prosimy o połączenie z naszym biurem celem omówienia szczegółów współpracy.

Posted in unimak Podatki | Tagged , , | Leave a comment

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

Wizyta w salonie wyposażenia łazienek może powodować o zawrót głowy, bo wybór artykułów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, kamienne , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój oryginalny wzór i styl. Niepodzielny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze renomowanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Cielo czy Artceram. Włoski design to wyszukane wzornictwo, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i prestiżowych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorodnych. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą kolorów, kształtów, kompozycji oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Posted in unimak Architektura, unimak Łazienka | Tagged , , , , , , , , , | Leave a comment

Ankieta ewaluacyjna

Ankieta ewaluacyjna

Zbierasz informacje o rynku? Chcesz posiadać wiedzę, czy twoja firma jest dobrze spostrzegana przez partnerów? A może pragniesz stwierdzić stan wiedzy swoich pracowników? Doskonałym sposobem jest zrealizowanie ankiety online za pośrednictwem naszego serwisu Ankieter.pl. Dzięki nam ekspresowo i bez daremnych trudów zaprojektujesz ankietę, roześlesz do respondentów, zgromadzisz i przeanalizujesz efekty, zrealizujesz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni sądzą o temacie, który cię zajmuje. Ankiety nie mają limitów jakościowych i ilościwych. Możesz z bez problemów dołączyć zdjęcie, film czy też opublikować ankietę w dowolnym serwisie internetowym. Ankieter.pl

Posted in unimak Ankiety, sondaże | Tagged , , , | Leave a comment