Blog Archives

Geodeta dąbrowa górnicza

Geodeta dąbrowa górnicza

Jeżeli oczywiście poszukujesz pomocy geodety, z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie odnalezienie pracowni geodezyjno - kartograficznych, jakie służą dziś wieloma usługami geodezyjnymi. Zapraszamy do sprawdzenia witryny geodeta będzin. Geodezja jest dość istotną nauką, z której skorzystać z pewnością będziemy musieli w wielu kwestiach związanych chociażby z nieruchomościami (na przykład w związku z ich rozgraniczeniem). Pracownie geodezyjne oraz kartograficzne koncentrują wykwalifikowanych geodetów, jacy pomogą nam rozwiązać dużo kłopotów, a również wykonają na nasze życzenie szczególne pomiary przestrzeni, mniejszych lub też większych.

Posted in diesel | Tagged , | Leave a comment

Na pellet

Na pellet

Pellet jest ogromnie energetycznym i nie drogim paliwem, który powstaje z odpadów obrabianego drzewa – wiórów czy też pozostałości z drzew wszystkich typów bez żadnych nienaturalnych domieszek. Poza tym jest to paliwo wydajne i relatywnie niedrogie – pozwala zaoszczędzić niemałe środki finansowe w porównaniu do opalania budynku za pomocą typowych paliw tradycyjnych spotykanych w Polsce. Przedsiębiorstwo Budmet jest docenianym na Polskim i europejskim rynku producentem zróżnicowanych pod względem stosowanego paliwa kotłów co i produktów z branży techniki grzewczej. W zróżnicowanej ofercie oferuje również efektywne kotły i palniki na pellet przystosowane do montażu na kotłach tradycyjnych. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą pieców grzewczych.

Posted in unimak Ogrzewanie | Tagged , , | Leave a comment

Global Water – jonizatory do wody, filtry wody

Global Water - jonizatory do wody, filtry wody

Filtry do wody, systemy odwróconej osmozy, zmiękczacze, lampy uv, akcesoria. Filtry do wody - bo zdrowie jest najważniejsze! Systemy uzdatniania wody to nasza pasja, dlatego już od ponad dwudziestu lat z powodzeniem wdrażamy nowoczesne rozwiązania do domów i przedsiębiorstw, aby każdy mieszkaniec, pracownik miał dostęp do zdrowej i czystej wody.

Szeroka gama produktów, z różnych zakresów cenowych oraz możliwość doboru parametrów filtrów do wody, stacji uzdatniania pozwala celnie trafiać w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami poszczególnych zmiękczaczy, czy też lamp uv, szczególnie te ostatnie są cennym zabezpieczeniem zdrowia naszych rodzin przed nagłymi zakażeniami sieci wodociągowych różnego rodzaju wirusami lub roztoczami, tudzież bakteriami Coli.

Więcej informacji na:

FORUM - forum.osmoza.pl

stronie informacyjnej - osmoza.pl

sklepie internetowym - sklep.osmoza.pl

Posted in unimak Sprzęt AGD | Tagged , , , | Leave a comment

Hybryda elektrowni wiatrowej i słonecznej

Hybryda elektrowni wiatrowej i słonecznej

Firma Mzcomplex propaguje wykorzystywanie energii słonecznej tudzież przydomowej elektrowni wiatrowej do bezpośredniej produkcji energii elektrycznej zwaną powszechnie pod nazwą energii fotowoltaicznej. Energię słoneczną możesz wykorzystywać w systemach ogrzewania wody, które mogą być wykorzystane, jako źródło ciepła lub po prostu do włączenia turbiny wytwarzającej prąd. Ta sama energia z łatwością współgrać może np. z kominkiem będącym podstawowym systemem ogrzewania domu. Fotowoltaiczny system dzięki wielu badań przybrał w końcu taką formę, że bez problemu radzi sobie z konwersją promieniowania energii słonecznej na energię elektryczną. Ze względu na duże zmiany klimatyczno-pogodowe proponujemy elektrownie hybrydowe, o których więcej dowiesz się na stronie www.mzcomplex.pl Biorąc pod uwagę, że w Polsce pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł energii nie ma jeszcze bogatej historii montaż i realizacja projektu nie będzie dla nas żadnym utrudnieniem. Znakomite pomysły na wykorzystanie elektrowni znajdziesz na naszych stronach internetowych.

Posted in unimak Budownictwo, unimak Ekologia | Tagged , , , , | Leave a comment