Blog Archives

Www.pensjonatszczyrk.pl

Www.pensjonatszczyrk.pl

Morze albo góry - to najczęściej pojawiający się wybór wakacyjny dla większości mieszkańców Polski. O ile pogoda rzadko sprzyja plażowaniu w okolicach nadmorskich, ale już satysfakcja z wędrowania po górach jest w bardzo małym stopniu zależna od warunków pogodowych. Góry są piękne o dowolnej porze roku, a równie ciekawe są letnie czy wiosenne spacery, jak i zimowe stoki.

Ta popularność gór sprawia, że nie tak szybko znajdziemy tu noclegi. Szczyrk czy Szklarska Poręba już na wiele miesięcy przed rozpoczęciem sezonu mają zajęte najlepsze miejsca, ale jeśli się postaramy, to nadal można znaleźć atrakcyjne wolne noclegi. Według naszych oczekiwań, możemy wybrać hotel, gospodarstwo agroturystyczne albo pensjonat, Szczyrk i inne powszechnie odwiedzane miejscowości oferują na szczęście turystom szeroki zakres różnorodnych obiektów, które z pewnością odpowiedzą na oczekiwania każdej osoby. Wybierając się w góry musimy pamiętać o zabraniu ze sobą butów, w których czujemy się komfortowo i odzieży, która umożliwi nam na bezproblemową wędrówkę przy zmiennych warunkach meteorologicznych.

Posted in unimak Apartamenty w Górach | Tagged , | Leave a comment

Szczyrk Noclegi

 Szczyrk Noclegi

Nasze Agroturystyka w Szczyrku, oferujemy kilka nowo oddanych pokoi z łazienkami oraz aneksem kuchennym, Pensjonat usytuowany jest wysoko na zboczu góry obok szlaku na górę - Klimczok. Cudowne krajobrazy, wspaniali gospodarze - a to wszystko jest możliwe tylko w Agroturystyce Michałówka w Szczyrku. Ponad to organizujemy również imprezy okolicznościowe - wesela, ze swojskim - przygotowywanym przez Nas jedzeniem , urodziny. pokoje w Szczyrku są nowe, schludne, posiadają łazienki z prysznicem, WC, TV, dostępne jest również komputer oraz bezprzewodowy Internet (wi-fi). Zapewniamy czystą pościel, ręczniki, przybory toaletowe - oraz co najważniejsze spokoj - wtedy Państwo maja pewność, że wypoczną.Apartament w naszym Kwatery Szczyrk – to duży pokój, łóżko dwuosobowe , z okna i z tarasu przepiękny widok na cały Beskid Śląski i Skrzyczne.

Posted in unimak Hotele i noclegi, unimak Sport i turystyka | Tagged , , , , , , | Leave a comment